ChocholousekPicons updater

Moderátor: chocholousek

Odpovědět
PaulB
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 03.červenec 2007 - 20:17
satelitni prijimac: Vu+ Uno 4K SE

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od PaulB »

chocholousek píše:Ososbne si myslim ze chyba neni nikde, vse jede (se chova) tak jak ma. Uvedom si ze kdyz synchronizujes musi byt shoda 100%-tni. Co pro zobrazeni picon a to jak u nekterych skinu tak v nekterych images nemusi.
Pokusil bych se bud vymenit setting a nebo jen picony rozbalit bez synchronizace. :good:
Na obou boxech je VTI 15, tak jsem myslel, že se to bude chovat stejně.
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od chocholousek »

jen doplnim.

, ale evidentne v kazdem jiny setting. Staci drobny rozdil v satellite.xml a vysledek je jiny tvar reference. Dej tam setting odsud pak restart a picony budou sedet, uvidis.
PaulB
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 03.červenec 2007 - 20:17
satelitni prijimac: Vu+ Uno 4K SE

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od PaulB »

Už jsem na to přišel, jak jsem na setting sáhnul DreamSetem, tak už nefunguje ta synchronizace ani na boxu, kde předtím fungovala.
hrotik
Odborník
Odborník
Příspěvky: 300
Registrován: 02.březen 2011 - 12:46

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od hrotik »

PaulB píše:Už jsem na to přišel, jak jsem na setting sáhnul DreamSetem, tak už nefunguje ta synchronizace ani na boxu, kde předtím fungovala.
Hm, asi máš pravdu, taky používám na úpravy DreamSet. A setting od vhannibala jak doporučil chocholoušek dávám už dlouhá léta, tak že tu synchronizaci asi něco zblbne.Já to vyřešil jak jsem psal tím, že jsem dal tu přírustkovou aktualizaci a dál už to nezkoumal.
VU+UNO 4K SE, VU+UNO 4K - VTI a FHDG 17, SF8008 - ATV7.3, 95cm AL-motor SG2100, 95cm Fe:13-19,2-23,5-28,2
PaulB
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 03.červenec 2007 - 20:17
satelitni prijimac: Vu+ Uno 4K SE

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od PaulB »

hrotik píše:
PaulB píše:Už jsem na to přišel, jak jsem na setting sáhnul DreamSetem, tak už nefunguje ta synchronizace ani na boxu, kde předtím fungovala.
Hm, asi máš pravdu, taky používám na úpravy DreamSet. A setting od vhannibala jak doporučil chocholoušek dávám už dlouhá léta, tak že tu synchronizaci asi něco zblbne.Já to vyřešil jak jsem psal tím, že jsem dal tu přírustkovou aktualizaci a dál už to nezkoumal.
Taky jsem dal přírustkovou, ale napsal jsem to jen pro info.
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od chocholousek »

Premyslel jsem... Me se totiz nezda ze by DreemSet sam zasahoval nebo lepe udelal neco co by menilo tvar reference pro picon a tim je menil. Nemam ani VTI 15 (zamrzl jsem nekde u 13?), a nepozuzivam ani DreamSet. Takze sam na to nedojdu, ale muzete mi pomoci. Potrebuju soubory primo s vaseho VU+, kopirujte pro jistotu pres FTP nebo SAMBU. lamedb a nekolik *.tv tedy uzivatelskych bookletu kde ale probehne NEUSPESNE synchronizace, to je podminka. Pokud se me podevzdreni potvrdi pokusim se lobovat u s3n0 za zmenu synchronizace v plaginu chocholousek Picon updater, dekuji.
hrotik
Odborník
Odborník
Příspěvky: 300
Registrován: 02.březen 2011 - 12:46

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od hrotik »

No logiku to nemá že by DreemSet sám od sebe něco měnil...Večer bude li čas pošlu na SZ lamedb. Navíc problém není jen vti 15 na oatv 6.4 se to chová úplně stejně. Ještě malý postřeh-picony dvbt kanálů nesmaže ty zůstanou.
VU+UNO 4K SE, VU+UNO 4K - VTI a FHDG 17, SF8008 - ATV7.3, 95cm AL-motor SG2100, 95cm Fe:13-19,2-23,5-28,2
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od chocholousek »

:idea: Panove vse zda se je odhaleno, prectete si sz dekuji.
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od chocholousek »

Dne 03.11.2020 vyšla aktualizace pluginu!
3.1.201103.jpg
3.1.201103
Přidána podpora pro nestandardní soubory userbouquet (malá písmena) v Enigmě po použití aplikace DreamSet:
- bohužel DreamSet nahraje soubory userbouquet s malými písmeny do set-top boxu, a proto nebudou nalezeny žádné odpovídající referenční kódy služeb
- proces porovnávání referenčních kódů služeb ze souborů userbouquet již nebude rozlišovat velká a malá písmena


enigma2-plugin-extensions-chocholousek-picons_3.1.201103_all.ipk
enigma2-plugin-extensions-chocholousek-picons_3.1.201103_all.deb


velke podekovani za podporu s3n0.
Uživatelský avatar
hitman222
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 38
Registrován: 09.listopad 2008 - 16:07

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od hitman222 »

Ahoj, nemas nahodou picon WOW 4K?
Diky moc.

Dream800 HDse_OpenPLI 4
Vu+UNO 4K SE_OpenPLI 7.2
Dreambox 7020
motor SG2100(SKYLink-ICE)
TV Samsung UE46ES8000
hrotik
Odborník
Odborník
Příspěvky: 300
Registrován: 02.březen 2011 - 12:46

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od hrotik »

Náhodou má, chocholoušek má všechno :D musíš víc hledat : http://ab-forum.info/viewtopic.php?f=41 ... &start=160
VU+UNO 4K SE, VU+UNO 4K - VTI a FHDG 17, SF8008 - ATV7.3, 95cm AL-motor SG2100, 95cm Fe:13-19,2-23,5-28,2
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od chocholousek »

hitman222 píše:Ahoj, nemas nahodou picon WOW 4K?
Diky moc.
Jen pro inforaci je, uz i online.
landys.cz
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 17.září 2019 - 14:56

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od landys.cz »

Naprosto perfektní. Samozřejmě, že čekat picon pro regionální TV RTM v DVB-T2 by asi byla blbost. Retro Music, RELAX, REBEL, CS Mystery, GALERIE a spousta dalších není potřeba, ale třeba Nova SPORT 5 a různé Prima a Nova podkanály by se možná šikly...
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od VTronik »

U mne fungují správně také všechny picony pro DVB-T2 z hlavních 4 MUXů (jiné jsem nezkoušel). Dej sem reference na ty u tebe nefunkční, jinak se to vyřešit nedá. Pokud nemáš nějakou chybu v referencích, tak jsou poté dvě řešení, použiješ obrázky a reference k nim si opravíš ručně nebo to budou ještě nedoplněné a pokud je chochološek zahrne a doplní, bude to fungovat zcela automaticky. Tím nechci samozřejmě chocholouška úkolovat, jeho práci v tomto směru obdivuji a smekám klobouk.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
hrotik
Odborník
Odborník
Příspěvky: 300
Registrován: 02.březen 2011 - 12:46

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od hrotik »

landys.cz píše:Naprosto perfektní. Samozřejmě, že čekat picon pro regionální TV RTM v DVB-T2 by asi byla blbost. Retro Music, RELAX, REBEL, CS Mystery, GALERIE a spousta dalších není potřeba, ale třeba Nova SPORT 5 a různé Prima a Nova podkanály by se možná šikly...
Stáhni si od chocholouška z rozcestníku pikon třeba skylink nebo dvb t, vyber potřebné obrázky a jak píše vtronik přepiš jim referenční údaje na ty které máš u těch programů ve své lokalitě.Takto upravené pak nakopíruj do boxu (přes ftp) do: usr/share/enigma2/picon a jeto. :)
VU+UNO 4K SE, VU+UNO 4K - VTI a FHDG 17, SF8008 - ATV7.3, 95cm AL-motor SG2100, 95cm Fe:13-19,2-23,5-28,2
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od chocholousek »

Pridam vse co mi kdo da, treba sem a nebo kamkoliv kde nato prijdu. Uz si pripadam jako ohrana deska.
geronimo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 23.březen 2018 - 20:31

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od geronimo »

Prosím o radu.Preladil som nové kanály na skylinku a keďže u nových neboli picony,tak som samozrejme aktualizoval cez plugin.Lenže u nových,ale aj niektorých starych programov mam len farebné monoskopy namiesto piconov.
Mam najnovšie VTI.Vie mi niekto poradiť kde môže byť chyba?
Ďakujem

Odoslané z Mi 9 Lite pomocou Tapatalku
Uživatelský avatar
Zoltan11
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 95
Registrován: 12.únor 2020 - 12:20

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od Zoltan11 »

Musis pockat az ich autor zaradi do balickov.
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od chocholousek »

No chyba je ve me, jsem totiz strasne pomalej. Protoze aktulizace jiz probiha, a zrejme si pouzil baliky ktere jeste nejsou aktualizovany.

p.s. vydrz prtka vydrz...



tato zprava v ZASADE neni odeslana pomoci Taptuchatoolku.
geronimo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 23.březen 2018 - 20:31

Re: Plagin pro enigma2 - ChocholousekPicons updater

Příspěvek od geronimo »

Aha,díky.Myslel som,že je chyba u mňa. :-)
Ináč díky za super prácu.Pred rokom som ešte rucne prepisoval ID chybajucich piconov.Teraz je to paráda.
Odpovědět

Zpět na „Picons“