Novinky v Orange TV

Moderátoři: EnoSat, Steiner, toprun, Farell

efly1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 40
Registrován: 08.říjen 2011 - 12:53

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od efly1 »

...bude možné objednanú službu - orange sport sledovať aj cez android TV ?
Ali4e
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 17.leden 2010 - 14:07

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od Ali4e »

efly1 píše:...bude možné objednanú službu - orange sport sledovať aj cez android TV ?
Apk Orange TV sa dá nainštalovať do Android TV do Sony 55X8509C a Philips 49PUS7180. Samozrejme nie cez oficiálny Google Play. Aplikácia sa dá spustiť, keďže nemám prístup do Orange TV, tak som už ďalej neskúšal. Plánujem si na skúšku zaplatiť mesačný prístup.
Naposledy upravil(a) Ali4e dne 23.srpen 2018 - 6:14, celkem upraveno 1 x.
VU+ Ultimo 4K, OpenPli 8.1, Sony Android TV 65X93J
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Novinky v OrangeTV

Příspěvek od efendy55 »

náááá šak nehrajú nonstop ten futbal ..... :D to bude vysielať len ked sa bude hrať a potom nonstop repríza do dalšieho zápasu a tak do kolečka dokola .... :ROFL: včera večer išli tuším že až 3-naraz .... #-o
Všetko 4K
efly1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 40
Registrován: 08.říjen 2011 - 12:53

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od efly1 »

A ako je to s modelom Philips 48PUS7600/12
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Novinky v OrangeTV

Příspěvek od efendy55 »

jo ... akurát že ti skončí promo na karte presne na 7 den všetky HBO-HD + všetky české programy máš OFF :D / okrem tých International ,alebo ako sa to volá / #-o a najväčšia sranda je že napr. Epic Drama HD mi nejde cez žiadny CAM čo mám doma v žiadnom boxe ale cez obyčajný oscam mi zatial ide všetko čo som si objednal akurát okrem toho čo píšem hore ... :good: + samozrejme musel som požiadať o refresh karty presne na 7-mi den lebo všetko bolo OFF... :D po refreshi mi za pár sec. aspon niečo naštartovalo ... :Yahoo!: v tej reklame čo beží na TV by si mali upraviť že HBO-HD len na 7-dní..... a nie 3-mesiace ... :good: tolko moja skúsenosť zatial ... no uvidíme dalej .... [-o<
ono sa to časom poddá .... :D
Všetko 4K
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky v OrangeTV

Příspěvek od EnoSat »

efendy55 píše:jo ... akurát že ti skončí promo na karte presne na 7 den všetky HBO-HD + všetky české programy máš OFF :D / okrem tých International ,alebo ako sa to volá / #-o a najväčšia sranda je že napr. Epic Drama HD mi nejde cez žiadny CAM čo mám doma v žiadnom boxe ale cez obyčajný oscam mi zatial ide všetko čo som si objednal akurát okrem toho čo píšem hore ... :good: + samozrejme musel som požiadať o refresh karty presne na 7-mi den lebo všetko bolo OFF... :D po refreshi mi za pár sec. aspon niečo naštartovalo ... :Yahoo!: v tej reklame čo beží na TV by si mali upraviť že HBO-HD len na 7-dní..... a nie 3-mesiace ... :good: tolko moja skúsenosť zatial ... no uvidíme dalej .... [-o<
ono sa to časom poddá .... :D
https://www.orange.sk/napiste-nam/telev ... funkcnosti
capture_001_29082018_192414.png
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od efendy55 »

jj .... písal som 2 x ale bez odpovede ... :D zajtra bude tomu týžden ... #-o
ale po telefone mi bolo oznámené ,, kedže HBO-HD mám zadarmo na 3 -mesiace tak za to neplatím nič nemôžem sa sťažovať na nefunkčnosť služby " :D
vraj majú na odstránenie závady 48-hod. po tomto uplinutí som sa dozvedel že nič také oni nemajú na odstránenie a tak dookola každý den sa dozviem niečo nové .... :Yahoo!:
ale nevadí ... v ludskom živote sa stávajú aj daleko väčšie tragedie ako nejaké posraté HBO-HD a Orange ... prežijem bez problémov ... :ROFL: :smoke:
chlapci v Orange sa možno učia ,ved je to nový provider ... =D> možno prídu na to kde je problém :cry: a možno poniektorý aj vieme ,ale necháme si to pre seba ..... :P
lovu zdar a orange zvlášť .... :poklona: \:D/
Všetko 4K
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od MarekMM »

Z Orange je kríž tam aby bola uznaná dáka reklamácia to by bol asi zázrak.

Reklamoval som nefunkčné služby Orange TV
Zistil som že im dokonca nesprávne funguje tá stránka kde sa podáva reklamácia.
Treba tam vypĺňať kopec informácií, niektoré opakovane a sú to také ktoré nemajú nič Orange TV.
A rovnako som zistil že im nesprávne funguje stránka pre overenie dostupnosti služieb.
Tu je odpoveď ... :shock: už to že pošlú takúto hrču písmen je na zaplakanie ... :cry: :cry: :cry:
... a v duchu filozofie všetko popierať a u nich všetko funguje ... :cry: :cry: :cry:
... hľadám odpoveď k tomu že mi nejdú niektoré programy čo som si zaplatil, či stačí platiť fungovať to nemusí ... :cry: :cry: :cry:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Vazeny zakaznik, dakujeme Vam za doveru, s ktorou ste sa obratili na nasu e-mailovu sluzbu. Reagujeme na Vasu poziadavku ohladom sluby Orange TV cez internet. Dovolujeme si Vas informovat, ze nase webova stranka pre overenie dostupnosti sluzby Orange TV cez internet https://www.orange.sk/orange-tv/ponuka/ ... ptimal-tv/# funguje spravne. Napiste nam, prosim, blizsie informacie, pripadne nam prilozte printsreen obrazovky do prilohy, aby sme mohli vzniknutu situaciu preverit priamo cez nase Technicke oddelenie. V pripade akychkolvek otazok sa na nas mozete obratit cez webovy formular http://www.orange.sk/otazky alebo zavolanim na Zakaznicku linku 905 volba 1-3-3 Technicka podpora. Dakujeme za porozumenie. S pozdravom a zelanim prijemneho dna pani X Y Usek sluzieb zakaznikom Orange Slovensko, a.s. Metodova 8, 821 08 Bratislava Kontakt: Zakaznicka linka 905 (+421905905905), alebo nas formular na http://www.orange.sk Identifikacne cislo (ICO): 35697270 Oznacenie zapisu v registri: zapis v Obchodnom registri Okresneho sudu Bratislava I, oddiel: Sa, vlozka cislo 1142/B
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Novinky v OrangeTV

Příspěvek od efendy55 »

nechápem čo vypli .... #-o ved tie programy išli len v promo ...čiže 7-dní .... ](*,) a objednať za tých 20-centov na mesiac nebolo možné .... :D ale navadí ... vieme si poradiť aj na 16-ke ..... :good:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od MarekMM »

Čo to vlastne obhajuješ čo máš stále dokola s tým promo sedem dní ??? :unknown:
Nie každý sa zobudil pred siedmimi dňami ... sú ľudia čo už majú orange sat viac rokov.
A mať či nemať české programy prima a barandov je po rokoch pre nich dosť podstatné
To HBO ktorom píšeš netreba vypínať časom zanikne aj samo stále väčšia hrôza.

Na začiatku Ti sľúbia nejaký zoznam programov - platíš a chceš pozerať či nie ??? :)
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
tomko
Odborník
Odborník
Příspěvky: 310
Registrován: 30.říjen 2007 - 8:54
satelitni prijimac: odoslane z PC

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od tomko »

efendy55 píše:ani 105-ka parabola ti nepomôže pri niektorom TP ked je len mrak nad ňou [-o< a nedaj boha ked začne pršať ..... skylink, freesat ide v bez problémov ale napr. EUROSPORT HD ide ako prvý do prdele a takmer za ním všetko ostatné a to mám parobolu nastavenú podla profi meráku .... :D a o kvalite obrazu v tom HEVC-265 aj škoda písať ..... :o :cry: a to radšej nepíšem ako privádza do kolien ten slavny HEVC.... 4K boxy pri prepínaní programov okrem VU+ kde tento problém už odstránili v tomto kodeku s novými drivermi ... tam to ide prefektne ..... :good: a to frčím na octagone-4008 a gigablue4k kde som skúšal všetky image čo som našiel a všade to ide do kolien ..... MIPS procesor s HEVC stým problémnemá žiadny :smoke: ani amiko za 40 euro . ale ten tú zelenú obrazovku kamufluje tým že mu oproti ARM procesoru trvá dlhšie prepnutie ...... :D podla toho čo som sa dočítal tak zatial nie je záujem na tomto probléme vraj pracovať lebo strašne málo provididerov v tom zatial vysiela . a VU+ na tom začal pracoavať až ked začal AB-COM na nich tlačiť že je s tým naozaj problém na FLIXTV a ANTIKU ... nebyť AB-COMU tak asi ani VU+ by na tom nezapracovalo tak promtne oproti iným značkám ... zaujímalo by ma ako si s tým poradia DM-9XX ??? DM-52X je mips procesor a ako píšem na tomto procesore nie je problém s týmto kodekom..... ach jo.... #-o môžem písať román ...... :poklona:
pán boh zaplať Orange za to že dokopal FlixTV vrátiť späť s HEVC aspon niečo ked už to zdielajú s týmto providerom ... :Yahoo!:
Ja mam gigablue ue4k a tiež robí zelenú obrazovku. Mam vyskúšané že image z decembra 2017 až najneskôr január 2018 túto chybu nevykazuje. Mam to overene

Odoslané z PRA-LX1 pomocou Tapatalku
Uživatelský avatar
1801
Odborník
Odborník
Příspěvky: 336
Registrován: 01.listopad 2007 - 15:30
satelitni prijimac: DM 920

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od 1801 »

tak to já bych chtěl v ČR Orange Sport si i oficiálně platit, ale asi to pro ČR nejde?
Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB-S2X/DVB-T2/DVB-C
1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black MultiConnect
1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra
relé Spaun SUR 211 F, TV Sony Bravia KDL-48W605B
pele1
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1063
Registrován: 11.leden 2011 - 16:57

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od pele1 »

odpoveď na inom fóre nestačila potrebuješ SK adresu ďalej je tam viazanosť takže sa platí mesačne orange nie je skylink treba si zohnať niekoho z SK druhá karta stoji ak sa nepletiem 2€
Uživatelský avatar
oneeeee
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 129
Registrován: 14.září 2007 - 14:41
satelitni prijimac: vuplus solo2 solo4k duo4k
Bydliště: asi martin
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od oneeeee »

na parabole máš jasnú odpoved !
Vuplus 4K VTI aj blackhole
Uživatelský avatar
1801
Odborník
Odborník
Příspěvky: 336
Registrován: 01.listopad 2007 - 15:30
satelitni prijimac: DM 920

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od 1801 »

díky, chtěl jsem si to jen ověřit z více zdrojů když mí napsali z Orange toto:
"Sluzbu Orange TV cez satelit je mozne zriadit aj na zakaznika, ktory nie je obcanom SR."
Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB-S2X/DVB-T2/DVB-C
1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black MultiConnect
1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra
relé Spaun SUR 211 F, TV Sony Bravia KDL-48W605B
nevimnic
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 11.leden 2010 - 20:39

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od nevimnic »

1801 píše:díky, chtěl jsem si to jen ověřit z více zdrojů když mí napsali z Orange toto:
"Sluzbu Orange TV cez satelit je mozne zriadit aj na zakaznika, ktory nie je obcanom SR."
Zrovna jsem to s nima přes chat zkoušel řešit ale opravdu v ČR nee.
Jedině přes internet a platit telefonem se slovenským číslem.
Na co prosím máme tu po...... EU?
Vážně ještě není šarik?(nic jsem nenašel)
Jsme asi pro Voloďu malý trh.
Uživatelský avatar
oneeeee
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 129
Registrován: 14.září 2007 - 14:41
satelitni prijimac: vuplus solo2 solo4k duo4k
Bydliště: asi martin
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od oneeeee »

v EU sa platí euračmi . nemáte , nemáte orange . také jednuduché.
Vuplus 4K VTI aj blackhole
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od Spacer »

V Orange TV sa musia topiť v zákazníkoch. :D
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
Uživatelský avatar
1801
Odborník
Odborník
Příspěvky: 336
Registrován: 01.listopad 2007 - 15:30
satelitni prijimac: DM 920

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od 1801 »

nevimnic píše:
1801 píše:díky, chtěl jsem si to jen ověřit z více zdrojů když mí napsali z Orange toto:
"Sluzbu Orange TV cez satelit je mozne zriadit aj na zakaznika, ktory nie je obcanom SR."
Zrovna jsem to s nima přes chat zkoušel řešit ale opravdu v ČR nee.
Jedině přes internet a platit telefonem se slovenským číslem.
díky za informace, je to škoda že u nás "Orange TV cez satelit" nejde, hned bych to objednal
Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB-S2X/DVB-T2/DVB-C
1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black MultiConnect
1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra
relé Spaun SUR 211 F, TV Sony Bravia KDL-48W605B
konare
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 15.březen 2011 - 19:35
satelitni prijimac: AMIKO SHD 8340
Bydliště: Prešovský kraj

Re: Diskusia k novinkám v OrangeTV

Příspěvek od konare »

Pre Voloďu nie sme už malý trh.
Odpovědět

Zpět na „Orange TV“