Časovač událostí

Diskusia a download pre AB Cryptobox 700HD, 750HD, 752HD Combo DVB-T2/S2/C

Moderátor: Duce

Odpovědět
Jirka76
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 12.říjen 2020 - 19:03

Časovač událostí

Příspěvek od Jirka76 »

Zdravím. Koupil jsem rodičům AB Cryptobox 752HD Combo jako rekordér kabelového vysílání na připojený USB Hardisk.
Načasování nahrávky přes EPG je celkem v pohodě. Ale zkontrolovat si, jestli je všechno nastavené dobře je dost složité.
V návodě v oddíle 6.4.2 je napsáno tohle:
Menu → SETTINGS (NASTAVENÍ) → TIMES (ČAS) → Event Timer (Časovač událostí) nebo stiskněte přímo tlačítko TIMER.
Ale kde je to tlačítko se mi bohužel nepodařilo najít.
Děkuji za každou radu
lubomir63
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 128
Registrován: 28.květen 2009 - 15:36
satelitni prijimac: AB crypto 800 +750 +650HD
Bydliště: Z.M.

Re: Časovač událostí

Příspěvek od lubomir63 »

Časovač máš hneď pod : Nastavenie času. To nie je fyzické tlačítko na DO ale básnik tým myslel kliknutie priamo na odkaz ČASOVAČ
Abcryptoboxy
Jirka76
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 12.říjen 2020 - 19:03

Re: Časovač událostí

Příspěvek od Jirka76 »

Časovač v Menu jsem samozřejmě našel. Psal jsem, že to je celkem dost složité (hlavně pro mého otce).
Nevím, co přesně myslel básník, ale pod větou "nebo stiskněte přímo tlačítko TIMER" si představím TLAČÍTKO
SET TOP BOX vracím. Už na druhém kusu nefunguje Časovač spolehlivě. Někdy nahraje a někdy ne.
Značka AB Cryptobox už mi přes práh domu nesmí.
lubomir63
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 128
Registrován: 28.květen 2009 - 15:36
satelitni prijimac: AB crypto 800 +750 +650HD
Bydliště: Z.M.

Re: Časovač událostí

Příspěvek od lubomir63 »

Na DO máš časovač v EPG (tak ako si to aj ty spomenul). Aj keby program v EPG ponúkal len dve udalosti alebo aj žiadnu (sú aj také stanice) tak si začiatok a koniec nahrávania jednoducho prepíše po aktivácii časovača červeným tlačidlom. Staršia generácia má všeobecne problémy s ovládaním nových technológií. No a vekom aj rýchlo zabúdajú. Čo je pre nás bežné a jednoduché tak oni s tým majú obrovský problém.
Abcryptoboxy
lubomir63
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 128
Registrován: 28.květen 2009 - 15:36
satelitni prijimac: AB crypto 800 +750 +650HD
Bydliště: Z.M.

Re: Časovač událostí

Příspěvek od lubomir63 »

No a ešte k tej spoľahlivosti nahrávky. Mne vždy nahrá ten časový úsek ktorý som si zadal. Len problém je niekedy ten že stanica (JOJ-ka je v tom prebornik) nedodrží začiatok relácie - bežne to teraz robili pri Profesionáloch - a potom nahrávka mi začala keď to už 10 minút bežalo, resp. to posunú lebo nás musia 12 minút ešte kŕmiť reklamami. Suma sumárum: zvolený časový úsek ti korektné nahrá , ale či tam bude aj to čo si ty chcel tak to je na vysielatelovy. Problém je len nahrávanie relácie cez polnoc
Abcryptoboxy
Odpovědět

Zpět na „AB Cryptobox 700HD, 750HD, 752HD Combo DVB-T2/S2/C“