Octagon střih videa v PC

Odpovědět
Venda-V3
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 10.září 2019 - 18:22

Octagon střih videa v PC

Příspěvek od Venda-V3 »

Ahoj,rád bych editoval nahrané pořady z tv Octagonem v PC.Nejlepší se zdá TS Doctor,ale mám problém.Některé filmy naprosto super,ale jiné tím samým způsobem se zobrazí jen jako zvuková nahrávka a bez střihu.Místo sestříhaného filmu začne vyhrávat logo reprobedny jen zvuk a bez střihu který měl být proveden.Zkoušel jsem to i Avidemuxem,ale výsledek je bez zvuku a nebo se zvukem jen v některých přehrávačích,např. VLC.Poradí někdo jak na editaci nahrávek z Octagonu ve formátu HEVC H265?Děkuji moc předem.
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1832
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Octagon střih videa v PC

Příspěvek od peter54 »

Ja to vsetko striham avidemuxom a volim vylucne copy. Obcas stopa1 nenesie zvuk a nie kazdy prehravac si s tym poradi.
Neziaduce stopy treba vynechat.
hevc strih.gif
hevc strih2.gif
hevc strih_audio.gif
hevc strih3.gif
Kontakt v profile cez www.
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: Octagon střih videa v PC

Příspěvek od VTronik »

Venda-V3 píše:Ahoj,rád bych editoval nahrané pořady z tv Octagonem v PC.Nejlepší se zdá TS Doctor,ale mám problém.Některé filmy naprosto super,ale jiné tím samým způsobem se zobrazí jen jako zvuková nahrávka a bez střihu.Místo sestříhaného filmu začne vyhrávat logo reprobedny jen zvuk a bez střihu který měl být proveden.Zkoušel jsem to i Avidemuxem,ale výsledek je bez zvuku a nebo se zvukem jen v některých přehrávačích,např. VLC.Poradí někdo jak na editaci nahrávek z Octagonu ve formátu HEVC H265?Děkuji moc předem.
Jak psal peter. Používám také AVIdemux k plné spokojenosti. U zvuku v DVB-T2 sítích si musíš dát pozor na to, že některé mají ident, ale zvuk ve stopě není. To bude zřejmě tvůj problém. Již jsem toho AVIdemuxem zpracoval celkem dost a při správném nastavení vše funguje jak má a rychlost "přehození" vystřižené nahrávky do nového kontejneru při nastavení na copy je naprosto bezkonkurenční.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
PetrL75
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 04.únor 2020 - 15:54
satelitni prijimac: OCTAGON SF4008 Triple 4K E2 UH

Re: Octagon střih videa v PC

Příspěvek od PetrL75 »

Při použití avidemux někdy chybí zvuk protože jej program nevidí u nahrávek z DVB-T2. Já nejpve přeuložím TS pomocí mkvtoolnix a pak teprve stříhárm v avidemux. V mkvtoolnix už vypínám druhou zvukovou stopu, která tam většinou je vidět.
Venda-V3
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 10.září 2019 - 18:22

Re: Octagon střih videa v PC

Příspěvek od Venda-V3 »

Pánové děkuji moc za rady,klobouk dolů fakt to funguje!Nevím zcela přesně jak by mohlo vypadat přesné nastavení,ale když to bude šlapat při nastavení které je dané,bude to snad stačit.Ještě jednou děkuji!!!
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: Octagon střih videa v PC

Příspěvek od Kasr »

No boli casy, ked moj oblubeny avidemux rozsynchronizoval a/v u ts nahravok. Ale uz dlhsie to neplati. Ale na h264 pouzivam videoredo.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
Odpovědět

Zpět na „Návody, postupy - Octagon SF4008 4K“