Novinky v Orange TV

Moderátoři: EnoSat, Steiner, toprun, Farell

Uživatelský avatar
zoro2910
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 62
Registrován: 07.listopad 2008 - 21:53

Novinky v Orange TV

Příspěvek od zoro2910 »

Dobrá sprava,že ORANGE funguje aj v sharingu
WU+DUO2
Qdi950
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 73
Registrován: 25.červen 2008 - 17:01

Re: Novinky v OrangeTV

Příspěvek od Qdi950 »

Dá sa už zohnať karta dik
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Novinky v OrangeTV

Příspěvek od MarekMM »

Karty už sú a dávno zrejme sa ani nebudú meniť, naďalej to vyzerá na kódovanie Irdeto.
Zatiaľ Orange SAT funguje na starej pozícii 23,5°E (prenajíma si priestor od Skylinku),
kedy začnú točiť paraboly či skôr vymieňať lebo veľa ľudí má len šesdesiatku. (pozícia 16°E)
Predbežne sa šepká o štarte vysielania televízie Orange sport na 15. augusta 2018
O párovaní je zatiaľ ticho či bude a či nie ...
... prípadne či bude nejaký nový box s možnosťou archívu
a pozerania televíznych programov od Orange cez Internetové pripojenie. :) :) :)
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
alben
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 235
Registrován: 08.prosinec 2016 - 12:16

Re: Novinky v OrangeTV

Příspěvek od alben »

karty su,ale na 16E je caid 0609,co je trocha iny ako terajsie z 23,5.Cize aj karty sa budu menit.
VU+ Ultimo 4k,OpenAtv 6.4
alben
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 235
Registrován: 08.prosinec 2016 - 12:16

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od alben »

a tu je jedna z nich:
Naposledy upravil(a) alben dne 03.březen 2020 - 9:31, celkem upraveno 1 x.
VU+ Ultimo 4k,OpenAtv 6.4
domdom
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 05.leden 2018 - 18:29

Orange TV - prehodenie na linuxovy box

Příspěvek od domdom »

Ahojte,
Mam doma Orange TV (IPTV), chcel by som zrusit ten box (model EVO4), ktory mam od nich a chcem si to nahodit na vu+ solo se v2 pre openatv.
Nemate nahodou tusenia ako by sa to dalo rozbehnut ?
Vidim cez ake IP adresy to ide a porty, ale napr pod windowsom pod VLC mi to nejde...
Mate niekto skusenosti, ako by sa to dalo spravit ?
DAKUJEM !
Patrik1974
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 53
Registrován: 27.leden 2008 - 23:07

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od Patrik1974 »

Ide Vam zaktivovat karta v oscame? Mne iba same global a nic uz asi 4h.
Same linuxove cocotiny
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od efendy55 »

nie ...... [-X :o ale v Cam module mi ide .... :D
Všetko 4K
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od efendy55 »

hm .... mám také tušenie že mi tá karta ide už aj bez Cam modulu ...... :good:v internej readers \:D/ :Yahoo!:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od MarekMM »

Ako dlho bude kráčať :) a kam ... Hmmm :)
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od efendy55 »

2-roky ..... a nech ide kam chce .... :D . hlavne že to frčí aj bez CAM modulu v oscame v akom kolvek boxe so správnou náplňou .... =D> :D ... lebo frčať cez Cam to je pre mna katastrofa .... :o [-o<
Všetko 4K
alben
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 235
Registrován: 08.prosinec 2016 - 12:16

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od alben »

zatial ide aj ked prvotna aktivacia sa musi v ready boxe alebo module nakolko svn je bugove.
VU+ Ultimo 4k,OpenAtv 6.4
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od MarekMM »

Aktivácia je jedna vec ...
No isté to budeme mať až za pár týždňov či do nej nalezie všetko to čo má
aj neskôr a mimo Irdeto Ready zariadení ... :)
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od efendy55 »

a čo tam má akože ešte podla teba naliezť ???? #-o aj tak žiadna sláva zatial čo sa týka programov okrem HBO-HD že
sú tam všetky 3 v HD.... =D> čo ako jediný provider ponúka u nás cez satelit ... :D ostatné zdiela s flixtv tuším že #-o ......
ale darovenému koňovi nepozerám na zuby ....... :ROFL:
prežil som doteraz bez OrangeTV prežijem aj dalej ...... :smoke:
ináč vraj ide táto karta aj v nelinux boxoch v uni čítačkách aj bez irdeta ....... :D
Všetko 4K
armi24
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 21.srpen 2010 - 19:15

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od armi24 »

v akých nelinuxoch ide ? lebo napr. v cryptoboxe nefunguje
pele1
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1063
Registrován: 11.leden 2011 - 16:57

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od pele1 »

a máš tam prepnuté čiste irdeto alebo soft s jeho podporou
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od MarekMM »

efendy55 píše:a čo tam má akože ešte podla teba naliezť ???? #-o aj tak žiadna sláva zatial čo sa týka programov okrem HBO-HD že
sú tam všetky 3 v HD.... =D> čo ako jediný provider ponúka u nás cez satelit ... :D ostatné zdiela s flixtv tuším že #-o ......
ale darovenému koňovi nepozerám na zuby ....... :ROFL:
prežil som doteraz bez OrangeTV prežijem aj dalej ...... :smoke:
ináč vraj ide táto karta aj v nelinux boxoch v uni čítačkách aj bez irdeta ....... :D
Ako ja viem tak obe platformy Orange a aj Flix zdieľajú od Antik SAT ... Antik Telecom ... Ak chceš tak spolupracujú. :)
...no nech je akokoľvek najpodstatnejšie aby každá ich dohoda bola na prospech nás zákazníkov.
Napríklad nateraz je fajn že opäť fungujú mnohé programy v H.264 takže aj staré kisénky majú ešte šancu. :)
To HBO je fajn len ťažko na pravidelné pozeranie ... nekonečná repríza.
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Novinky v OrangeTV

Příspěvek od efendy55 »

v letáku ktorý ti dajú v Orange to píšu ktoré stanice idú v HEVC-265 ..... :good: ináč celý ten HEVC-265 stojí pre nás ako užívatelov totálne za hovno vo všetkom ... :o
Všetko 4K
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Novinky v OrangeTV

Příspěvek od toprun »

efendy55 píše:v letáku ktorý ti dajú v Orange to píšu ktoré stanice idú v HEVC-265 ..... :good: ináč celý ten HEVC-265 stojí pre nás ako užívatelov totálne za hovno vo všetkom ... :o
Ale no tak, slovník. :D
A pročpak?
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od efendy55 »

ani 105-ka parabola ti nepomôže pri niektorom TP ked je len mrak nad ňou [-o< a nedaj boha ked začne pršať ..... skylink, freesat ide v bez problémov ale napr. EUROSPORT HD ide ako prvý do prdele a takmer za ním všetko ostatné a to mám parobolu nastavenú podla profi meráku .... :D a o kvalite obrazu v tom HEVC-265 aj škoda písať ..... :o :cry: a to radšej nepíšem ako privádza do kolien ten slavny HEVC.... 4K boxy pri prepínaní programov okrem VU+ kde tento problém už odstránili v tomto kodeku s novými drivermi ... tam to ide prefektne ..... :good: a to frčím na octagone-4008 a gigablue4k kde som skúšal všetky image čo som našiel a všade to ide do kolien ..... MIPS procesor s HEVC stým problémnemá žiadny :smoke: ani amiko za 40 euro . ale ten tú zelenú obrazovku kamufluje tým že mu oproti ARM procesoru trvá dlhšie prepnutie ...... :D podla toho čo som sa dočítal tak zatial nie je záujem na tomto probléme vraj pracovať lebo strašne málo provididerov v tom zatial vysiela . a VU+ na tom začal pracoavať až ked začal AB-COM na nich tlačiť že je s tým naozaj problém na FLIXTV a ANTIKU ... nebyť AB-COMU tak asi ani VU+ by na tom nezapracovalo tak promtne oproti iným značkám ... zaujímalo by ma ako si s tým poradia DM-9XX ??? DM-52X je mips procesor a ako píšem na tomto procesore nie je problém s týmto kodekom..... ach jo.... #-o môžem písať román ...... :poklona:
pán boh zaplať Orange za to že dokopal FlixTV vrátiť späť s HEVC aspon niečo ked už to zdielajú s týmto providerom ... :Yahoo!:
Všetko 4K
Odpovědět

Zpět na „Orange TV“