Diskusia k Plustelka & Voľná telka

Moderátoři: EnoSat, Steiner, toprun, Farell

Odpovědět
ctibor727
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 25
Registrován: 26.srpen 2013 - 13:29
Bydliště: Bratislava

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od ctibor727 »

ma niekto odskusane ci aktivovana stara karta plustelky v kombo prijimaci odkoduje naraz SAT aj DVB-t?

a tiez ci mozno naraz nahravat zo sat a pozerat ich dalsi program na dvb-t a opacne za podmienky ze kombo prijimac umoznuje nahravat zo satu a pozerat dvb-t

napr.na sate nahravam stv a na dvb-t pozeram kodovanu ct1
Xtrend ET 10000 HD,Toroidal T-90 Maximum Wave Frontier
Satlook micro HD,Emitor COMBOLOOK Color S2/T2
Uživatelský avatar
toncia
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 28.únor 2008 - 14:26
satelitni prijimac: VU + UNO 4k se
Bydliště: Martin

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od toncia »

Paci sa mi to 5 programov za 30e super zadarmo . To uz je ako zdravotnicvo =D>
VU+UNO 4K se oscam VU+UNO 4K seTwin + DVBT Evolve Venus BH 2.1.17 CCCam 2.3 ; AB IPBOX 9900 HD USB E2 (10.6.13)+ MGCAMD 1.35 ; [/color];
Wave Frontier Toridal 55 - 4/5w ; 0,8w ; 4,8 e ; 9/10e ; 13 e ; FI 90 -- 19,2 e , 23,5e , 28.5 e
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od Steiner »

Ale to je bez ďaľších poplatkov, doživotne. :D
Ako vravel Buzz, či ako sa volal ten panák z Toy Story: "Do nekonečna a ešte ďalej ..." :lol:
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od Kasr »

Ja a ty- hrabat a hrabat, mit porad vic...
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
alfsvk

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od alfsvk »

Vsetky SD verzie idu /niektore neverejne/. Info v prilohe.
SD a HD RTVS samozrejme tiez.
Přílohy
1_0_1_1452_C98_3_EB0000_0_0_0.jpg
1_0_1_13F4_C87_3_EB0000_0_0_0.jpg
1_0_1_13F0_C87_3_EB0000_0_0_0.jpg
1_0_1_13EF_C87_3_EB0000_0_0_0.jpg
1_0_1_13EE_C87_3_EB0000_0_0_0.jpg
1_0_1_13ED_C87_3_EB0000_0_0_0.jpg
Uživatelský avatar
toncia
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 28.únor 2008 - 14:26
satelitni prijimac: VU + UNO 4k se
Bydliště: Martin

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od toncia »

Steiner píše:Ale to je bez ďaľších poplatkov, doživotne. :D
Ako vravel Buzz, či ako sa volal ten panák z Toy Story: "Do nekonečna a ešte ďalej ..." :lol:
Zalezi ako dlho budes zit . Ak dost kratko tak to plati :D Ak nie tak si prekrocil limit , takze zaplat 8) .
VU+UNO 4K se oscam VU+UNO 4K seTwin + DVBT Evolve Venus BH 2.1.17 CCCam 2.3 ; AB IPBOX 9900 HD USB E2 (10.6.13)+ MGCAMD 1.35 ; [/color];
Wave Frontier Toridal 55 - 4/5w ; 0,8w ; 4,8 e ; 9/10e ; 13 e ; FI 90 -- 19,2 e , 23,5e , 28.5 e
iko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 14.červen 2007 - 20:04

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od iko »

alfsvk píše:Vsetky SD verzie idu /niektore neverejne/. Info v prilohe.
SD a HD RTVS samozrejme tiez.
Ty budes mat zase nejaku specialnu karticku, ze? Lebo nam smrtelnikom to este nejde. Aké mas na karte zapisy?
Uživatelský avatar
kovsoft
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 08.prosinec 2006 - 20:17
satelitni prijimac: vučko,android tv...
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od kovsoft »

Niekto niekde písal ,že do konca roka (2015)to pôjde (základ nie plus) aj na RTVS kartách.. no som zvedavý.. bodaj by .. 8) šak toľko škrabiek na ľad mať doma tiež nie je výhra.. :o ...a to ich už mám niektoré čo zakapali ofiko..
ZABAVTE SA A NEBIZNISUJTE STALE :)
VU+ čko
Android
... a iné :)
*GBOX* HADU*OSCAM*
2 LOCAL CARDS IS MINIMUM :smoke:
keby niečo tak na PM-"vsjo"
LENIN SA UČIL AJ JA SA STÁLE UČÍM
hamham
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 86
Registrován: 06.listopad 2007 - 21:45
Bydliště: Ubuntu 12.04

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od hamham »

iko píše:
alfsvk píše:Vsetky SD verzie idu /niektore neverejne/. Info v prilohe.
SD a HD RTVS samozrejme tiez.
Ty budes mat zase nejaku specialnu karticku, ze? Lebo nam smrtelnikom to este nejde. Aké mas na karte zapisy?
Ist ide, nie vsetko co zobrazil, ale mozes si pozriet aj toto:
plustelka.jpeg
Na otazky pouzivajte forum a nie SS !!!

AMIKO VIPER SLIM, IPBOX9000, ABIpbox Prismcube Ruby, Multibeam 85, 23,5E-19,2E-13E-1W, SG-2100
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od dlhe_pole »

jo, potvrdzujem .
plna verzia karty Plustelka vyzera takto
plustelka.jpg
takto to vyzera na karte:
karta.jpg
cize kto nema na plustelkovej karte tiers 000007 tak tomu nebezia sat programy

a na zaver nech "nezerem" :D tu su data do oscam.tiers

#PlusTelka / RTVS
0668:0001|Plustelka mini
0668:0002|Plustelka štandard
0668:0006|RTVS sat
0668:0007|Volna telka sat
0668:7FFE|SPECIAL_SERVICE
0668:7FFD|SPECIAL_SERVICE
0668:FFD8|SPECIAL_SERVICE
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od revis »

dik . :good:
berto99
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 26.červenec 2015 - 10:02

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od berto99 »

pocujte. ja mam irdeto modul od plustelky. a chytam nan programy cez terestrial. ked zapojim satelit vidim na nom iba joj a stv a par dalsich programov , pri markiza hlasi ze je to zakodovane pricom mam na tom moduli zaplatene aj premiove programy ako eurosport,sport2 atd. kedze plustelku uz nechcem ale chcem skylink a v tom module je miesto na kartu chcem sa spytat ci uz niekto to ma takto spravene. mam 2 problemy. 1. ide to priamo do CI Genderu v TV cize nemam tuner(ani nechcem) 2. skusal som skylink kartu pichnut do CI modulu plustelky ale aj ked je skylink karta funcna a aktivovana(funguje v inom zariadeni) ten modul plustelky ju nedokaze precitat a odkodovat tak programy skylinku. beriem to tak ze ten modul je nejak blokovany iba na pouzitie pre plustelku-mylim sa? viete mi niekto poradit co spravit? cele riesenie by bolo dat si na balkon tanier s konvertorom--> kabel do TV-->modul plustelky a don karta skylink.

vdaka za radu a aj tanier a konvertor poradte kvalitny za rozumnu cenu

B
berto99
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 26.červenec 2015 - 10:02

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od berto99 »

to si zase ty? radsej sa na to vykasli a na mna uz vobec nereaguj. take nic neriesiace rady tu dokaze rozdavat kazdy flamer...
o rozdiele medze satelitom a terestrialom ma zmysel hovorit od tunera dalej k antenam. potom vramci TV pracuje satelitny tuner a ja potrebujem zistit ci IRDETO CAM modul dokaze precitat skylink kartu a co treba spravit aby ju precital.preto sa pytam ci ma niekto skusenost s uz naprogramovanym modulom plustelky skusenost ze co treba spravit aby ked sa don vlozi skylink karta aby karta odkodovala skylink programy.
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od vensan »

Pytas sa na to iste uz v druhom vlakne pricom ti bolo odpovedane,Skylink ti v module od Plustelky nepojde kedze na to pravdepodobne nie je ani hardverovo prisposobeny a keby si hladal tak aj na toto a vsetko ostatne by si tu nasiel odpoved.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od revis »

Voľná telka - je ozaj zadarmo ?

Zkusme cosi o pouzvani karty Volna Telka.

Karta stoji 19,90 € . V súčasnosti mozno kartu aktivovat cez sms . Aktivaciu cez sms je potrebne vykonat v pracovnych dnoch do 16:00 hod. inak sa karta nerozbehne .
Programy :
Nasiel som na nete aj cosi taketo :
volna telka.JPG
Dnes , 11.09.2015 toto ale neplati !!! Je to zavádzajúce . V súcasnosti niesu programy Markiza dostupné pre beznych uzivatelov.
Programy CT1 SD a CT2 SD su tiez len pri splneni dalsej podmienky. Po aktivacii sa z TP 12363 sice tieto programy spustia , ale ich dalsí chod je podmieneny registraciou na webe PlusTelka ! Vsimnite si rozdiel - sluzba cez satelit sa vola Volna Telka, sluzba cez DVB-T sa vola Plus Telka. V podstate koli dvom ceskym programom (CT1 a CT2) sa zaviazeme pouzivat sluzbu Plus Telka, alebo ked aj nepouzivat aspon sa riadit podmienkami prijmu Plus Telka. A v podmienkach je to jednoduche - striktne dany bezpodmienecny suhlas s podmienkami prijmu Plus Telka.
Pripadne zasielanie faktur je nutne odsuhlasit elektronicky , pokial zvolite zasielanie postou, suhlasite s vyhotovenim opisu elektronickej faktury - za 5.- € mesacne . :)
Aj ine uskalie je skryte v registracii . Registracia koli dvom programom prebehne len po zadani emailu - na ktory bude zasielana faktura. Ak zvolite zasielanie postou -opat sa dostanete na cenník,kde je 5.- € mesacne za opis elektronickej faktury.
Takze pri pripadnom hromadnom nasadzovani Volnej Telky je potrebne zvazit, ci 82 rocna babka má e-mail a vobec chce programy CT1 a CT2.
Tieto 2 programy su totiz gratis , ale ! musi sa registrovat karta a aj faktura so sumou 0,00€ je faktura !
Pytate sa ,kto by posielal faktury s 0,00€ ? Nik normalny , ale moda je dnes na fakturach mat vyznacene vsetko - aj 0,00 € polozka je uctovna polozka. Ak pocas registracie vyznacite zasielanie faktur postou, poziadate vlastne o opis faktury v cene 5,00€ mesacne !
Pri službe Skylink , nepomerne vacsej programovej ponuke a baliku digital je to 2,00€ mesacne cez Sipo .
Co si budeme nahovarat - Towercom uz pozname aj jeho sluzby "navzdy zadarmo" .
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od efendy55 »

presne tak :good: tiež si platím 2-eura mesačne cez sipo a dalej to už neriešim . všetkých čo poznám čo frčia na tom skylinku ,alebo čo to je za zázrak tak som im tiež odporučil si kartičku takto platiť a čuduj sa svete všetci sú spokojný :Yahoo!: a tie 2-eura mesačne ani nepocítia a pozerajú si veselo dalej . :smoke: poznáme to : ked vtáčka lapala pekne mu spievala ..........................

hehe aj tak to skončí ako pyramidova hra ,ked skončí predaj kartičiek ,šup šup zavedieme nejaký poplatok . ved to poznáme ............ :o :cry: máme to už doma . :ROFL:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od revis »

Volna telka uz ma cennik. Slogan "Zadarmo" dominuje na uvodnej web stranke, nic-menej je uz pre extra balik zverejnena cena.
volan telka.PNG
Zial, zatial nieje ani len naznakom opisany sposob platby - ostatne- tie extra programy zo satelitu zatial na novej karte idu , aj bez platby.
Towerhome musi byt firma jedneho zamestnanca . Dlho trva kym cosi zamluvnia a nasledne zas dlho trva , kym cosi na webe zmenia.
Ludia co uz maju karty Volna telka a nahodou sa im markiza a jej odpad rozbehli, si budu mysliet,ze to je tiez zadarmo . Prekvapeny budu, ked jedneho dna budu mat tmu .
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Voľná telka a Plustelka - multiplatforma

Příspěvek od Steiner »

dlhe_pole píše:... a na zaver nech "nezerem" :D tu su data do oscam.tiers
#PlusTelka / RTVS
0668:0001|Plustelka mini
0668:0002|Plustelka štandard
0668:0006|RTVS sat
0668:0007|Volna telka sat
0668:7FFE|SPECIAL_SERVICE
0668:7FFD|SPECIAL_SERVICE
0668:FFD8|SPECIAL_SERVICE
0668:0008| ?
0668:000B| ?
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Uživatelský avatar
1801
Odborník
Odborník
Příspěvky: 336
Registrován: 01.listopad 2007 - 15:30
satelitni prijimac: DM 920

Voľná Telka

Příspěvek od 1801 »

http://www.parabola.cz/clanky/5701/skyl ... ci-s-pdtv/

mam k tomu takový dotaz, karta přes CA modul Irdeto SMIT (Skylink kompatibilní) mi šlape, ale přes oscam ne (DVB-S funguje), poradíte někdo jak rozchodím kartu přes oscam?
Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB-S2X/DVB-T2/DVB-C
1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black MultiConnect
1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra
relé Spaun SUR 211 F, TV Sony Bravia KDL-48W605B
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Skylink testuje kódování v DVB-T

Příspěvek od dlhe_pole »

1801 píše:http://www.parabola.cz/clanky/5701/skyl ... ci-s-pdtv/

mam k tomu takový dotaz, karta přes CA modul Irdeto SMIT (Skylink kompatibilní) mi šlape, ale přes oscam ne (DVB-S funguje), poradíte někdo jak rozchodím kartu přes oscam?
a o uniblocku si pocul nieco ?
Odpovědět

Zpět na „Plustelka“