Hromadne pridanie IPTV cez Dreamboxedit

Moderátoři: EnoSat, cityglam1

Odpovědět
mardzi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: 23.květen 2009 - 18:47

Hromadne pridanie IPTV cez Dreamboxedit

Příspěvek od mardzi »

Zdravim.Poprosil by somo radu ako hromadne preniest IPTV streamy do boxu cez Dreamboxedit.Navod ako jednotlivo som nasiel.Pri polozke pridat je aj Copy from Clipboard.To bude urcite ono ale ako spravit? Ked maj nakopirovane vsetky cez CTRL+C ktore mam v subore bud m3u ,txt stale mi vyskoci Imported 0 IPTV services from clipboard .Dakujem za odpoved.
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2745
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Hromadne pridanie IPTV cez Dreamboxedit

Příspěvek od EnoSat »

e2-channelizer
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
mardzi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: 23.květen 2009 - 18:47

Re: Hromadne pridanie IPTV cez Dreamboxedit

Příspěvek od mardzi »

Dik moc.Nainstaloval a vypadalo to super.Import m3u suboru prebehlo OK,poslal som do Vu+ tam to vidim len streami nefunguju.Vo VLC alebo KODI funguju bez problemov.Neviete kde robim chybu?
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2745
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Hromadne pridanie IPTV cez Dreamboxedit

Příspěvek od EnoSat »

mozno nemas kodeky na dane streamy, kukni si log enigmy
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
mardzi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: 23.květen 2009 - 18:47

Re: Hromadne pridanie IPTV cez Dreamboxedit

Příspěvek od mardzi »

Skusil som pridat po jednom cez Dreamboxedit a tie idu.Len sa mi nechce stovky davat rucne,to by trvalo dni.
pele1
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1063
Registrován: 11.leden 2011 - 16:57

Re: Hromadne pridanie IPTV cez Dreamboxedit

Příspěvek od pele1 »

a prečo to rovno nepridáš do bouquets cez FTP (etc/enigma2)+reštart e2
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2745
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Hromadne pridanie IPTV cez Dreamboxedit

Příspěvek od EnoSat »

mardzi píše:Skusil som pridat po jednom cez Dreamboxedit a tie idu.Len sa mi nechce stovky davat rucne,to by trvalo dni.
tak porovnaj link vytvoreny DBE s linkom vytvorenym ECH
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
AwayFromKeyboard
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 25.květen 2017 - 16:02

Re: Hromadne pridanie IPTV cez Dreamboxedit

Příspěvek od AwayFromKeyboard »

To je take tazke pouzit hladanie ? Ci uz v Google alebo aj na forach ? Sice tie online konvertory M3U -> Userbouquet neodporucam, pretoze tie mozu mat tendenciu "ulozit" si vsetky konvertovane IPTV linky :D , hlavne vtedy, ak v nich pouzijes heslo/login je to bebezpecne.

No inak na Google toho najdes vela, napriklad skus pouzit toto hladanie:
https://www.google.com/search?q=M3U+to+ ... +converter

Ono ak by ukazes, ako ma vyzerat finalny vysledok po konvertovani (http link ?) a ako vyzera obsah originalneho M3U (prepises v nom IP adresu a pripadny login / pass na nejake nezmyselne znaky a az potom to hodis sem do diskusie), tak napisat shell alebo python script moze byt vcelku rychla zalezitost - mozno len na par minut, max. na 1 hodinu roboty.
mardzi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: 23.květen 2009 - 18:47

Re: Hromadne pridanie IPTV cez Dreamboxedit

Příspěvek od mardzi »

Ver mi ze som najskor skusal hladat ba nete,Postahovane mam uz hocico.napriklad IPTV generator.Ten vytvoril nejaky subor .TV ale uz som sa nedopatral co s nim.Enigma TV.Nahram m3u.subor dam pridat ,napise import to enigma complet,restart boxu a nic tam neni.Vyzera to takto,Ked dam rucne pridat jeden program v dreamboxe tak napisem nazov,potom skopirujem link..ten http.... a to funguje
#EXTM3U
#EXTINF:-1 tvg-id="" tvg-name="------|USA|------" tvg-logo="" group-title="United States",------|USA|------
http://a2.skynets.tv:8880/xzy/XwzFWFY2Ph/3168
#EXTINF:-1 tvg-id="" tvg-name="USA:-----|GENERAL|--------------------------------" tvg-logo="" group-title="United States",USA:-----|GENERAL|--------------------------------
http://a2.skynets.tv:8880/xzy/XwzFWFY2Ph/60607
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: Hromadne pridanie IPTV cez Dreamboxedit

Příspěvek od Kasr »

Sice ot, ale skus prehrat m3u v mediaplayeri.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
mardzi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: 23.květen 2009 - 18:47

Re: Hromadne pridanie IPTV cez Dreamboxedit

Příspěvek od mardzi »

V mediaplayeri v STB ci vo Win myslis?
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: Hromadne pridanie IPTV cez Dreamboxedit

Příspěvek od Kasr »

Stb.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
mardzi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: 23.květen 2009 - 18:47

Re: Hromadne pridanie IPTV cez Dreamboxedit

Příspěvek od mardzi »

Tam to ide :-) aspon nejaky posun,dik za radu ale aj tak by som bol radsej ak by sa mi to podarilo pridat ako normalne stanice.
Uživatelský avatar
aspar
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 01.listopad 2008 - 18:36

Re: Hromadne pridanie IPTV cez Dreamboxedit

Příspěvek od aspar »

Ahoj
Pele1 ti poradil najjednoduchšiu možnosť, ja si otvorím v PSPade konkrétny bouquets nakopírujem čo potrebujem uložím a cez Dreamboxedit pošlem do boxu. Mne to tak vyhovuje.
mardzi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: 23.květen 2009 - 18:47

Re: Hromadne pridanie IPTV cez Dreamboxedit

Příspěvek od mardzi »

A nakopirujes to cele kde?Je tam moznost Paste from Clipboard a to je co?V tom je moj problem.Ja to viem poslat tiez cez D.BOX ale po nakopirovani jednej URL adresy streamu,pomenovani..potom druhej...
mardzi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: 23.květen 2009 - 18:47

Re: Hromadne pridanie IPTV cez Dreamboxedit

Příspěvek od mardzi »

Aha az teraz som to pochopil co pisal Peter.Skiusim to cez to FTP.
AwayFromKeyboard
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 25.květen 2017 - 16:02

Re: Hromadne pridanie IPTV cez Dreamboxedit

Příspěvek od AwayFromKeyboard »

Subory userbouquet.*.tv patria do zlozky /etc/enigma2, lenze tiez musis tento novo-nahrany userbouquet pridat do hlavneho zoznamu, aby ho Enigma zobrala za svoj a to je zase subor /etc/enigma2/bouquets.tv (jeho format je jednoduchy - ked ho otvoris v nejakom schopnom editore ako je napriklad editor Notepad++ tak pochopis format suboru raz dva).

Tiez existuje moznost importovania userbouet suborov v E-Channelizer alebo aj v DreamboxEdit. Lenze DreamboxEdit vyzaduje ak sa dober pamatam nalistovanie "lamedb" suboru, cize cely takzvany settings a nie iba jeden jediny userbouquet subor, z coho si nasledne DreamboxEdit nacita vsetky subory. Teraz neviem presne taj sorry, pretoze to nepouzivam. Mozno sa bude dat naimportovat aj jeden userbouquet.*.tv osobitne - to neviem. Ja si to tam nahravam vzdy iba manualne, s vyuzitim FTP pripojenia (pouzivam ftp-klienta, ktory je vstavany v Total Commanderi).

Inac podla toho tvojho M3U, ktory si uviedol ako priklad, to vyzera ze by mal aj M3U > Userbouquet konvertor fungovat. Nemas tam nic podla mna specialneho kvoli comu by konvertor nefungoval.

Pouzi toto v prilohe. Mne to funguje, teda fungovalo kym som to este pouzival, no teraz uz to nepotrebujem. Dokaze to rozpoznat a konvertovat aj UDP stream linky (pouzije sa UDP proxy ktore si nastavis v hornom policku ako - adresa udp). Ty vsak UDP nepotrebujes takze to ignoruj - staci ked to policko "localhost:81" nechas tak ako je, bez zmeny. Okopiruj obsah M3U playlistu a vloz do otvoreneho html suboru, cez klavesovu skratku CTRL + C / V a potom klikni na tlacidlo Convert na tejto offline webstranke. Tymto ziskas zkonvertovane stream-linky pre userbouquet subor do Enigmy. Akym sposobom dostanes vygenerovany subor userbouquet do Enigmy som uz napisal. Nazvy ho ako chces, ale format nazvu suboru musi byt nasledovny: userbouquet.TVOJ_IDENTIFIKATOR.tv
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět

Zpět na „DM-9XX UHD“