e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 23.Červen 2018 - 4:54

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 3 příspěvky ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: GigaBlue UHD UE 4K ???
PříspěvekOdeslal: 09.Květen 2018 - 10:51 
Odborník
Odborník

Zaujimal by ma Vas nazor na tento prijimac GigaBlue UHD UE 4K da sa zrovnavat s Octagon 4008 4K a Vu+ UNO 4K SE ???
A popripade v com je lepsi alebo horsi ? Vopred diky...

Předmět příspěvku: Re: GigaBlue UHD UE 4K ???
PříspěvekOdeslal: 09.Květen 2018 - 18:53 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: Všetko-4K
Místo/Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .
Poděkoval: 41 krát
Poděkováno: 94 krát
zatial výbava a asi cena #-o ked to dotiahnu tak ako treba tak to bude OK.... :smoke: VU+ a Octagon je predsa dlhšie v predaji takže sú podla mna na tom lepšie vo všetkom . :good: ale to je môj názor #-o ináč už má prísť na trh aj Ocatgon 5008 ........ :Yahoo!:

Předmět příspěvku: Re: GigaBlue UHD UE 4K ???
PříspěvekOdeslal: 22.Červen 2018 - 22:35 

Poděkoval: 2 krát
Ahoj, nuž od vianoc mám GigaBlue UHD UE 4K, 2xFBC a je to super prijímač. Mal som predtým KI plus DVB-T a S2/výborný obraz na tak malý a lacný prijímač/, ET7500, CRYPTOBOX 652, DM500 SD. Prepínanie rychlé, nahrávanie na HDD bez problému. Asi pred 3 mesiacmi som zakúpil nový LNB UNICABLE. Nastavil som si 2 tunere "A" a "B" . Prepínanie sa mi spomalilo na všetkých staniciach aj 2-3 sekundy. Česke idú rýchlejšie prepnúť. Zatiaľ super prijímač neviem ho porovnať s Ocatgonom ..... ten nemám. Karta Skylink , server bez problémov pre domáce pokusy. Odporúčam... ešte ta cena ... Kámoš kúpil GigaBlue Ultimo, /pre mna velmi drahý prijímač/ Porovnávali sme obraz. Nakoľko bol ten istý soft , nebolo čo porovnať.
Aj som váhal čo si mám kúpiť , ale nebanujem. Zaujímali by ma aj Vaše skúsenosti.
Mám TV LG55" UHD /Zakryvený/ . Po roku mi menili obrazovku a už druhý rok má super obraz.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 3 příspěvky ] 

Všechny časy jsou v UTC+02:00