Openatv 6.1

Všetko o prijímači VU+ Ultimo 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od 9000peter »

Ja by som skúsil online aktualizáciu na openATV 6.2 či bude problém pretrvávať.
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

9000peter píše:Ja by som skúsil online aktualizáciu na openATV 6.2 či bude problém pretrvávať.
skusil som flashovat na openatv 6.2 a nedal som ani moj setting ale nechal som originalny a neladilo nic a to iste mi robilo aj openatv 6.1,aj vsetkych open-cize openpli to robi,openvix a nechapem co mam zle a ci sa mi nekazi tuner a teraz mam vti a bez problemov ladi vsetky settingi ktore som vyskusal,este ked dam ladit,napise ze vyhladavanie skoncene niekedy a nezacne ani ladit,asi odchadza ozaj tuner
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

Caute

zistil som ze je problem ked mam napriklad astru 19,2 a dam do rucneho vyhladavania a prepnem si na inu druzicu,napriklad eutelsat 21,6 tak mi nezacne ladit nic,ale ked to zrusim a prepnem na nejaku uz predtym vyladenu stanicu na eutelsate 21,6 a znovu dam do rucneho vyhladavania,tak mi zacne ladit,tento problem sa mi vyskytuje iba pri image ktore zacinaju open,ako openpli,opanatv,openvix.V black hole a vo vti ten problem nie je,nechapem to
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od liquere »

No to vidim , lebo vu+ primarne robi drivery pre nich a nie open. Ale dnes su nove pre vsetky 4K boxy otazka co tam realne opravili a kedy to premietnu do svojich img jednotlive skupiny ....... jo to nie je zehlicka, tam je to jednoduchsie, kym aj tam nebudu davat nejaky software potom bude na ho..o aj to ...... :D
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od peter54 »

Este pozri nastavenie tunera.
Poslat Diseqc len pri zmene satelitu nastav na nie.
Kontakt v profile cez www.
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

liquere píše:No to vidim , lebo vu+ primarne robi drivery pre nich a nie open. Ale dnes su nove pre vsetky 4K boxy otazka co tam realne opravili a kedy to premietnu do svojich img jednotlive skupiny ....... jo to nie je zehlicka, tam je to jednoduchsie, kym aj tam nebudu davat nejaky software potom bude na ho..o aj to ...... :D
takze sa s tim nic neda spravit? :( lebo donedavna som nemal ten problem s tym-kym som mal starsiu verziu openatv a openatv ponuka na stiahnutie vela driverov,ale nevyznam sa v tom,co by to vyriesilo
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od liquere »

problem je ze sa stane ze open img je dalej ako stihne vu drivery prisposobit a zbytocne im pisu aby to urobili trva to dlho niekedy. Ale to vsetko plati len pokial je chyba v openatv alebo driveroch. Ved im napis do fora alebo pockaj na dnesne drivery, sleduj si to vlakno kde sa pise o nich ..... tam musis reklamovat, oni mozu nieco urobit.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

peter54 píše:Este pozri nastavenie tunera.
Poslat Diseqc len pri zmene satelitu nastav na nie.
ja som mal iba jednoduche nastavene-cize poziciomer,vychod,sever a ziadne extra moznosti motora a vzdy mi to islo

aj pri rozsirenych nastaveni motora mi to islo v pohode a v rozsirenych moznostiach iba na jedne co mam ano je usals,to je vsetko
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od efendy55 »

tento problém pozorujem už pekne dlho a to nie len u VU+ ale aj iné boxy napr. Formuler ,Gigablue, Octagon atd. atd. roky s tým problém nebol nikdy aké kolvek image aký kolvek box jeden seting pre E2 som cez dreamboxedit bez jediného problému dal do akého kolvek boxu a image ... :smoke: posledný rok je to totálne v prdeli ... :o osobne používam asi 3 vlastné setingi pre rôzne image openatv, hdfreaks, opendroid, openB.H. .... jeden, pre openpli, openvix, pkteam... druhý a pre VTI a B.H. tretí ... už sa to tu preberalo a niekto tu písal aj v čom je problém ... tuším že niečo zle prepíše v boxe .... alebo niečo také ... #-o skúste si to pohladať a tuším že je tam aj nejaké riešenie ... #-o mne osobne je to momentálne šumák :D viem si poradiť ....... :smoke: :Yahoo!:
Všetko 4K
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

liquere píše:problem je ze sa stane ze open img je dalej ako stihne vu drivery prisposobit a zbytocne im pisu aby to urobili trva to dlho niekedy. Ale to vsetko plati len pokial je chyba v openatv alebo driveroch. Ved im napis do fora alebo pockaj na dnesne drivery, sleduj si to vlakno kde sa pise o nich ..... tam musis reklamovat, oni mozu nieco urobit.
a kde najdem nove drivery pre vu+ultimo 4k?a daju sa stiahnut?ja som myslel ze to cez image da sa stiahnut,alebo automaticky si to stahuje v aktualizaciach a nevies kde by som nasiel starsie verzie openatv kde este fungovali tie drivery?
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

efendy55 píše:tento problém pozorujem už pekne dlho a to nie len u VU+ ale aj iné boxy napr. Formuler ,Gigablue, Octagon atd. atd. roky s tým problém nebol nikdy aké kolvek image aký kolvek box jeden seting pre E2 som cez dreamboxedit bez jediného problému dal do akého kolvek boxu a image ... :smoke: posledný rok je to totálne v prdeli ... :o osobne používam asi 3 vlastné setingi pre rôzne image openatv, hdfreaks, opendroid, openB.H. .... jeden, pre openpli, openvix, pkteam... druhý a pre VTI a B.H. tretí ... už sa to tu preberalo a niekto tu písal aj v čom je problém ... tuším že niečo zle prepíše v boxe .... alebo niečo také ... #-o skúste si to pohladať a tuším že je tam aj nejaké riešenie ... #-o mne osobne je to momentálne šumák :D viem si poradiť ....... :smoke: :Yahoo!:
pri flashovani noveho image,mas tam aj setting ktory by mal fungovat pri ladeni,nie?tak to v samotnom settingu nie je problem,tak mi skus poslat tvoj setting,pre openatv a poviem ti ze ci to funguje alebo nie
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od efendy55 »

nové image už obsahuje aj nové drivre ak ich tam konkrétny team už dal ... :good: ty máš problém ale inde .... v mojom prípade stačilo preskenovať družice ktoré používam na novo a pred scenovaním zmazať , zapnúť sieťové vyhladávanie a ten bazmek si to pekne prepísal a potom som len stiahol nový seting do pc pre konkrétne image .... čiže napr. openatv a potom ti to už pasuje do každého boxu čo má zaklad od openatv čiže.. opendroid a hdfreaks openB.H. :smoke:
však ti píšem že ty máš problém inde kedže frčíš na motore ..... #-o o tom ja nemám ani šajnu ,na motor sú tu iný borci .... :poklona:
Všetko 4K
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

efendy55 píše:nové image už obsahuje aj nové drivre ak ich tam konkrétny team už dal ... :good: ty máš problém ale inde .... v mojom prípade stačilo preskenovať družice ktoré používam na novo a pred scenovaním zmazať , zapnúť sieťové vyhladávanie a ten bazmek si to pekne prepísal a potom som len stiahol nový seting do pc pre konkrétne image .... čiže napr. openatv a potom ti to už pasuje do každého boxu čo má zaklad od openatv čiže.. opendroid a hdfreaks openB.H. :smoke:
však ti píšem že ty máš problém inde kedže frčíš na motore ..... #-o o tom ja nemám ani šajnu ,na motor sú tu iný borci .... :poklona:
ok vyskusam to tak aj ked mi to vyladi kopu frekvenciia bude ladit dlho ked dam vyhladat zo zapnutou sietou a dakujem za rady
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od efendy55 »

daj si preskenpvať len tak cvične 23,5 a uvidíš čo to urobí + samozrejme čo ti píšem hore ..... ak ti nič nenájde tak ti asi motor bohvie kde lieta .... :D
Všetko 4K
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

efendy55 píše:daj si preskenpvať len tak cvične 23,5 a uvidíš čo to urobí + samozrejme čo ti píšem hore ..... ak ti nič nenájde tak ti asi motor bohvie kde lieta .... :D
tu nejde o to ze nic nenajde,tu ide o to ze ani nezacne ladit,mam dobre nastavene pozicie a astru 23,5 vyladi v pohode a preladim cez siet a vymazavam pred skenovanim,vsetky druzice kde mam tv stanice-lebo iba tie mi idu ladit a kde nemam stanice,tak mi tie neladi vobec,iba ladenie stoji na mieste
Uživatelský avatar
minestra
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 685
Registrován: 25.září 2008 - 16:05

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od minestra »

Tak nemá údaje k tomu, aby zacal, nebo je to hw problém :)
Mutant HD51 multiboot: ATV 6.4-7.3, A64 rom64/ram4 1gb lan, E-85 multifocus 23.5e,19.2e,13e,1w
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

minestra píše:Tak nemá údaje k tomu, aby zacal, nebo je to hw problém :)
tak tomu nerozumiem teraz,aky hw problem?a iba na image open?
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od liquere »

http://code.vuplus.com/index.html?actio ... repos=oe30

ale radsej pockaj nez ich tam daju ti co robia img .....
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

liquere píše:http://code.vuplus.com/index.html?actio ... repos=oe30

ale radsej pockaj nez ich tam daju ti co robia img .....
myslis ze v novej aktualizacii openatv to bude opravene?
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od liquere »

Ved ked si das cez DO informacie na obrazovku, tam vidis aka verzia coho je v img, ktory mas v boxe ...... tam to uvidis.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ Ultimo 4K“