Špatné uvedení satelitu do vypnutí nebo spánku

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Odpovědět
ambin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 64
Registrován: 03.říjen 2008 - 17:44
satelitni prijimac: VU+ UNO 4K SE
Bydliště: Haná

Špatné uvedení satelitu do vypnutí nebo spánku

Příspěvek od ambin »

Mám VU+UNO 4KSE s IMG Black Hole. V něm nainstalován hybridní tuner na příjem pozemní TV T2. Jakmile použiju noční nahrávání T2 na HDD, tak ráno zjistím, že sice je satelit ve spánku nebo zcela vypnutý tak jak jsem ho nastavil, ale nejde vůbec zapojit. Musím ho vzadu vypínačem vypout a znovu zapnout. Je nějaké řešení tohoto problému? Problém by byl v tom, že kdyby mělo dojít k nahrávání dalšího programu dle časovače, tak by se nahrávání nespustilo.
VU+UNO 4K SE 1000 Gb HDD, IMG Black Hole3, Oscam, motor SG2100, setting Vhanniball rotor
mfpman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 298
Registrován: 08.říjen 2019 - 21:51
satelitni prijimac: Dreamplex 8000

Re: Špatné uvedení satelitu do vypnutí nebo spánku

Příspěvek od mfpman »

Skus zmenit image, alebo mozes spustit enigmu v debug mode ale to ti podla mna k nicomu nebude aj kebyze to vies "citat" tak chybu neodstranis.
Dreamplex 8000
ambin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 64
Registrován: 03.říjen 2008 - 17:44
satelitni prijimac: VU+ UNO 4K SE
Bydliště: Haná

Re: Špatné uvedení satelitu do vypnutí nebo spánku

Příspěvek od ambin »

Díky za radu, ale už jsem vyzkoušel hodně IMG ale na Black Hole nedám dopustit. Možná budu muset počkat na novou verzi tohoto IMG.
Mimochodem nejde spustit web. Forum HDGlass už víc jak týden. Možná Shamann by mi poradil.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 16.říjen 2021 - 12:14, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
VU+UNO 4K SE 1000 Gb HDD, IMG Black Hole3, Oscam, motor SG2100, setting Vhanniball rotor
mfpman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 298
Registrován: 08.říjen 2019 - 21:51
satelitni prijimac: Dreamplex 8000

Re: Špatné uvedení satelitu do vypnutí nebo spánku

Příspěvek od mfpman »

Tak ked nedas na ten image dospustit tak ti ostava len druha moznost. Pripadny log potom mozes poslat autorom tvojho image pretoze najpravdepodobnejsie je chyba v image :book:

Tu ti asi nik s tym nepomoze ale nadej umiera posledna :lol:
Dreamplex 8000
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ Uno 4K SE“