ci+ a cccam

Odpovědět
vlkanboy
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 15.duben 2012 - 18:09

ci+ a cccam

Příspěvek od vlkanboy »

Dobry den,
mam Skylink kartu v ci+ modulu a to mi dekoduje prvnich 52 programu .... nastavil jsem si cccam aby mi to dekodovalo i zbytek programu jako cardsharing. Prestala mi fungovat asi polovina programu. Da se nastavit aby ty free programy sli pres kartu v ci+ slotu a zbytek pres cccam oscam wicard a by to fungovalo? Jinak pouzivam OpenATV 6.2
Diky za radu
Uživatelský avatar
Stosun
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 235
Registrován: 21.červen 2011 - 17:21
satelitni prijimac: Vu+Uno 4k
Kontaktovat uživatele:

Re: ci+ a cccam

Příspěvek od Stosun »

Jo v oscamu pres services
vlkanboy
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 15.duben 2012 - 18:09

Re: ci+ a cccam

Příspěvek od vlkanboy »

muzes mi poradit co tam nastavit?
Uživatelský avatar
Stosun
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 235
Registrován: 21.červen 2011 - 17:21
satelitni prijimac: Vu+Uno 4k
Kontaktovat uživatele:

Re: ci+ a cccam

Příspěvek od Stosun »

Poslal jsem ti sz
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: ci+ a cccam

Příspěvek od efendy55 »

vlkanboy píše:Dobry den,
mam Skylink kartu v ci+ modulu a to mi dekoduje prvnich 52 programu .... nastavil jsem si cccam aby mi to dekodovalo i zbytek programu jako cardsharing. Prestala mi fungovat asi polovina programu. Da se nastavit aby ty free programy sli pres kartu v ci+ slotu a zbytek pres cccam oscam wicard a by to fungovalo? Jinak pouzivam OpenATV 6.2
Diky za radu
no nazdar ......hm... další zúfalec čo si to zbytočne komplikuje .... [-o< ](*,)
a čo máš strčené v internej čítačke ??? máš kartu M7 ??? #-o aké máš tie prvé 52-programov ??? :D tebe idú free programy s karty ??? :o zaujímavé ..... #-o nám ostatným to ide aj bez karty .... :Yahoo!: tiež používam Openatv 6.2 :smoke: nemáš zač .... :poklona:
Všetko 4K
vlkanboy
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 15.duben 2012 - 18:09

Re: ci+ a cccam

Příspěvek od vlkanboy »

efendy55 píše:
vlkanboy píše:Dobry den,
mam Skylink kartu v ci+ modulu a to mi dekoduje prvnich 52 programu .... nastavil jsem si cccam aby mi to dekodovalo i zbytek programu jako cardsharing. Prestala mi fungovat asi polovina programu. Da se nastavit aby ty free programy sli pres kartu v ci+ slotu a zbytek pres cccam oscam wicard a by to fungovalo? Jinak pouzivam OpenATV 6.2
Diky za radu
no nazdar ......hm... další zúfalec čo si to zbytočne komplikuje .... [-o< ](*,)
a čo máš strčené v internej čítačke ??? máš kartu M7 ??? #-o aké máš tie prvé 52-programov ??? :D tebe idú free programy s karty ??? :o zaujímavé ..... #-o nám ostatným to ide aj bez karty .... :Yahoo!: tiež používam Openatv 6.2 :smoke: nemáš zač .... :poklona:
Kolego nic nekomplikuji ale se mi do ruky dostal ci+ modul tak jsem to chtel vyzkouset. Kdyz nejsi schopny poradit tak se si nech blbe komentare od cesty.
Odpovědět

Zpět na „Octagon SF4008 4K UHD Triple“