Dotaz k Dreambox 920 - Stream cinema 2 a časovač

Moderátoři: EnoSat, cityglam1

Odpovědět
Luboš
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 27.říjen 2006 - 2:16
satelitni prijimac: Dreambox 920

Dotaz k Dreambox 920 - Stream cinema 2 a časovač

Příspěvek od Luboš »

Ahoj, zprovoznil někdo, a případně na jakém image Stream Cinema 2 (Community) v KODI?
Mám Image Merlin 4 a Kodi v. 19. Stream Cinema 2 funguje jen v ArhivCZ/SK. Nejprve mi v KODI po nainstalování doplňku SC2 tento doplněk nešel ani spustit, chyba Stream Cinema Community. Teď už ho ani nemůžu z nejnovějšího Hacky repozitáře nainstalovat, žádné doplňky k instalaci se nenačtou.
Další dotaz, mám TV připojenou přes HDMI CEC a nastaveno tak aby se TV sama zapínala i vypínala v závislosti na zapnutém boxu. Ale když se spustí načasované nahrávání, tak se box zapne a tím zapne i TV, což samozřejmě nechci. V mém starším Gigablue HD Quad plus časovač spustil nahrávání na pozadí a signál zapnutí do TV vůbec neposílal. Vyřešil toto někdo?
Díky za rady
Dreambox DM920 UHD 4K 1x Dual DVB-S2X Multistream
Image Merlin 4 OE2.5
HDD 1TB
Billy-sk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 245
Registrován: 28.červen 2008 - 10:06
satelitni prijimac: DM 920 UHD, VU+ Solo 2
Bydliště: Čadca
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz k Dreambox 920 - Stream cinema 2 a časovač

Příspěvek od Billy-sk »

Ako si dostal do image Merlin 4, Kodi v. 19? Mne sa podarilo len 17.6
VU+ SOLO2 (2x DVB-S2) E2 VTI
Dreambox 920 UHD OE2.5 Meriln 4
Pozicie: 19E,23.5E,13E,0.8W
obir
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 10.prosinec 2006 - 10:33

Re: Dotaz k Dreambox 920 - Stream cinema 2 a časovač

Příspěvek od obir »

Billy-sk píše:Ako si dostal do image Merlin 4, Kodi v. 19? Mne sa podarilo len 17.6
Tady je odkaz
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 08.leden 2021 - 0:15, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix LINK
jjiirka
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 17.duben 2007 - 6:44
satelitni prijimac: DM 920

Re: Dotaz k Dreambox 920 - Stream cinema 2 a časovač

Příspěvek od jjiirka »

Luboš píše:Další dotaz, mám TV připojenou přes HDMI CEC a nastaveno tak aby se TV sama zapínala i vypínala v závislosti na zapnutém boxu. Ale když se spustí načasované nahrávání, tak se box zapne a tím zapne i TV, což samozřejmě nechci. V mém starším Gigablue HD Quad plus časovač spustil nahrávání na pozadí a signál zapnutí do TV vůbec neposílal. Vyřešil toto někdo?
Díky za rady
Image mám Dream elite ale při nahrávání se box vůbec nezapne. Nahrává v standby režimu. Stejně se chová i můj starý DM800 PVR na kterém mám ICVS.
Odpovědět

Zpět na „DM-9XX UHD“