Octagon SF4008 UHD 4K - 2x stejná nahrávka, aktualizace časovače

Odpovědět
PetrL75
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 04.únor 2020 - 15:54
satelitni prijimac: OCTAGON SF4008 Triple 4K E2 UH

Octagon SF4008 UHD 4K - 2x stejná nahrávka, aktualizace časovače

Příspěvek od PetrL75 »

Dobrý den,
už se mi stalo po druhé, že se mi pořad nahrál dvakrát. Poprvé byl začátek ve stejný čas a lišil se konec 15 min.
U druhé nahrávky byl zase posunut začátek o 5 min.
Nahrávám z DVB-T(T2) pomocí časovače a např. u posledně zdvojeného pořadu to bylo pomocí autotimeru. Přístroj byl přes noc vypnutý a ráno se probudil podle časovače. Pak asi začal nahrávat a zřejmě si přístroj aktualizoval EPG a pak autotimer. Přístroj asi zjistil, že podle nastavených podmínek vyhovuje "nový" pořad a tak jej zařadil do časovače. V Časovači byly opravdu oba programy. To zase tak moc nevadilo, horší by bylo, kdyby část programu chyběla.
Otázka zní co přesně nastavit, aby k takovým událostem nedocházelo. V autotimeru mám sice nastavenou aktualizaci po 6 hodinách, ale vůbec nevím, jak ta aktualizace probíhá.
Aktualizuje se EPG a autotimer po spuštění a pak po zadané době jen pokud je přístroj spuštěn?
Aktualizují se i časovače přidané manuálně pomocí EPG?
Pokud se zrovna nic nenahrává, tak je přístroj vypnutý a zapíná se pomocí časovače a vypíná po ukončení nahrávání. Večer, když přijdu z práce, tak přístroj zapnu a vypnu výstupy (na displeji je čas) a přes PC upravím nějaké nahrávky. Přístroj vypínám do hlubokého spánku až v noci, když jdu spát, pokud se nic zrovna nenahrává.
PetrL75
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 04.únor 2020 - 15:54
satelitni prijimac: OCTAGON SF4008 Triple 4K E2 UH

Re: Octagon SF4008 UHD 4K - 2x stejná nahrávka, aktualizace časovače

Příspěvek od PetrL75 »

Ještě nikdo takový problém neřešil? Už se mi dokonce stalo, že se mi jeden pořad nahrál třikrát s 5 minutovým posunem začátků a konců pořadu.
Odpovědět

Zpět na „Octagon SF4008 4K UHD Triple“