SM900 ipTV volba default tuneru v image Dream Elite

Moderátoři: EnoSat, cityglam1

Odpovědět
lorenco
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 05.červen 2008 - 11:09

SM900 ipTV volba default tuneru v image Dream Elite

Příspěvek od lorenco »

Ahojte, chcem sprevadzkovat na DM 900 image Dream Elite ( teraz posledny) streamovanie do ineho satelitu, len stale netusim kde v nastaveniach ma moznost nastavit pre lokalne sledovanie tuner A a kde nastavit pre streaming tuner B. Samozrejme mam 2xLNB. Pripadne sa to ma inak riesit?
Dakujem
gchevalier
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 244
Registrován: 30.prosinec 2018 - 10:56

Re: DM900 ipTV volba default tuneru v image Dream Elite

Příspěvek od gchevalier »

FIFO , prvá požiadavka bere tuner A, ak sú prijímané rovnaké pozície pre oba tunery, tak je to jedno, ak nie - tak menej vybavený diseqc/lnb nastaviť na tuner A

takto to ne/funguje v OE 2.5, v OE2.0 sa dá nastaviť preferovaný tuner, resp. automatika bere ten menej vybavený

rozdiel je ak sú prijímané rôzne technológie DVB-S2/DVB-T2 ... to sa dá nastaviť
lorenco
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 05.červen 2008 - 11:09

Re: DM900 ipTV volba default tuneru v image Dream Elite

Příspěvek od lorenco »

gchevalier píše:FIFO , prvá požiadavka bere tuner A, ak sú prijímané rovnaké pozície pre oba tunery, tak je to jedno, ak nie - tak menej vybavený diseqc/lnb nastaviť na tuner A

takto to ne/funguje v OE 2.5, v OE2.0 sa dá nastaviť preferovaný tuner, resp. automatika bere ten menej vybavený

rozdiel je ak sú prijímané rôzne technológie DVB-S2/DVB-T2 ... to sa dá nastaviť
Potom nerozumiem, ked mi idu len tie programy, ktore maju spolocny transpoder. Z ineho to nejde. Nechapem co moze byt zle
gchevalier
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 244
Registrován: 30.prosinec 2018 - 10:56

Re: DM900 ipTV volba default tuneru v image Dream Elite

Příspěvek od gchevalier »

nikto nevidí do tvojho nastavenia, tak presne popíš ako máš nastavené tunery, aký máš tuner, či ti funguje pip z dvoch transpondérov/rozdielnych polarít, či ti to predtým išlo a s akým image, ... čím viacej info bude - tým väčšia šanca, že ti niekto poradí ...
lorenco
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 05.červen 2008 - 11:09

Re: DM900 ipTV volba default tuneru v image Dream Elite

Příspěvek od lorenco »

gchevalier píše:nikto nevidí do tvojho nastavenia, tak presne popíš ako máš nastavené tunery, aký máš tuner, či ti funguje pip z dvoch transpondérov/rozdielnych polarít, či ti to predtým išlo a s akým image, ... čím viacej info bude - tým väčšia šanca, že ti niekto poradí ...
Tento image som instaloval nedavno len prvy krat. Jeden aj druhy tuner mam nastaveny ndefaultne na druzicu a nikde neviem najst nic viac o dalsich nastaveniach. Neviem v menu najst ani priradenie tuneru k nahravaniu, alebo sledovaniu.
pele1
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1063
Registrován: 11.leden 2011 - 16:57

Re: SM900 ipTV volba default tuneru v image Dream Elite

Příspěvek od pele1 »

tento image je v zaklade to isté ako každé iné OE 2.5 image je to experimentál upravený tímom dreamelite
screenshot (71).jpg
screenshot (72).jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
jjiirka
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 17.duben 2007 - 6:44
satelitni prijimac: DM 920

Re: DM900 ipTV volba default tuneru v image Dream Elite

Příspěvek od jjiirka »

lorenco píše:Tento image som instaloval nedavno len prvy krat. Jeden aj druhy tuner mam nastaveny ndefaultne na druzicu a nikde neviem najst nic viac o dalsich nastaveniach. Neviem v menu najst ani priradenie tuneru k nahravaniu, alebo sledovaniu.
Nastavíš jen na každy tuner družici a víc není třeba. O vše ostatní se postará DM sám. Žádné priority nejsou třeba určovat. Používám jednu parabolu s táhlovým motorem a druhou na šilhání 23,5E a 19,2 E . Většinou mu stačí jen pevná parabola. Jen když nahrávám více programů najednoun tak si pomůže otočnou parabolou. Ještě se mi nestalo že bych byl nějak omezený nahráváním nebo třeba streamem do PC.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 20.únor 2021 - 20:27, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Odpovědět

Zpět na „DM-9XX UHD“