Hdmi Input problém s nahravanim

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Odpovědět
swistik
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 15.září 2008 - 16:18
satelitni prijimac: Vu Zero 4K, Uno 4K SE

Hdmi Input problém s nahravanim

Příspěvek od swistik »

Chcem sa spýtať či ma niekto skúsenosti s hdmi in na Vu uno 4kse. Konkrétne ci ste skúšali nahrávanie. Pip a zobrazenie obsahu ide ale keď spustím nahrávanie mieša sa to z obrazom ktorý bol naposledy pustený. Na vstupe je staré video a domáce nahrávky a teda žiadna ochrana nie je aktívna. Soft open ATV 6.2.
Raxon
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 17.červenec 2007 - 2:32

Re: Hdmi Input problém s nahravanim

Příspěvek od Raxon »

Mám podobný problém. Při připojení DVD přehrávače do HDMI IN se neděje vůbec nic. Když připojím kabel HDMI z DVD do TV, tak normálně funguje. Mám nainstalovaný image open PLI 7.1. Teď trochu mimo mísu. Funguje někomu Hbbtv v tomto image?
doga46
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 33
Registrován: 10.listopad 2010 - 18:14

Re: Hdmi Input problém s nahravanim

Příspěvek od doga46 »

Nahrávání přes HDMI-IN funguje správně pouze v image VTI a BlackHole. V ostatních open image je aktivována ochrana HDCP proti nahrávání... :(
Vu+ultimo4k, Vu+ solo4k, Vu+ zero, openATV 6.4 - 7.2, VTi 15.0.2, openPLI 8.3, openBH 5.2, BH 3.1.0
Raxon
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 17.červenec 2007 - 2:32

Re: Hdmi Input problém s nahravanim

Příspěvek od Raxon »

Nainstaloval jsem BH 4.1 a hbbtv jede v pohodě. Stále se mi nedaří rozjet dvd připojené přes hdmi in. V tv mám pouze dva vstupy, do kterých mám připojený satelit a PC. Nechce se mi často přehazovat kabely v TV. Díky za nakopnutí.
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Hdmi Input problém s nahravanim

Příspěvek od Spacer »

Skús BH, nie OpenBH.
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
Raxon
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 17.červenec 2007 - 2:32

Re: Hdmi Input problém s nahravanim

Příspěvek od Raxon »

Díky za nakopnutí. Nainstaloval jsem Podle Tvojí rady BH. Nahrávání z HDMI se podařilo rozjet, Jenom s hbbtv mám malý problém. Hbbtv funguje jenom při přepnutí na živé vysílání někdy nejde ovládat box, pomůže jenom restart boxu. To ale není až tak velký problém. Ještě jednou dík.
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ Uno 4K SE“