e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 05.Prosinec 2019 - 15:22

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 3 příspěvky ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Setting Skylink, Digi a Orange
PříspěvekOdeslal: 02.Prosinec 2019 - 10:57 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Ahojte,

viem, že je to trúfalé a možno budem aj pokarhaný, že naberám odvahu niečo také žiadať, ale pokúsim sa to rozumne odôvodniť.

Potreboval by som od niekoho (v prípade, že to niekto má) setting pre Enigmu 2 na Vuplus s providermi Skylink, Digi a Orange.

Prečo to potrebujem a neupravím si to sám? Som nevidiaci používateľ Vuplus a celkovo systému Enigma a neskutočne zložito sa mi tvorí s odčítačom obrazovky v programe Dreambox Edit konkrétny setting. Mám pár veľkých settingov a snažil som sa z nich vytiahnuť to čo potrebujem, ale je to strašne zdĺhavé. Preto sa obraciam na vás, či niekto taký setting nemáte. Veľmi by ste mi tým pomohli.

Ďakujem a pevne verím, že sa tu na mňa neznesie kritika za moju lenivosť :-)

Předmět příspěvku: Re: Setting Skylink, Digi a Orange
PříspěvekOdeslal: 02.Prosinec 2019 - 11:13 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkováno: 6 krát
Nemienim riesit ci tvoja choroba je prava alebo nas len tahas za nos ale neda mi sa nespytat. Niekam sa ponahlas alebo mas nato malo casu ? Pisem to preto ze toto je u teba nie prvy krat a v inych veciach si problem nemal.
viewtopic.php?f=365&t=66930
viewtopic.php?f=19&t=62502

Předmět příspěvku: Re: Setting Skylink, Digi a Orange
PříspěvekOdeslal: 02.Prosinec 2019 - 11:30 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

K chorobe sa nejdem vyjadrovať ani ja. To už nechám na zváženie každému individuálne. Dreambox Edit urobil update a odčítač obrazovky mi už nečíta zoznam kanálov, ako kedysi. Rozumiem, že to môže byť pre niekoho problém pochopiť. Ak však nikto taký setting nemá, samozrejme, že si to budem musieť pracne nastaviť sám. Bola to len otázka a nečakám, že niekto bude tráviť svoj čas tým, že mi bude vytvárať individuálne setting. Išlo len o to, že ak by niekto niečo podobné mal, možno by to pre nehol nebol problém poskytnúť. V súvislosti s časom je to tak, že ten by aj bol, ale v poslednej dobe hlavne Orange menil frekvencie priliš často na môj vkus a musel som si to neustále po častiach upravovať a lepiť z iných zahraničných settingov. Potom dokážem iba cez Dreamdroid prepínať tv, aby som vedel kde sa ktorý kanál nachádza. Snáď stačí, ako vysvetlenie a ešte raz hovorím. Nemám s tým problém pochopiť, ak niekto ten setting nemá, alebo nechce dať, je to jeho plné právo. Išlo čisto iba o uľahčenie mojej situácie.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 3 příspěvky ] 

Všechny časy jsou v UTC+01:00