Po stisknutí červeného tlačítka prostředí zamrzne - HbbTV

Odpovědět
jakubam
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 10.červenec 2020 - 21:04

Po stisknutí červeného tlačítka prostředí zamrzne - HbbTV

Příspěvek od jakubam »

Pořád jsem nevěděl proč si nemůžu doinstalovat HbbTV a pak jsem zjistil, že ho tam již dávno mám. Problém je ale v tom, že když použiji červené tlačítko tak zamrzne prostředí a jediné co jede je aktuální program, box pak nereaguje na žádné příkazy a jediná možnost je force restart. Mám OpenATV 6.3 (myslím).
Děkuji za rady
Uživatelský avatar
Zoltan11
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 95
Registrován: 12.únor 2020 - 12:20

Re: Po stisknutí červeného tlačítka prostředí zamrzne - HbbTV

Příspěvek od Zoltan11 »

Preinstaluj si box s aktualnim image 6.4. Napr. http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=465&t=75695
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: Po stisknutí červeného tlačítka prostředí zamrzne - HbbTV

Příspěvek od 9000peter »

Ako vieš že ho máš inštalovaný? Zistíš to tak keď dáš menu pluginy červeným odstrániť pluginy extensions. Pokiaľ ho v tom zozname nemáš tak nieje inštalovaný.
Přílohy
screenshot.jpg
screenshot.jpg
Naposledy upravil(a) 9000peter dne 04.listopad 2020 - 19:23, celkem upraveno 1 x.
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: Po stisknutí červeného tlačítka prostředí zamrzne - HbbTV

Příspěvek od petersk »

Pred preflashovaním najprv zisti či ho tam máš ako Ti píše 9000peter, ak ho tam máš tak ho treba spustiť a ak sa Ti na obrazovke objaví červená bodka no vtedy začni stláčať červené tlačítko.
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
Uživatelský avatar
Zoltan11
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 95
Registrován: 12.únor 2020 - 12:20

Re: Po stisknutí červeného tlačítka prostředí zamrzne - HbbTV

Příspěvek od Zoltan11 »

Mladenci, precitajte si znovu co jakubam pisal. :wink:
jakubam píše:........Problém je ale v tom, že když použiji červené tlačítko tak zamrzne prostředí a jediné co jede je aktuální program, box pak nereaguje na žádné příkazy a jediná možnost je force restart. ........
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: Po stisknutí červeného tlačítka prostředí zamrzne - HbbTV

Příspěvek od 9000peter »

Zoltan11 píše:Mladenci, precitajte si znovu co jakubam pisal. :wink:
jakubam píše:........Problém je ale v tom, že když použiji červené tlačítko tak zamrzne prostředí a jediné co jede je aktuální program, box pak nereaguje na žádné příkazy a jediná možnost je force restart. ........
Áno tento problém som mal aj ja hbbtv sa po čistej inštaláci image objavil no po červenom box zamrzol stačilo doinstalovat spomenutý plugin . To je moja skúsenosť ...
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
Pitris966
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 29.prosinec 2020 - 12:21

Re: Po stisknutí červeného tlačítka prostředí zamrzne - HbbTV

Příspěvek od Pitris966 »

jakubam píše:Pořád jsem nevěděl proč si nemůžu doinstalovat HbbTV a pak jsem zjistil, že ho tam již dávno mám. Problém je ale v tom, že když použiji červené tlačítko tak zamrzne prostředí a jediné co jede je aktuální program, box pak nereaguje na žádné příkazy a jediná možnost je force restart. Mám OpenATV 6.3 (myslím).
Děkuji za rady
Další z řady ,,delikates" tohoto boxu je skutečnost, že když v kterémkoliv USB zůstane příjímač bezdrátové myši, klávesnice a podobně, tak se při stisku červ.tlačítka stane totéž, co tady popisuješ. I když je HbbTV plugin nainstalován správně a jinak je funkční. Myslím si, že výrobce měl na čelní stranu boxu umístit jedno veliké tlačítko ,,RESET". Takové to velké, červené, které se používá jako bezpečnostní STOP např. na rychlé vypnutí strojů. Proč? Protože LINUX !!!
Odpovědět

Zpět na „Octagon SF8008 4K UHD“