e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 15.Září 2019 - 11:41

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 444 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 119 20 21 22 23
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vu+ Duo 4K
PříspěvekOdeslal: 18.Srpen 2019 - 7:36 
Veterán fóra
Veterán fóra

Poděkoval: 115 krát
Poděkováno: 294 krát
A zkoušel si ty soubory ts, které to nechce přehrát, v tom stejném okamžiku bez restartu zkopírovat? Například po síti do PC? Pokud půjde kopírování rychle a bez problémů, nebude to problém čtení z HDD.

PříspěvekOdeslal: 18.Srpen 2019 - 10:03 
Pokročilý
Pokročilý

Poděkoval: 2 krát
Poděkováno: 6 krát
To jsem ještě nezkoušel. Je zajímavé, že nejdou přehrát třeba i v době, kdy se jiný TS nahrává a ani ten nejde přehrát, po restartu pak jde přehrát ten nahrávaný a samozřejmě i ty ostatní. Neví někdo, jestli má duo4k oddělenou nějakou HW podporu zvlášť pro TS média a zvlášť pro ostatní (mp4, mkv...)? Nějaká podpora prostě pri startu z hlubokého spánku občas nenajde a netuším, jestli jde o HW problém (to by bylo na reklamaci), nebo SW problém a za to by pak mohlo OpenATV....

PříspěvekOdeslal: 01.Září 2019 - 22:30 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

satelitni prijimac: DM800 PVR
Poděkoval: 1 krát
Poděkováno: 5 krát
Ahoj všem,

rád bych se všech hrdých držitelů přijímače VU+ DUO 4K zeptal, jak jej hodnotíte s odstupem času. Jestli po tom roce od uvedení na trh jde už o spolehlivý a funkční stroj, nebo jsou zde stále problémy, např. s DVB-T2 (obraz/zvuk). Nemám s tímto přijímačem zkušenosti. Dosti jsem si od něj sliboval a chtěl si ho koupit, ale odradily mě spousty problémů, které byly na začátku.

Taky by mě zajímalo, jestli ten Dual DVB-T2 MTSIF tuner, co je určen pouze pro DUO 4K opravdu umí naladit také DVB-C pásmo, jak se psalo u jedné aktualizace VTI, nebo ne. Má to někdo vyzkoušeno?

Mám zkušenost pouze s VU+ UNO 4K SE, který mě potěšil svou funkčností. Ne, že by nikdy nezamrzl, ale většinou jen při používání některých pluginů. Dále jednou zamrzl VU+ USB turbo tuner a nebyl jsem schopen ho oživit ani na jiném přijímači. Teprve potom, co jsem ho vrátil zpět na ten původní, začal znenadání zase fungovat. Od té doby šlape jako hodinky.

PříspěvekOdeslal: 09.Září 2019 - 0:54 

Ahoj ,chtěl bych se zeptat,na zkušenosti se zvukem.Koupil jsem duo 4k,zkoušel jsem originál image i vti a black hole.zvuk je jako z plechové krabice,hodně basů a žádné výšky.Přepnutí dolby,PCm,ani jiné nic nemění.Výstup do tv přes hdmi,i přes převodník optika-cinch do receivru.jakoby stále zaplý prostorový zvuk.Pouze satelit s dual FBS kartou.
Má prosím někdo nějaké řešení či zkušenost?

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 444 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 119 20 21 22 23

Všechny časy jsou v UTC+02:00