openspa

Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: openspa

Příspěvek od 9000peter »

andree píše:to image openspa mi poradil efedy, lebo už ma v zaklade nainštalovany softcam feed, a ja som snim bol celkom spokojny, išlo mi hlavne o to aby mi dobre fungovalo biss, použivam to hlavne na pren. linky šport. prenosov.
Tak šup do toho treba otravovať kolegu..... :smoke:
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: openspa

Příspěvek od efendy55 »

andree píše:No tak teraz mám v tom chaos , kde vlastne mám nainštalovať v tom openspa oscam bin, a oscam configy, a softcam key?
do prdele .... začína romám pre mužov .... ](*,) ved ti to ponúka online .... tak to nainštaluj stiahni si oscam Emu a a len prepíšeš cez ftp v usr/bin org. ,,oscam" za ten oscam EMU ale ten musí byť tiež oscam ... emu sa tam nedáva .... lebo tak to je nastavené v štartovacom scripte ak vieš o čom je reč .... ale asi nemáš o tom ani šajnu . ale navadí .... :D ....pokial prepisuješ tak tribúty meniť nemusíš to platí len ked to všetko posielaš cez ftp na novo pokial sťahuješ online tak tam je to už nastavené ... \:D/
efedyho nepoznám .... #-o to bude asi nejaký profesionál z východu .... :D image si môžeš samozrejme nainštalovať aké chceš je to tvoja vec ..... u mna ide super ,všetko čo používam funguje , len je trochu nezvičajné oproti iným open image ... :ROFL:
Všetko 4K
andree
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 10.únor 2012 - 11:25

Re: openspa

Příspěvek od andree »

Ospravedlnujem sa za preklep,samozrejme že efendy, no ja neviem posudit v čom je to image divne ja som ine nepoužival a tak som z nim bol spokojny, lebo ked som pred asi pol rokom inštaloval, tak v tom image a feede bol klasicky oscam a aj oscam emu, ale teraz ked som preinštaloval nove image už tam je na vyber iba klasicky oscam, oscam emu tam nie je, preto som chcel vediet, ako tam tam dostat oscam emu, bud cez usb, alebo ftp, ale teraz mam v tom chaos, tak neviem či neskusim tam dat open atv.
andree
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 10.únor 2012 - 11:25

Re: openspa

Příspěvek od andree »

Poradite mi ešte ako ma byt nazvany softcam.key, alebo oscam.key.
podarilo sa mi nahrat oscam emu. možu tam ostat configy z klasickeho oscamu, alebo oscam emu musi mat svoje vlastne configy?
grund
Odborník
Odborník
Příspěvky: 380
Registrován: 24.červenec 2010 - 12:20

Re: openspa

Příspěvek od grund »

odzkoušet , konfigi asi stejný key pro oscam , ale pokud používáš kartu nemusí jí to číst ten emu
Uživatelský avatar
tras
Odborník
Odborník
Příspěvky: 333
Registrován: 15.prosinec 2009 - 21:24

Re: openspa

Příspěvek od tras »

Mne sa image openSPA tiež pozdáva. Nie je niekde možnosť doinštalovať preklad menu? Páči sa mi tu možnosť menu používať ako v starších verziách KODI Confluence.
Bežný užívateľ
~*uClan USTYM 4K PRO TWIN *Openbox AS4K CI*Amiko Alien A3 Combo*~
***Emme Esse 100cm - 85°E~30°W, Maximum e85***
Odpovědět

Zpět na „Octagon SF4008 4K UHD Triple“