DM900 image open pli

Moderátoři: EnoSat, cityglam1

Odpovědět
salora
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 14.září 2008 - 9:04

DM900 image open pli

Příspěvek od salora »

Může mi tu prosím někdo vysvětlit popř. poradit proč nemohu do DM900 po flaschnutí boxu s image Open Pli nastavit tuner ?
Pokud nahraju jiný image dá se říckt který koliv tak to nastavit podle potřeby jde ,připadá mi tedy že ty image od Toysoft stojí za kočku a nevím co si o tom myslet ?
Prostě Tuner A /prázdné/ nothing a hotovo má tu někdo obdobnou zkušenost ?
plekab
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 101
Registrován: 30.leden 2021 - 0:56

Re: DM900 image open pli

Příspěvek od plekab »

A skusal si napriklad aj tuto 8ku ?
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 26.prosinec 2021 - 18:14, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix LINK
salora
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 14.září 2008 - 9:04

Re: DM900 image open pli

Příspěvek od salora »

Ano děkuji za link už jsem stáhl ale zkusím později a dám vědět ,nicméně pokud se bude jednat o v 8 od Japhar toysoftu tak to je konečná protože tu jsem zkoušel a nešel ani u této v 8 nastavit tuner prostě ho ten Image nevzal, uvidí se.
grund
Odborník
Odborník
Příspěvky: 380
Registrován: 24.červenec 2010 - 12:20

Re: DM900 image open pli

Příspěvek od grund »

proč preferuješ open Pli , jeto asi 2.0 a daleko líp se chovaj mašiny s 2.5 IMG
salora
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 14.září 2008 - 9:04

Re: DM900 image open pli

Příspěvek od salora »

no asi máš pravdu ale já mám 4 DMka toto je páté co používám na chatě a doma a právě proto že je mám všude tak jsem to chtěl zachovat stejně protože jsem si na tento způsob ovládání a užívání zvykl už poslepu takto bych se musel kukat pokaždé nově na ovládač ,
No je zajímavé kterou verzi mám v tom předchozím /prvním DM900 /kde mám rovněž open pli ale to zjistím až pojedu z chalupy domů.Je i docela možné že ten stejný image nemusí asi vzít ten tuner u te druhé DM900 no uvidí se zatím měl ale nebaví si hráto dlouho do noci a provézt cca30 flaschů s nejasným či spíš se stejným negativním výsledkem.
Zeptám se ještě jinak ano o tom jsem slyšel že image s 2.5 jedou lépe jak 2.0 a nevíš náhodou zda existuje Open Pli s 2.5 ??? Já jsem nic dosud takového nenašel.
Uživatelský avatar
005jon
Odborník
Odborník
Příspěvky: 316
Registrován: 25.únor 2007 - 16:58

Re: DM900 image open pli

Příspěvek od 005jon »

open pli oficiálne niekoľko rokov nepodporuje a nevyvíja e2 pre Dreambox. Takže e2 2.5 open pli neexistuje a nebude.
DM900 a open pli sú len amatérsky spravené ale zato funkčné, tvoj problém je len správne nastaviť tuner....
salora
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 14.září 2008 - 9:04

Re: DM900 image open pli

Příspěvek od salora »

Ok tomu začátku rozumím a bylo mi to jasné byt jen teoreticky ted jsi to podvrdil ,ale s tím tunerem mi asi nerozumíš jak to myslím či je u mě ten nuer ten image prostě nevidí a v meny se ukazuje jakobych ho tam vůbec neměl zatímco u jiných image co jsem tam dal krom open pli to šlo bez problémů nastavit takže ne nastavením ale neumožňuje mi to ten tuner nastavit ,prostě když dojdu defakto poslední položce v základním nastavení taak je to Tuner nothing a basta konečná .
Uživatelský avatar
005jon
Odborník
Odborník
Příspěvky: 316
Registrován: 25.únor 2007 - 16:58

Re: DM900 image open pli

Příspěvek od 005jon »

Ani neviem aký máš tuner je možné že chýba ovladač preto ho nerozozná.
salora
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 14.září 2008 - 9:04

Re: DM900 image open pli

Příspěvek od salora »

Aha no to mě ani ve snu nenapadlo ,že tu mohl být zakopaný pes ,ano je to možné no ted se mi to nechce znovu rozdělávat a v meny info není popis tuner jen Detekovány NiMs Tuner A a prázdné což je o ničem vypovídající .Leda stáhnout nově jiný image co jde a bude v infu popsaný nebo ho nově vyndat a zjistit o jaký se jedná.No ano ale ovládač teda chybí pak jednoznačně zase a opět v tom /nedokonalém/ Toysoft image a s tím já i tak noc nenadělám. Dnes už to nestíhám a nestihnu mám návštěvu.
Jenom mě zaráží že doma mi DM900 fachá s image open pli ok a neměl jsem sebemenší problém s nastavením tuneru tady u toho dalšího ano.
Děkuji moc za toto upozornění.
salora
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 14.září 2008 - 9:04

Re: DM900 image open pli

Příspěvek od salora »

To:plekab ,dnes jsem nahrál ten tvůj image cos mi poslal či doporučil a musím říct že se nejspíše nejedná o výtvor toysoft by Japhar ale o super image Open Pli kde se ten tuner hned v průvodci zobrazil a na první šup vše jelo jak mělo,hned mě totiž zarazil v popisu ten/original/ což je špica no asi tak je pravda že tam ten Jaaphar taky figuroval v tom daném settingu tak po pravdě to take nevím a nebo jsi to osobně dle obrazu svého předělal.
Takže nezbývá než poděkovat ,nakonec se vyplatilo sem napsat ssuper příkladná spolupráce ale také další podněty a poznatky ostatních co tu napsali.
salora
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 14.září 2008 - 9:04

Re: DM900 image open pli

Příspěvek od salora »

Zdravím ,mám trochu nejasno a problémek s přehráváním IPTV free kanálů u rotor settingu od Likry
, asi před půl rokem to ještě se stejným image open pli běželo v pohodě a poslední dobou to jít přestalo,může někdo poradit kde a v čem by mohl být zádrhel ?
Kolegovi jsem stejný aktuální nový/poslední/ setting přeposlal a u něj to na nějakém jiném receivru linux E2 jede prý v pohodě.
Odpovědět

Zpět na „DM-9XX UHD“