OpenATV - barevné rozhraní

Odpovědět
xdedek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 08.červenec 2011 - 5:34
satelitni prijimac: SF-4008, FS-Enibox

OpenATV - barevné rozhraní

Příspěvek od xdedek »

Zdravím, všiml jsem si jednoho "neduhu" na mém SF4008, ale dělají to i ostatní přístroje, takže se jedná o nějakou systémovou věc. Jedná se mi o to, že rozhraní, předpokládám grafické, posílá přidané pruhy ne černé.. Pak když je ve filmu černá scéna, tak to vypadá následovně, viz přiložené foto.. Teď to mám na staré telce, co nemá ani moc dobrou černou, ale když to použiji na nové, tak ji budu úplně degradovat a co kdybych si pořídil OLED, tak to budu jako zbytečně ničit TV?
PS, ty pruhy jakoby modré, to zkresluje fotoaparát, jsou světle šedé.. Obrázek

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk
Octagon SF 8008 Combo, Zgema H9S, Formuler F4 Turbo, Octagon SF4008, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS, HD Box FS9200,
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: OpenATV - barevné rozhraní

Příspěvek od dlhe_pole »

xdedek píše:Zdravím, všiml jsem si jednoho "neduhu" na mém SF4008, ale dělají to i ostatní přístroje, takže se jedná o nějakou systémovou věc. Jedná se mi o to, že rozhraní, předpokládám grafické, posílá přidané pruhy ne černé.. Pak když je ve filmu černá scéna, tak to vypadá následovně, viz přiložené foto.. Teď to mám na staré telce, co nemá ani moc dobrou černou, ale když to použiji na nové, tak ji budu úplně degradovat a co kdybych si pořídil OLED, tak to budu jako zbytečně ničit TV?
PS, ty pruhy jakoby modré, to zkresluje fotoaparát, jsou světle šedé.. Obrázek

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk
hold kup si poriadny box.. od oktagonu nic neni dobre, secko su to cinske krapy site horucou ihlou
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: OpenATV - barevné rozhraní

Příspěvek od efendy55 »

ale ved ten bazmek 4008 ide u mna bez problémov :Yahoo!: aj v openatv .... :smoke: nič také som nikdy nespozoroval ..... [-X a to frčí takmer nonstop ... \:D/
Všetko 4K
xdedek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 08.červenec 2011 - 5:34
satelitni prijimac: SF-4008, FS-Enibox

Re: OpenATV - barevné rozhraní

Příspěvek od xdedek »

Tak nevím no, pořídil jsem novou telku a nic takového jsem už nezaznamenal, tak možná to bylo tou telkou, že z nějaké divné příčiny to "pozadí" měnila... Nevím.. Ale na nové UE55NU8002 tuto neduhu nevidím..

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk
Octagon SF 8008 Combo, Zgema H9S, Formuler F4 Turbo, Octagon SF4008, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS, HD Box FS9200,
Uživatelský avatar
minestra
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 685
Registrován: 25.září 2008 - 16:05

Re: OpenATV - barevné rozhraní

Příspěvek od minestra »

Pozice odpovídá zapnutým pruhům Mymetrix skinu - tak bych prošel nastavení pluginu :wink:
Mutant HD51 multiboot: ATV 6.4-7.3, A64 rom64/ram4 1gb lan, E-85 multifocus 23.5e,19.2e,13e,1w
Odpovědět

Zpět na „Octagon SF4008 4K UHD Triple“