Ineos ZX4

Moderátor: Duce

Odpovědět
Katja05
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 17.listopad 2017 - 10:19

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Katja05 »

Uz aj mne ide KODI :)

Fastcan Skylink mi naladil kanaly a vsetko ide ako ma. Ked dam IPTV od Antik, tak mi nahradi vsetky kanaly, ktore mi naslo cez Fastscan Skylink tymi od Antiku, ale neide ani jeden kanal. Je Antik zadarmo iba cez ten ich Antik Smart TV Box? Ci ako to vlastne je? Vie mi to niekto objasnit?
koso
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 29.srpen 2010 - 22:19

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od koso »

Pokiaľ viem,tak zadarmo to zrejme nebude,keď ponúkajú karty napr:https://www.nay.sk/antik-sat-karta-dekodovacia-karta.
Ja len čo som čítal,a samozrejme aj IPTV od nich je v rámci aktivácie balíčkov s programmi. https://www.satelitnatv.sk/antik-sat/
Uživatelský avatar
tras
Odborník
Odborník
Příspěvky: 333
Registrován: 15.prosinec 2009 - 21:24

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od tras »

koso píše:Ach áno,zle som to napísal,samozrejme klient,ako taký ide/opticum sloth/,je to nelinux a či je možné zdielať na dva linuxy Ineos Zx4.A kodi na ineos mi nejde od kúpy/kúpené 22.12.17/.Tak zatiaľ som prijímače nevyužil,ale to je moja chyba,pretože som na to ešte neprišiel.Na opticume mám mgcamd.Pripojiť na oscam/ineos zh4/ cez web.rozhranie sa viem,no to nastavenie už nezvládam.Poradíte teda ?
Ten čo mu platíš za zdieľanie na jeden prijímač súhlasí aby si zdieľal na troch? Ak sa ti podarí to čo chceš tak ťa možno odpojí od svojho servera.
Bežný užívateľ
~*uClan USTYM 4K PRO TWIN *Openbox AS4K CI*Amiko Alien A3 Combo*~
***Emme Esse 100cm - 85°E~30°W, Maximum e85***
agamon37
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 42
Registrován: 24.říjen 2012 - 16:39

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od agamon37 »

Zdravím všechny,taky jsem koupil tento box,avšak pocity jsou spíše smíšené.Chtěl jsem jednoduchý box jako náhradu za můj amiko mini hd se,bohužel to nedopadlo uplně podle představ.Obraz a zvuk v pohodě,tuner vynikající,iptv placené z druhé ruky super,share přes thcam málo stabilní,oscam jsem zatím nezkoušel,kodi nepoužitelné, zvlášť když máte doma android box a víte co z toho můžete dostat.Bohužel fatální problém ale je,že přijímač zničeho nic zatuhne a pomůže pouze restart odpojením od napájení soft 1.0.21.To s amikem nepamatuji,tam vše jede na 100. procent.
koso
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 29.srpen 2010 - 22:19

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od koso »

Info pre odborníka.Čo sa týka zdieľania,mám dovolené na dva tv,mgcamd.Síce fyzicky tam budú 3 prijímaće,ale nikdy nepôjdu naraz,max.dva.Takže ban-u sa nebojím,len by som to uź konećne sprevádzkoval.
Aspoň nejaký na začiatok postup,či tá kombinácia čo som písal, je možná ?
Katja05
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 17.listopad 2017 - 10:19

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Katja05 »

koso píše:Pokiaľ viem,tak zadarmo to zrejme nebude,keď ponúkajú karty napr:https://www.nay.sk/antik-sat-karta-dekodovacia-karta. Ja len čo som čítal,a samozrejme aj IPTV od nich je v rámci aktivácie balíčkov s programmi. https://www.satelitnatv.sk/antik-sat/
Asi mas pravdu, inak by tie ANTIK boxy nikto nekupoval, keby sa dali ich IPTV chytat zadarmo aj cez ine boxy...
agamon37 píše:share přes thcam málo stabilní,oscam jsem zatím nezkoušel
thcam som nepouzivala, ale oscam funguje bez najmensich problemov
agamon37 píše:kodi nepoužitelné.
Do dnes mi to vobec nefungovalo, dnes sa to konecne rozbehlo a zatial OK.
agamon37 píše:Bohužel fatální problém ale je,že přijímač zničeho nic zatuhne a pomůže pouze restart odpojením od napájení soft 1.0.21.To s amikem nepamatuji,tam vše jede na 100. procent.
Bezim od prveho dna na 1.0.24 a zatial nastastie nebol ziadny podobny problem.

Netusi nahodou niekto ako odinstalovat na ZX4 add-on z KODI?
Jeremys
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 06.prosinec 2017 - 19:25

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Jeremys »

Všetkým pekný nový rok, nestalo sa vám, že občas po reštarte ZX4 nefunguje dialkový ovladač ? Po opetovnom reštarte už funguje, záhada :-) (Nepoužívam externé IR čidlo, to mi nejak nefungovalo vobec.)
Uživatelský avatar
furko
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 677
Registrován: 21.březen 2006 - 18:57
Bydliště: Strážovské vrchy a okolie

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od furko »

Zatiaľ som nič také nepostrehol.
testament
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 48
Registrován: 24.říjen 2010 - 12:02

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od testament »

Takze pripojene externe cidlo reaguje lepsie ako bez neho.A inak zasa Kodi nefunguje je to proste nedotiahnute viac nejde ako ide. Este ze je v zalohe android krabica.Tam slape bez probemu. :good:
Uživatelský avatar
Tabi
Odborník
Odborník
Příspěvky: 313
Registrován: 30.září 2008 - 21:34

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Tabi »

Taky používám externí čidlo, ale ty svítící LED mě štvali a tak jsem na ně dal smršťovací bužírky a je tma :D
VU+ Uno 4K SE / Turbo USB tuner DVB-T2 / SSD 120GB
iNEOS ZX4 / AB WiFi dongle 5dB
Toroidal T55 (28E, 23E, 19E, 13E, 9E, 4,8E, 1W, 5W)
Duce
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 360
Registrován: 27.prosinec 2006 - 20:55
satelitni prijimac: zopár ich mám
Bydliště: okr. Piešťany

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Duce »

kodi funguje
Uživatelský avatar
lnb
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 25.březen 2006 - 20:34

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od lnb »

na freesat M4 HD bez zvuku, no audio,robi to iba na tomto jednom kanale, fw posledny, factory reset nepomohol
Obrázek
Zohan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 48
Registrován: 23.červenec 2011 - 16:30

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Zohan »

http://sk.freesattv.tv/userfiles/sk/Zoz ... reeSAT.pdf
Tu som M4 nenasiel ak mas na mysli M4 Sport tak zvuk ide normalne, napis frekevenciu, dik!
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 26.duben 2022 - 22:05, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Uživatelský avatar
Tabi
Odborník
Odborník
Příspěvky: 313
Registrován: 30.září 2008 - 21:34

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Tabi »

playlist.m3u - nakopne mě někdo jak udělat playlist aby se zobrazovala i kategorie. Např. podle států?
Teď iNeos zobrazuje "All" a mít playlist a v něm 1000 položek je šílený ](*,)

Jak jsem pochopil tak parametr -1 se dává pro live stream a značí délku streamu v sekundách. -1 nebo 0 nekonečno pak následuje název a potom cesta.

#EXTM3U

#EXTINF:-1,(FR) SFR SPORT 1
http://163.172.xx.xxx:8000/live/FR:Fren ... oy/5870.ts
#EXTINF:-1,(FR) SFR SPORT 2
http://163.172.xx.xxx:8000/live/FR:Fren ... oy/5871.ts

Jinak stream na iNEOSu chodí naprosto skvěle :good:
VU+ Uno 4K SE / Turbo USB tuner DVB-T2 / SSD 120GB
iNEOS ZX4 / AB WiFi dongle 5dB
Toroidal T55 (28E, 23E, 19E, 13E, 9E, 4,8E, 1W, 5W)
Uživatelský avatar
Tabi
Odborník
Odborník
Příspěvky: 313
Registrován: 30.září 2008 - 21:34

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Tabi »

Zohan píše:
lnb píše:na freesat M4 HD bez zvuku, no audio,robi to iba na tomto jednom kanale, fw posledny, factory reset nepomohol
http://sk.freesattv.tv/userfiles/sk/Zoz ... reeSAT.pdf
Tu som M4 nenasiel ak mas na mysli M4 Sport tak zvuk ide normalne, napis frekevenciu, dik!
11 842 / V / 3/4 / 3000 / audio AC3 na iNeosu nejde na LX3 bez problémů.
VU+ Uno 4K SE / Turbo USB tuner DVB-T2 / SSD 120GB
iNEOS ZX4 / AB WiFi dongle 5dB
Toroidal T55 (28E, 23E, 19E, 13E, 9E, 4,8E, 1W, 5W)
agamon37
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 42
Registrován: 24.říjen 2012 - 16:39

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od agamon37 »

for Tabi
nazdar,tak já mám "iptv playlist"řešený jako share,měl jsem ten stejný problém jako ty.Proto jsem kontaktoval toho od koho to beru a vysvětlil mu,že mám s tím playlistem problém a on my poslal po zaplacení přihlašovací adresu a přihlášovací údaje
(jméno a heslo).Najel jsem na kolonku síť ,xtream iptv a zadal ty poslané údaje, je to vše přehledně rozdělené a najíždí to velice rychle.
Uživatelský avatar
lnb
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 25.březen 2006 - 20:34

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od lnb »

Zohan píše:
lnb píše:na freesat M4 HD bez zvuku, no audio,robi to iba na tomto jednom kanale, fw posledny, factory reset nepomohol
http://sk.freesattv.tv/userfiles/sk/Zoz ... reeSAT.pdf
Tu som M4 nenasiel ak mas na mysli M4 Sport tak zvuk ide normalne, napis frekevenciu, dik!
11843 V30000 je tam hd viac, akurat tento jeden bez zvuku
Obrázek
Uživatelský avatar
Tabi
Odborník
Odborník
Příspěvky: 313
Registrován: 30.září 2008 - 21:34

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Tabi »

agamon37 píše:for Tabi
nazdar,tak já mám "iptv playlist"řešený jako share,měl jsem ten stejný problém jako ty.Proto jsem kontaktoval toho od koho to beru a vysvětlil mu,že mám s tím playlistem problém a on my poslal po zaplacení přihlašovací adresu a přihlášovací údaje
(jméno a heslo).Najel jsem na kolonku síť ,xtream iptv a zadal ty poslané údaje, je to vše přehledně rozdělené a najíždí to velice rychle.
agamon37 tohle, ale není můj případ. Playlist si vytvářím sám ze svých zdrojů a nebo z netu. Jedná se mi o funkci Autoget .m3u playlist, která odkazuje na můj vlastní web. Jak popisuje 005jon - http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=358&t=70784
VU+ Uno 4K SE / Turbo USB tuner DVB-T2 / SSD 120GB
iNEOS ZX4 / AB WiFi dongle 5dB
Toroidal T55 (28E, 23E, 19E, 13E, 9E, 4,8E, 1W, 5W)
Katja05
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 17.listopad 2017 - 10:19

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Katja05 »

V recenzii na elano na ZX4 sa pise toto:

IPTV v pamäti:
Do prijímača si môžete nahrať IPTV playlist M3U, alebo M3U8 a môžete sledovať rôzne IPTV streamy, alebo internetové streamy TV.

Stačí Vám uložiť playlist na USB a nahrať ho do prijímača. Nahratý M3U/M3U8 playlist si ľubovoľne pomenujete. Po vstupe do vytvorenej skupiny M3U playlistu, už môžete sledovať a prepínať jednotlivé IPTV streamy. Do prijímača môžete nahrať aj viac playlistov a každý si pomenovať. Potom si vyberiete, z ktorého playlistu chcete sledovať.
Nebolo by to jednoduchsie nahrat teda cez USB namiesto Webu?
agamon37
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 42
Registrován: 24.říjen 2012 - 16:39

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od agamon37 »

Dobrý den všem,potřebuji poradit.Je možné přeinstalovat oscam u tohoto boxu pokud je to vůbec možné a pokud ano,tak jak?
Díky za případnou odpověď
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Ineos“