loading při odpojení internetu

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Odpovědět
kNiGHT
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 28.březen 2012 - 9:48

loading při odpojení internetu

Příspěvek od kNiGHT »

Nemáte někdo ňákej tip co vypnout na tomhle Vu+ tak aby při odpojení internetu se s tím dalo normálně pracovat?
Dneska měl provider výpadek a na obrazovce vlevo nahoře pořád takovej ten "loading". Reakce na dálkový ovládaní (přepínání - menu atd.) / reboot přes putty jsou třeba až 30 vteřinový prodlevy. V oscamu jsem si vypnul share od souseda, ale to nepomohlo. Vyhodit DNS/gate z nastavení networku jsem nezkusil, protože už zas internet po hodině naběhl...
-:: Vu Uno 4k SE :: HDBOX9105+ :: Optibox Anaconda HD ::: oscam b11603 :: VTi 15 ::-
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: loading při odpojení internetu

Příspěvek od chocholousek »

Urcite si si tam nainstaloval nejaky moc uzitecny a potrebny plagin, ktery neustale saha na internet, bud jej musis nastavit nebo plaginu udelat papa.

p.s. jaky, to uz musis zjistit sam...
Uživatelský avatar
Foolproof
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 277
Registrován: 19.leden 2007 - 13:45

Re: loading při odpojení internetu

Příspěvek od Foolproof »

Není pravda.
Už jsem to tu psal před asi před rokem, že když vypadne net, tak to skoro nejde nabootovat.

Podle mě to dělá Oscam, protože když je jako startovací stanice např. CT24 - nekodovaná, tak to najede, ale jinak problém, napsledy mně to bootovalo při výpadku internetu asi 8 minut.

Nejhorší na tom je, že v první chvíli se člověk domnívá, že klekl receiver, protože se to chová stejně jako třeba při nepovedeném upgradu, nahoře běhají čtverčky a na nic to nereaguje.

Možná někde lze nastavit timeout, ale kde to netuším.
VU+ Solo4K a VTI 14, parabola Nokia Sathunter 146x120, rotátor ze Sovětského Svazu na 36 V z roku 1992, pozicioner Nokia, Dune BDPrime, Yamaha media receiver, Evolveo H8+LibreElec, plasma Panasonic 165 cm a spousta dalšího bordelu 8)
stevo_r
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 05.květen 2010 - 22:38

Re: loading při odpojení internetu

Příspěvek od stevo_r »

Podarilo sa zistit co to sposobuje? Po zmene brany na neplatnu je nepouzitelny, ani vypnutie oscamu nepomaha. Oscam lokalne v sieti ide aj bez brany a satelit stale nieco nacitava ak nema internet. Ake pozeranie tv neseka.
Nainstalovane mam vti 13.0.12, kodi, a oscam. Pri defaulte neviem ci to robi lebo rovno som nastavoval siet.
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ Uno 4K SE“