VTi záloha

Odpovědět
Uživatelský avatar
ines
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 29.září 2012 - 15:04
satelitni prijimac: VU+Uno 4k

VTi záloha

Příspěvek od ines »

Zdravím kluci ... mám dotaz ohledně zálohy image VTi zda je v pořádku tak jak se mi vytvořila na usb ... viz obrázek...
VTi záloha VU+UNO 4K SE.PNG
je mi tam divný ten rar soubor (rootsf.tar) může mi někdo potvrdit zda je to tak v pořádku ??
Moc díky

a jeste dotaz zda obnova je možná klasickou cestou jako se nahrává nová image , nebo je nutné jít cestou prez vti nástroje a obnova ze zálohy....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
VU+UNO 4K - multifokus na 13/19,2/23,5 + motor
VTi image
Oscam+CCcam
Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: VTi záloha

Příspěvek od havana »

Ano - je to zcela v pořádku (bez toho abych řešil, k čemu tam ten soubor *.tar je) .
Podle mne "obnova ze zálohy" v menu vti je něco jiného (obnova nastavení - nepoužívám).
Kompletní zálohu použiješ stejně jako při nahrávání čisté image Vti - na USB naformátované na FAT32 umístíš kompletně složku "vuplus" (na tvém obrázku obrazovka č.3), a postupuješ stejně jako při nahrávání nové, čisté image... :poklona:
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
Uživatelský avatar
ines
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 29.září 2012 - 15:04
satelitni prijimac: VU+Uno 4k

Re: VTi záloha

Příspěvek od ines »

Díky Havano ... radeji udelam zalohu jelikoz mam trochu komplikovane nastaveni tuneru a za cas bych to uz asi zapomel... jelikoz mam 3 druzice na multifokus a na zbytek tocim motorem... proto ta zaloha .. jinak jsem take pro cistou instalaci image a doinstalování potřebných věcí a configů ;-)
VU+UNO 4K - multifokus na 13/19,2/23,5 + motor
VTi image
Oscam+CCcam
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ Uno 4K SE“