Pri nahrávaní jedného programu nedajú sa sledovať dalšie programy z toho istého transportéru

Moderátoři: kratke_pole, tommix, Pr0metheUs, chocholousek

Odpovědět
mirob111
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 17.říjen 2008 - 13:43

Pri nahrávaní jedného programu nedajú sa sledovať dalšie programy z toho istého transportéru

Příspěvek od mirob111 »

Dobrý deň. Mám príjmač VU+Uno4K SE,software openATV 6.3, Oscam, tunery 2x FBC, 2x koaxial pre tuner A aj B, konfigurácia tunera B rovnako ako tuner A ,družica 23,5°. Inštalácia image a pluginov od Ellana. Problém ktoý mám: pri nahrávaní programu napr. JOJ môžem sledovať aj programy z toho istého transpordéru . Akonáhle prepnem na iný transporder napr. na Narkózu a vrátim sa na Jojku, tak je iba čirna obrazovka a rovnako aj iné programy z toho istého transpordéra. Pri prepnutí na iný transpordér všetko ide. Nahrávanie prebehne v poriadku. Po skončení nahrávania všetko v poriadku. Mám aj príjmač Xtrend 9500 , openATV 6.2 a tam mi to všetko funguje v poriadku image aj pluginy so si inštaloval sám. Viete poradiť ? Mám to celé nainštalovať odznova , alebo je niekde inde chyba.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Pri nahrávaní jedného programu nedajú sa sledovať dalšie programy z toho istého transportéru

Příspěvek od efendy55 »

tak si nastav tuner B podla svojej potreby a pôjde to..... :good: žiadne tuner B tak isto ako tuner A ..... [-X samozrejme z predpokladu že máš všetko ostatné správne ... :D ide to jak na Solo4K ,Ultimo4K a samozrejme aj UNO4K... mám to odskúšané na tomto image dokonca v Solo4K mám 4-ks DVBS-Tuner a nemá problém openatv obslúžiť 6-tunerov súčasne .. :Yahoo!:
Všetko 4K
mirob111
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 17.říjen 2008 - 13:43

Re: Pri nahrávaní jedného programu nedajú sa sledovať dalšie programy z toho istého transportéru

Příspěvek od mirob111 »

Ďakujem za odpoveď. Zmiatlo ma nastavenie v Xtrende kde sú obyčajné tunery a tam to nebol problém. Aj tak mi nejde do hlavy, že keď je tam funkcia nastavenie tunera B rovnako ako tuner A, tak by sa mal tuner B automaticky nakonfigurovať a nemusel by som ho samostatne konfigurovať. Buď je zle napísaný software, alebo neviem v čom je problém. Asi som sa málo učil.
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2745
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Pri nahrávaní jedného programu nedajú sa sledovať dalšie programy z toho istého transportéru

Příspěvek od EnoSat »

rovnako ako tuner A znamena ze su pouzite dva kable z toho isteho LNB do boxu, zvysok je uz len o nastaveni preferencii systemu na pracu s tymito dvoma tunermi
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
mirob111
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 17.říjen 2008 - 13:43

Re: Pri nahrávaní jedného programu nedajú sa sledovať dalšie programy z toho istého transportéru

Příspěvek od mirob111 »

Však áno mám potiahnuté dva káble. Po nastavení každého tunera zvlášť to ide, len sa mi nechcelo nastavovať každý tuner zvlášť.
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ Uno 4K SE“