Ineos ZX4

Moderátor: Duce

Odpovědět
Uživatelský avatar
furko
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 678
Registrován: 21.březen 2006 - 18:57
Bydliště: Strážovské vrchy a okolie

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od furko »

Čo som teraz skúšal tak WD 500GB mi ide s posledným softom z decembra z netu.
vili1
Odborník
Odborník
Příspěvky: 392
Registrován: 22.prosinec 2007 - 18:47

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od vili1 »

ano 500ka ide tu som skusal
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od EnoSat »

Jeremys píše:Prosim vie mi poradit niekto skuseny, ako nastavim cardsharing CCcam, nikde som v boxe nenasiel subor CCcam.cfg. (príklad : neviem kam ulozit takýto CCcam test "C: trial1.xxxxxxx.net port meno heslo". Funguje mi zatial bez problemu len protokol newcamd v subore oscam.server. Dakujem za radu.

Upravil: Steiner :)
pretoze cccam pre tento typ architektury neexistuje (len ten pouziva uvedeny subor cccam.cfg)
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
Duce
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 360
Registrován: 27.prosinec 2006 - 20:55
satelitni prijimac: zopár ich mám
Bydliště: okr. Piešťany

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Duce »

presne tak cccam ako čistý sofcam už len dožíva, pre nové architektúry sa používa prakticky už len oscam alebo rôzne "deriváty" oscamu napr. xcam, thcam atď.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 26.duben 2022 - 22:03, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Uživatelský avatar
Tabi
Odborník
Odborník
Příspěvky: 313
Registrován: 30.září 2008 - 21:34

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Tabi »

Setkal se někdo s tímto problémem zobrazení? Jednou za čas se HDMI výstup "rozhodí" a leze z něho tento obraz. Pomůže přepnout HDMI vstup na TV nebo vypnout a zapnout box. Verze SW na tento problém vliv nemá :(

Doplněno: Dělá to i při jiném vstupu HDMI a jiném kabelu. Zkoušel jsem i SCART, tam je signál O.K.

Vyřešeno: připojil jsem ZX4 na jinou TV a jede bez problémů. Takže si nerozumí s 8 let starou TV Philips. Budu si muset koupit novou TV :ROFL:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Tabi dne 15.prosinec 2017 - 21:38, celkem upraveno 1 x.
VU+ Uno 4K SE / Turbo USB tuner DVB-T2 / SSD 120GB
iNEOS ZX4 / AB WiFi dongle 5dB
Toroidal T55 (28E, 23E, 19E, 13E, 9E, 4,8E, 1W, 5W)
swboy
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 25.listopad 2016 - 18:06

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od swboy »

Zdravim Vas, zacinam s linuxovom a som zaciatocnik v oscam. Doteraz som len pouzival prijimac Amiko a mal som nastavenie cardsharing na 1 príjimači a zdielal som cez Homecamd server na druhy prijimac. Podaril sa my zohnat Ineos ZX4. Rozbehol som na nom cardsharinq cez THCAM (newcamd).
Rozbehol som ho aj cez oscam.
2. Ako nastavim server a zdielanie medzi ZX4 ako server a iným prijimacom napriklas amiko micro hd se.


Vdaka
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od dlhe_pole »

tak isto ako u kazdeho linux boxu.. takze citaj vsetko na fore o konfiguracii oscamu.. oscam ako oscam
swboy
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 25.listopad 2016 - 18:06

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od swboy »

Cardsharing my cez oscam na Z4 ide , mam czsk. Nastavil som si klienta v oscam a protokol cccam. Amiko sa pripoji na server ale stale mam programy kodovane. Niekde robim chybu , pomozete??

Vdaka
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Katja05
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 17.listopad 2017 - 10:19

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Katja05 »

1. Netusi niekto cim by to mohlo byt, ze mi vobec nechce spustit KODI? YouTube, IPTV playlist aj ine funkcie naviazane na internet mi idu, ale ked zvolim KODI tocia sa mi tam stale iba dve ozubene kolieska donekonecna...

2. Fastcan Skylink mi naladil kanaly a vsetko ide ako ma. Ked dam IPTV od Antik, tak mi nahradi vsetky kanaly, ktore mi naslo cez Fastscan Skylink tymi od Antiku, ale neide ani jeden kanal. Je Antik zadarmo iba cez ten ich Antik Smart TV Box? Ci ako to vlastne je? Vie mi to niekto objasnit?

Vopred dakujem za akekolvek uzitocne rady.
testament
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 48
Registrován: 24.říjen 2010 - 12:02

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od testament »

Hm tak niesi sam komu Kodi nejde a uz dlhsiu dobu nejde a ci to aj este niekedy pojde tak to je otazne. :(
Uživatelský avatar
005jon
Odborník
Odborník
Příspěvky: 316
Registrován: 25.únor 2007 - 16:58

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od 005jon »

KODI ako tak ide mávajú výpadky ....tiež som bol v situácii že kodi nešlo len sa točili kolieska a keď sa dotočili mal som tam len bodky
......
......
......
Tak som sa nakoniec preklikal cez tie bodky a bodky až na úvodné menu Instalovat doplněk ze zip archivu a už to fungovalo
loop12
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 130
Registrován: 17.červen 2007 - 19:22

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od loop12 »

Podla omformavii nieco tam menia ale kedy to pojde mi nic nepovedali
Uživatelský avatar
avatar99
Odborník
Odborník
Příspěvky: 317
Registrován: 23.září 2013 - 16:04

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od avatar99 »

Jede na tomhle strojku AFN paket na 9e ??
AmikoAlienTriplex/Amiko 8265+
AmikoAlien8900/Unibox 2/Opticum 9500/Optimum 800
jozef58
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 22.leden 2010 - 11:55

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od jozef58 »

Kodi idu bez problemov co tu stale nieco riesitehodte si tam http://srp.nu SuperRepo acez to si stahujte ja bezim takto a ide v pohode
koso
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 29.srpen 2010 - 22:19

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od koso »

Chalani,chcel by som Vás poprosiť,o rady.Som začiatočník,dva dni som presedel nad týmto problémom.Skonćila mi karta skylink,teraz na rýchlo som vytvoril klienta na cz-sk.tv na príjímaći opticum sloth classic plus/gcamd/,na ktorom som aj vytvoril server a by som rá pripojil prijímaće ineos zh4 /2 ks/.Je to vôbec možné?Vôbec sa mi nedarí,fóra čítam,ale skúsenosti chýbajú.Nájde sa niekto kto za odmenu mi pomôže.A kodi mi len neustále koliečka točí.Tak pomožete,prosím.Vďaka
testament
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 48
Registrován: 24.říjen 2010 - 12:02

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od testament »

Jo chlape akurat ze sa do tohto prijmaca momentalne do KODI neda dostat aby sa tam dalo nieco vobec instalovat.Stlacis v menu prijmaca polozku Kodi a sa ti len krutia ozubene kolesieka furt dookola do nemlatom. :(
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Steiner »

A to také veci/košiare ako czsk.tv ešte v dnešnej dobe fungujú?
To s tým nevie nikto urobiť poriadok?
To tu už nikto nič negarantuje? :D
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Uživatelský avatar
tras
Odborník
Odborník
Příspěvky: 333
Registrován: 15.prosinec 2009 - 21:24

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od tras »

Keď to dobre chápem tak sa pokúšaš o resharing. Tvoj poskytovateľ ti to musí dovoliť.
Bežný užívateľ
~*uClan USTYM 4K PRO TWIN *Openbox AS4K CI*Amiko Alien A3 Combo*~
***Emme Esse 100cm - 85°E~30°W, Maximum e85***
koso
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 29.srpen 2010 - 22:19

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od koso »

Ach áno,zle som to napísal,samozrejme klient,ako taký ide/opticum sloth/,je to nelinux a či je možné zdielať na dva linuxy Ineos Zx4.A kodi na ineos mi nejde od kúpy/kúpené 22.12.17/.Tak zatiaľ som prijímače nevyužil,ale to je moja chyba,pretože som na to ešte neprišiel.Na opticume mám mgcamd.Pripojiť na oscam/ineos zh4/ cez web.rozhranie sa viem,no to nastavenie už nezvládam.Poradíte teda ?
koso
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 29.srpen 2010 - 22:19

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od koso »

Tak kodi na Ineos ZX4 už šlape,takže aspoň malá útecha.Už to spravili.Tak ešte to zdieľanie a som happy.Môžem ísť zajtra v kľude do práce. :o
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Ineos“