LAN

Všetko o prijímači VU+ Ultimo 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Odpovědět
kissbeeny
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 29.říjen 2007 - 18:11

LAN

Příspěvek od kissbeeny »

Potřebuji zjistit zda-li mám moje VU reklamovat či je to vlastnost. Přes Lan připojení mi vždy spojení po nějakém čase zatuhne,kopíruji film a povede se max cca půlka. Zkoušel jsem image VTI a Black Hole.Přes WiFi jde vše bez problémů.
Normálně bych neváhal a poslal na reklamaci ,ale někde zde v diskuzi jsem četl že Ultima mají problémy s LAN.Má někdo podobnou zkušenost nebo je to blbost. Děkuji
sat12
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 129
Registrován: 08.únor 2019 - 9:26
Bydliště: jižníčechy
Kontaktovat uživatele:

Re: LAN

Příspěvek od sat12 »

To čtu poprve že Ultima mají problémy s LAN .
skus : ping 192.168.1.1 -t
Test bude probíhat, dokud nestisknete kombinaci kláves Ctrl+ C
ULTIMO-HD @ Vu+ ULTIMO 4K/DVB-S2X/DVB-S2_DM-900 RC20 -DVB-S2X
ZIDOO-X9S + Z1000- LCD SPF-107H
PARABOLY 2xT_90 / motor SuperTack-II-středoavá 180+140 + 16 LBN q
LG 86sm9000 / lg sk10y + lg spk8 / yamaha rx‑a2060 / 7.1.2 / Panasonic DMP-UB900 / TCL 55C715
skype:emilsat
původní nick : emilsat
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: LAN

Příspěvek od chocholousek »

Ja bych se pripojil pres wifi a pockal na problem a podival se na to co se deje s HDD pak LAN. Ono muze byt vadny hdd a pak ti behem copy pada LAN ale nema to nic spolecneho. No a neposledni otazka vidi linux a je dostupna LAN neustale, tedy i pri problemu??

Paklize si na tyto otazky odpovis odpovis si i na to jestli reklamovat ci nikoliv.
kissbeeny
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 29.říjen 2007 - 18:11

Re: LAN

Příspěvek od kissbeeny »

Kopírování přes wifi běží naprosto v pohodě (zkoušel jsem cca 250Gb v souborech a prošly všechny). Po zaseku lan ji linux vidí ,po restartu sitě opět naběhne, při zaseku ping z windows nejede. Takže asi reklamace .Můžu ještě zkusit HDD vyměnit ,ale pochybuju že je špatný.
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ Ultimo 4K“