CA modul IRDETO NEOTION PROFI 4 services

Moderátoři: EnoSat, cityglam1

maros01
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 18.březen 2009 - 21:37

Re: CA modul IRDETO NEOTION PROFI 4 services

Příspěvek od maros01 »

Takze pisem, co som zistil.
Dreambox DM900, modul IrdetoNeotionProfi 4 services, Image NewNigma2 - posledný aktuálny

Karta vložená v module.

PIP zapnuté, a pokiaľ mám programy z jedného TP, funguje aj dekódovanie oboch programov. Pokiaľ na tuneri B program prepnem na prg z iného TP, už obraz nie je. Hlavný program, z tunera A beží ďalej.
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: CA modul IRDETO NEOTION PROFI 4 services

Příspěvek od dlhe_pole »

maros01 píše:Takze pisem, co som zistil.
Dreambox DM900, modul IrdetoNeotionProfi 4 services, Image NewNigma2 - posledný aktuálny

Karta vložená v module.

PIP zapnuté, a pokiaľ mám programy z jedného TP, funguje aj dekódovanie oboch programov. Pokiaľ na tuneri B program prepnem na prg z iného TP, už obraz nie je. Hlavný program, z tunera A beží ďalej.
a jakoze co si cakal ze by to malo ist ?
modul ked profi 2,4,8 services vzdy spracuje uvedeny pocet kanalov len z 1 transpordera na zaklade transporder id.. takze necakaj ze ked ho kupis do 4 tuner boxu, tak ti bude dekodovat 1 service zo 4 transporderov !!
maros01
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 18.březen 2009 - 21:37

Re: CA modul IRDETO NEOTION PROFI 4 services

Příspěvek od maros01 »

dlhe_pole píše:
maros01 píše:Takze pisem, co som zistil.
Dreambox DM900, modul IrdetoNeotionProfi 4 services, Image NewNigma2 - posledný aktuálny

Karta vložená v module.

PIP zapnuté, a pokiaľ mám programy z jedného TP, funguje aj dekódovanie oboch programov. Pokiaľ na tuneri B program prepnem na prg z iného TP, už obraz nie je. Hlavný program, z tunera A beží ďalej.
a jakoze co si cakal ze by to malo ist ?
modul ked profi 2,4,8 services vzdy spracuje uvedeny pocet kanalov len z 1 transpordera na zaklade transporder id.. takze necakaj ze ked ho kupis do 4 tuner boxu, tak ti bude dekodovat 1 service zo 4 transporderov !!
Akoze necakal, píšem skutkový stav, lebo tam vyššie v článkoch ste nikto nespomenuli ani túto možnosť.
A ten TP ID si si istý, alebo len tipuješ?!!!!
Lebo idú programy aj z iného TP, ibaže to občas sekne, takže predpokladám, že tam kontrola na TP ID nebude.
grund
Odborník
Odborník
Příspěvky: 380
Registrován: 24.červenec 2010 - 12:20

Re: CA modul IRDETO NEOTION PROFI 4 services

Příspěvek od grund »

dej nahrávat jeden program a pak přepínej na jiné transpodery a předpokládám,že se to nechytne
Odpovědět

Zpět na „DM-9XX UHD“