SF8008 - firmware a nastavení

Odpovědět
dejvic
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 25.květen 2022 - 20:34

SF8008 - firmware a nastavení

Příspěvek od dejvic »

Ahoj všem, včera jsem dostal do ruky SF8008, který bohužel vůbec nebootoval, tak jsem přehrál firmware udělal nastavení OSCAMU a nastavení uživatele pro přihlášení.
Vše dle info v OSCAM statusu vypadá že funguje, bohužel doma nemám parabolu tak nenám jak vyzkoušet.
Tzn otázka: Pokud budu chtít nahrát aktuální stanice tak stačí spustit FASTSCAN a načíst kanály které si načte s cardsharing.cc?
Nebo jsem to pochopil špatně? Díky.
Pak jsem zkoušel načíst ručně pozemní kanály a ty mi bohužel žádné nenačetl, a v info o signálu - signál žádný. Přitom když si TV kabel přepnu do telky tak signálu je mraky :-(. Asi ještě někde bude špatně nastavené DVB-T2.

Děkuji za rady či další posunutí. David
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: SF8008 - firmware a nastavení

Příspěvek od mmiriboy »

Fastscan funguje na základe signálu z referenčného TP, čiže pokiaľ nemáš pripojený signál z paraboly, tak stb nie je schopný si načítať z tohto TP zoznam programov trebárs pre Skylink.
:)
Čo sa týka DVB-T/T2, pokiaľ nevieš že čo presne na ktorej frekvencii/MUXe v tvojej lokalite sa dá naladiť, tak tu by som na tvojom mieste vyskúšal automatický sken celého frekvenčného pásma, ak máš signál z antény ok, tak by mal stb naladiť dostupné programy v tvojej lokalite.
:)
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
dejvic
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 25.květen 2022 - 20:34

Re: SF8008 - firmware a nastavení

Příspěvek od dejvic »

Děkuji dneska jedu za znamym tak uvidím jak se povedlo opravit fw a nahrát a zaregistrovat OSCAM :-) Díky.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 26.květen 2022 - 19:06, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Odpovědět

Zpět na „Octagon SF8008 4K UHD“