e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 21.Listopad 2017 - 8:53

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 3946 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 4 5198 Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: jaky sat.příjmač koupit
PříspěvekOdeslal: 23.Leden 2014 - 22:45 
Pokročilý
Pokročilý

jinak jeste k te 9900 tu jsem nastavoval cca pred dvema tydny a musim rici ze na AAF firmware enigma2 to neni zas tak spatne vse jsem nahral do interni flash pameti,nejsem zastance externi USB disku na kterych je E2,to je podle me opravdu nevhodne reseni,ktere i tak nalomenou stabilitu prijimace jeste dale prohlubuje,ale jak pisu AAF slapala celkem dobre a dokonce to bylo i rychle,ale myslim ze na multimedialni internetove pluginy na tomto starsim prijimaci fungovat nebudou,ono obecne na .sh4 prijimace to nebude nikdo ono,sice CZ/SK Archivy jedou,ale posledni dobou tento plugin zadny moc velky hit befun v podstate prestal fungovat,opet se zacina prosazovat youtube plugin,ale i zde to chce mit ten spravny prehravac,nic se nevyrovna pluginy MyTube E2 mips broadcom,ktery ma opravdu perfektni vyhledavani asi nejlepsi co jsem kdy videl,kdyz to mam porovnat treba s pluginem webmedia to je uplne o nicem u youtube je opravdova priorita to vyhledavani---

PříspěvekOdeslal: 23.Leden 2014 - 23:10 
Pokročilý
Pokročilý

Místo/Bydliště: Morava/Zlínsko
Flery napsal:
gorick napsal:
Dialkove na ET6500 fakt hlasno puka /ale zas aspon viete, ze ste nieco stlacili a reaguje dobre/hned po zvuku :) /- fajn je, ze nezachytava az tak pot, skoda ze nema CI-slot, pismo na VFD displayi mohlo byt vacsie a zobrazovat viac znakov - pekne ale je ze zobrazuje aj take mini znacky ako hdmi, hd, rec/oranzova,cervena farba/ ....ale celkovo si myslim, ze tieto akoze nevyhody sa daju prekusnut

to cvakani DO je u me KO pro xtrend...
muzu poprosit majitele vu+ uno o vysvetlení co je na tomto stroji špatně? taky se tu dost mluvilo o xpeed že je OK
nechci zas tak moc...muj ipbox9900 je už hodně oldtimer myslel sem že každá škatule za 3t. je lepší

Je otázka jak vidíš dokonalost,každé má své pro a proti - někdo preferuje obraz někdo výbavu někdo HW+SW někdo tak trochu od všeho pak jistě je to věc peněz ale je jasné že každý má jiné oko a jiné potřeby a to i v cenové kategorii.Spíš než hledat kdejakou nedokonalost bych si určil žebříček priorit o přijímači a podle toho bych pak vybíral včetně přijatelného poměru cena/výkon ,ono je to jako v životě to co známe umíme je pro nás standart a něco nového může být problém s přispůsobením nebo změnou.
Ohledně VU+uno jsem na zahraničních forech četl že poměr cena /obraz je za ty peníze opravdu špatný a dnešní přístroje o třetinu levnější se jim vyrovnají v pohodě.(xpeed,xtrend)

PříspěvekOdeslal: 23.Leden 2014 - 23:30 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

satelitni prijimac: IPBOX 9900, ARIVA 250
Místo/Bydliště: Plzeň
však píšu
HD dvbS2 reciever
1x ctecka stačí
Enigma 2 co nejvíc stabilní
oscam
neecvakající DO
co nejlevnější :-) v rámci možností

víc toho opravdu nechci a nepotřebuju, nenahrávam, a HDD sem do ipboxu dal jen proto že sem měl jeden navíc :-)

IPBOX9900 s multimediama je na tom špatně většinou když sem něco zkoušel - zelená smrt, ale jinak šlape jak o život a multimedia - MKV youtube vtuner apodobně přehrává dokonale BD LG ten pobere přes USB i muj 750Gb disk a este se mě nestalo abych nějakej formát nepřehrál takže naco to učit satelit?? BD disky do satelitu stejně nikdy nestrčim takže stejně ta škatule se pod TV válet bude :-)

PříspěvekOdeslal: 23.Leden 2014 - 23:38 
Pokročilý
Pokročilý

Uprimne....zustal bych u te 9900 a novy prijimac bych si nekupoval :-) jako k cemu proc...vzdyt vsechno bezi na 9900 celkem bezproblemu....mozna bych sel do blbeho sparku na HDMU slape spolehlive..,ale jak jsem psal opravdu je to v tomto pripade zbytecne,pokud mam kde prehravat multimedialni soubory,youtube...ty archivy bych mozna ted uz ozelel...ten befun byl opravdu nejlepsi,ale uz je to rychlostne omezene,takze se na to da divat jenom v hlubokou noc....

Flery napsal:
však píšu
HD dvbS2 reciever
1x ctecka stačí
oscam
neecvakající DO

víc toho opravdu nechci a nepotřebuju, nenahrávam, a HDD sem do ipboxu dal jen proto že sem měl jeden navíc :-)

IPBOX9900 s multimediama je na tom špatně většinou když sem něco zkoušel - zelená smrt, ale jinak šlape jak o život a multimedia - MKV youtube vtuner apodobně přehrává dokonale BD LG ten pobere přes USB i muj 750Gb disk a este se mě nestalo abych nějakej formát nepřehrál takže naco to učit satelit?? BD disky do satelitu stejně nikdy nestrčim takže stejně ta škatule se pod TV válet bude :-)

PříspěvekOdeslal: 23.Leden 2014 - 23:41 
Znalec fóra
Znalec fóra

Poděkováno: 1 krát
Já bych asi došetřil a vrazil vší silou do xtrend9500, myslím, že nadlouho vystaráno. Já už čekám jen na tu 10000, a zatím nevim, kdy budou k mání, mě limituje Glan.

PříspěvekOdeslal: 23.Leden 2014 - 23:58 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

pavel1978 napsal:
Uprimne....zustal bych u te 9900 a novy prijimac bych si nekupoval :-) jako k cemu proc...vzdyt vsechno bezi na 9900 celkem bezproblemu....mozna bych sel do blbeho sparku na HDMU slape spolehlive..,ale jak jsem psal opravdu je to v tomto pripade zbytecne,pokud mam kde prehravat multimedialni soubory,youtube...ty archivy bych mozna ted uz ozelel...ten befun byl opravdu nejlepsi,ale uz je to rychlostne omezene,takze se na to da divat jenom v hlubokou noc....

Flery napsal:
však píšu
HD dvbS2 reciever
1x ctecka stačí
oscam
neecvakající DO

9900 zustane kde je, ale ten druhy box bude jinde (2 byt) stejná situace tv + BD LG + box kterej se koupí a vzhledem k tomu že už se ipbox 9900/99/55 neprodává hledam alternativu, když srovnam ipbox9900 s vitaminem pro enigma 2 tak 80/20 ten vitamni se dost zasekava nedekoduje, obcas nefunguje D.O osobně bych ho asi už vyhodil z okna připomíná mi mobilní telefon sony xperia s androidem s tim sem slehnul 2 x denne taky si zil vlastnim zivotem jako ten vitamin.....
premejslel sem za malo penez snad nejaka muzika vynecham vitamin a druhej na poradi je xpeed lx1 kde je enigma2 od vyroby příjemné D.O. cena 3000 kč jelikož vu+ uno je jen dražší a xtrendu nepřekousnu ty pukající tlačítka tak nevim....alien amiko2 taky sem koukal...

PříspěvekOdeslal: 24.Leden 2014 - 0:14 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

satelitni prijimac: OCTAGON SF 4008 4K UHD
Poděkováno: 2 krát
Pre Xtrend: ET4000, ET6500, ET9200 a ET9500 existuje nahradny dialkovy ovladac, ale je to uz investicia navyse

Nemáte dostatečná oprávnění pro zobrazení souborů připojených k tomuto příspěvku.

PříspěvekOdeslal: 24.Leden 2014 - 0:22 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

gorick napsal:
Pre Xtrend: ET4000, ET6500, ET9200 a ET9500 existuje nahradny dialkovy ovladac, ale je to uz investicia navyse

a nebo se da ovladat telefonem docela luxusně :-) já sem viděl tu ET 6500 s vyfocenym ovládánim jako má ariva tak třeba dají časem jiný lepší

Obrázek

ale našel sem i tohle.....

Obrázek

PříspěvekOdeslal: 24.Leden 2014 - 0:51 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

satelitni prijimac: OCTAGON SF 4008 4K UHD
Poděkováno: 2 krát
No, na tom druhom obrazku je prave to originalne pukave DO, co sa dodava s prijimacom...

PříspěvekOdeslal: 24.Leden 2014 - 0:53 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

gorick napsal:
No, na tom druhom obrazku je prave to originalne pukave DO, co sa dodava s prijimacom...

a na tom prvnim je prakticky obdobny co je k arive ..... to cvaka jak o zivot (arivacky)

PříspěvekOdeslal: 24.Leden 2014 - 7:13 
Pokročilý
Pokročilý

satelitni prijimac: X-trend ET 6500
Poděkoval: 1 krát
tak uvidíme mě to dorazí zítra tak dám vědět jestli to pukaní je tak hrozný. i když mě to asi vadit nebude receiver bude v obyváku :D popřípadě určitě bude i nějaký jiný ovladač co by to mohl zvládnout ale nechám se překvapit. mám tady už 4 ovladače takže jeden s cvakáním my asi vadit nebude :D

PříspěvekOdeslal: 24.Leden 2014 - 8:23 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Keby ste sa mali rozhodnúť medzi Skytec HD Nerine 105€ a Golden Interstar XPEED LX1 120€ a chceli by ste hlavne kvalitný obraz a rýchlu odozvu či prepínanie, ktorý by ste si vybrali?
Ďakujem za reakcie.

PříspěvekOdeslal: 24.Leden 2014 - 9:32 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Ahoj, uvažuji o koupi Xtrend ET6500, v české republice se prodává kolem 6500,- v Německu jsem se koukal že je cena do 200€.
Máte někdo zkušenosti s nákupem v Německu?
Máte nějaký vybraný shop který zasílá do česka a je důvěryhodný?
Díky za odpovědi, klidně i SS

PříspěvekOdeslal: 24.Leden 2014 - 9:52 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Poděkoval: 44 krát
Poděkováno: 117 krát
Skytec a ostatne SH4 ak je dobry origo soft. Ak E2 tak mipsel, naco si komplikovat zivot? Zalezi co chces prevadzkovat, ostatne je omacka.

PříspěvekOdeslal: 24.Leden 2014 - 10:01 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Niekde som čítal že sh4 majú lepší obraz preto ten nerine. Chcel by som to potvrdiť alebo vyvrátiť. Inak mi je jedno čo bude vo vnútri bežať. Hlavne pekný obraz a rýchle odozvy. Uvažoval by som aj o xtrend et4000 ale momentálne nie je dostupný.

PříspěvekOdeslal: 24.Leden 2014 - 14:40 
Pokročilý
Pokročilý

Místo/Bydliště: Morava/Zlínsko
http://shop.gsmobil.net/?p=productsMore ... end-ET4000
http://shop.gsmobil.net/?p=productsMore ... -XPEED-LX1

pokud si napišeš máš to i s konfigurací grátis,
pokud jde o Nerine taky jsem to řešil ale podle diskuzí je skytec střední třída se solidním obrazem no xpeed a xtrend jsou obrazově prej lepší (vyšší střední třída)a s E2 i stabilnější+solidní podpora pluginů.

ps: nevím proč v ceníku když sjedete dolů na Xtrend 4000 mají novou cenu 3799.-
http://www.gsmobil.net/cenik/index.htm

PříspěvekOdeslal: 24.Leden 2014 - 14:52 
Pokročilý
Pokročilý

satelitni prijimac: X-trend ET 6500
Poděkoval: 1 krát
Bazito napsal:
Ahoj, uvažuji o koupi Xtrend ET6500, v české republice se prodává kolem 6500,- v Německu jsem se koukal že je cena do 200€.
Máte někdo zkušenosti s nákupem v Německu?
Máte nějaký vybraný shop který zasílá do česka a je důvěryhodný?
Díky za odpovědi, klidně i SS

ahoj hele já sice to nemám z německa protože bydlím v UK ale objednával jsem z německa z více shopu a nikdy žádný problém nebyl. až budu mít chvíli tak se ti po tom podívám který to byly jestli chceš.

PříspěvekOdeslal: 24.Leden 2014 - 15:34 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

tomasek123 napsal:
ahoj hele já sice to nemám z německa protože bydlím v UK ale objednával jsem z německa z více shopu a nikdy žádný problém nebyl. až budu mít chvíli tak se ti po tom podívám který to byly jestli chceš.

Byl bych ti vděčný, já jsem koukal zatim na xtrend-shop.de a tam je za 199e + 13e doprava.
O proti českým shopům je ta cena lepší, nemá někdo s tímto e-shopem zkušenosti?

PříspěvekOdeslal: 24.Leden 2014 - 15:44 
Pokročilý
Pokročilý

ET9500 a ET9200 neni opravdu zadny rozdil az na ty tunery a pamet flash a cena skoro o 1000Kc drazsi...a ovladac je stejny jako na ET6500 takze tlacitka cvakaji,na ET9200 jsou klasicka...jinak pro vsechny vcera jsem bojoval se dvema XPEED LX1,zakaznik to chtel nastavit mezi sebou na CCcam po dlouhem nastavovani jsem zjistil ze to v siti proste nefunguje,jelikoz oba maji stejnou MAC adresu,po laborovani co s tim SW zmenach MAC adresy,ktera nafungovala jsem zjistil ze je nutne prehrat BOOT LOADER,po te jiz prijimace maji stejnou MAC adresu co je na obalu,takze pro vsechny pokud koupite XPEED nenastaveny nejdrive prehrat bootloader!!!

kosacka napsal:
Já bych asi došetřil a vrazil vší silou do xtrend9500, myslím, že nadlouho vystaráno. Já už čekám jen na tu 10000, a zatím nevim, kdy budou k mání, mě limituje Glan.

PříspěvekOdeslal: 24.Leden 2014 - 15:51 
Znalec fóra
Znalec fóra

Poděkováno: 1 krát
Co je to dneska 1000 Kč, za to nenakoupíš ani na dva dny žranici.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 3946 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 4 5198 Další

Všechny časy jsou v UTC+01:00