VOYO přes HbbTV

Odpovědět
Pitris966
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 29.prosinec 2020 - 12:21

VOYO přes HbbTV

Příspěvek od Pitris966 »

Zdravím všechny, s hbbtv jako takovým problém nemám, ale protože pro tento box jsem nenašel žádný funkční doplněk pro VOYO, pouze ten od gtoma pro KODI, ovšem ten jede jen od pythonu 3 a výš, čož zase znamená image vyšší, než openatv 6.4, konkrétně 7.0 jsem zkoušel a když se v něm konečně přihlásím, tak zjistím, že zobrazuje pouze prvních 24 titulů v každé kategorii a když chci cokoli spustit, vyplivne to na mě hlášku - jednu nebo více položek se nepodařilo přehrát, info v logu, z kterého nevyčtu jako laik nic. Stejně tak Netflix od castagnaIT. Po zjištění, že nova spustila od září pod hbbtv voyo jako součást nabídky jsem se zaradoval, že když je v boxu hbbtv ver. 2.0 jak je požadováno, se konečně na něco kouknu, když už v rodině předplatné máme, ale zase zklamání - hláška - voyo pro hbbtv na tomto zařízení není podporováno. Zkoušel jsem na plně aktualizovaném OpenATV 6.4 i 7.0 Jestli někdo víte, proč tomu tak je, budu rád za jakoukoliv radu, případně jakýkoli zbůsob, kterým by se dalo tímto boxem sledovat voyo. Díky.
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: VOYO přes HbbTV

Příspěvek od 9000peter »

No a čo tak si stiahnuť apku do múdrej tv hmmm???
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: VOYO přes HbbTV

Příspěvek od Spacer »

Robíme chybu, že sa snažíme riešiť, čo by mal riešiť dodávateľ služby. Obrátil by som sa priamo na nich s problémom a keď ho nevyriešia, tak proste VoYO u mňa ništ a basta. ](*,)
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
pavel1978
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 134
Registrován: 06.červen 2007 - 20:06

Re: VOYO přes HbbTV

Příspěvek od pavel1978 »

Pro kodi 19.x Matrix je už k dispozici plugin pro kodi.
luna
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 206
Registrován: 05.červenec 2008 - 9:55

Re: VOYO přes HbbTV

Příspěvek od luna »

Ano pravda je že ... toto by měl řešit poskytovatel služby ... na druhou stranu taky používáme IMAGE co netvořil výrobce STB ale někdo jiný .. nebo se pletu?

Nemám chytrou TV .. takže plugin si tam nestáhnu ... :(

Kodi do STB úplně nechci .. Škoda že někdo neudělá VOYO apku přímo pro E2
Odpovědět

Zpět na „Octagon SF8008 4K UHD“