Openatv 6.1

Všetko o prijímači VU+ Ultimo 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

Caute

mam novu aktualizaciu openatv 6.1 no pri preladovani druzic,mi nezacne ladit druzice kde nie je ziadna uz predtym vyladena tv stanica,iba ked som vymenil opanatv za vti,alebo blackhole-tam to ladi bez problemov,ale na openatv ako som nainstaloval najnovsiu aktualizaciu,tam to nezacne ani ladit
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od 9000peter »

A čo tak si preniesť ( prekopirovat) celý seting robota na dve minúty.
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

9000peter píše:A čo tak si preniesť ( prekopirovat) celý seting robota na dve minúty.
nerozumiem,skusal som aj iny setting a robi presne to iste co aj moj,neladi kde nie je signal stanice uz predtym vyladenej
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od peter54 »

Zeby si nemal v poriadku satellites.xml?
https://www.parabola.cz/prehledy/genera ... lites-xml/
Kontakt v profile cez www.
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

peter54 píše:Zeby si nemal v poriadku satellites.xml?
https://www.parabola.cz/prehledy/genera ... lites-xml/
tak ako je mozne ze v inom image ide ladit? a aj v openatv ide ladit ,iba druzice kde je uz signal,aôe kde nie je signal tak stoji to na mieste,pri vsetkych druziciach kde nemam predladene stanice a co by nemalo byt v poriadku v satellites.xml?ked dam aj ine z netu co najdem satellites.xml a tiez neladi tie druzice kde nie je signal nejakej stanice,nemoze byt nieco v neporiadku v openatv 6.1 image?kedze kym som nestiahol najnovsie aktualizacie tak mi islo ladit vsetko a ps vyskusal aj to satellites.xml a robi to to iste
Naposledy upravil(a) dedojozef dne 22.duben 2018 - 17:16, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od efendy55 »

a v akom inom image ti to ide ked ti to nejde v openatv ??? #-o
Všetko 4K
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

efendy55 píše:a v akom inom image ti to ide ked ti to nejde v openatv ??? #-o
v blackhole,vti,openvix,openpli,v kazdom to ide,len nie v openatv
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od efendy55 »

jo kamaráde to je normálne .... ](*,) už sa to tu preberalo 1 000 000 krát .... takže daj si pred scenovaním zmazať a uvidíš že to pôjde ... :Yahoo!: :smoke: potom si staihni do pc ten nový seting a už ti bude pasovať do všetkých image od Openatv, Opendroid a HDFreaks atd... atd... ja mám tiež pre každý typ image vlastný seting v pc , lebo je to presne ako píšeš ... VTI a B.H. pasuje .... openpli,openvix, pkteam tiež pasujú medzi sebov a openatv,hdfreaks,opendroid a openB.H. tiež . alebo si stiahni v pluginoch vhannibal .... aj to vraj funguje ,ale to som nikdy neskúšal ... #-o používam vlastný ... :poklona:
Všetko 4K
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

efendy55 píše:jo kamaráde to je normálne .... ](*,) už sa to tu preberalo 1 000 000 krát .... takže daj si pred scenovaním zmazať a uvidíš že to pôjde ... :Yahoo!: :smoke: potom si staihni do pc ten nový seting a už ti bude pasovať do všetkých image od Openatv, Opendroid a HDFreaks atd... atd... ja mám tiež pre každý typ image vlastný seting v pc , lebo je to presne ako píšeš ... VTI a B.H. pasuje .... openpli,openvix, pkteam tiež pasujú medzi sebov a openatv,hdfreaks,opendroid a openB.H. tiež . alebo si stiahni v pluginoch vhannibal .... aj to vraj funguje ,ale to som nikdy neskúšal ... #-o používam vlastný ... :poklona:
jasne ze som vyskusal vymazat pred skenovanim a nic,to iste.Aj to je normalne?skusim este ten vhannibal-ale to je iba na stiahnutie noveho settingu a to ja nepotrebujem,asi preinstalujem cely openatv na verziu 6.2 alebo 6.0 lebo iba openatv ide dobre cez vu+ultimo 4k,ostatne image su nanic
janek172

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od janek172 »

tak tak nehraje video ? flash
nefunkční setting? flash ,necos blbe domačkal ? flash
každý procák má limitován počet prepisu / tak jen do toho denni flash urychlí hrobárovi práci :lol:
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

janek172 píše:tak tak nehraje video ? flash
nefunkční setting? flash ,necos blbe domačkal ? flash
každý procák má limitován počet prepisu / tak jen do toho denni flash urychlí hrobárovi práci :lol:
tak mi porad ked si taky mudry?ty flash
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od efendy55 »

openatv-6.1 používam momentálne všade a nič také nepozorujem ,ale ako píšem seting vlastný .. :good: openatv-6.0 tam už nie je žiadna podpora [-X a openatv-6.2 je beta ,ale skúšať môžeš .... :D no mne sa to nejako nezdá .. #-o ked dáš pred scenovaním zmazať a použiť sieťové vyhladávanie že by ti naozaj nič nenašlo ](*,) tunery máš správne nastavené ???? [-o<
Všetko 4K
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

efendy55 píše:openatv-6.1 používam momentálne všade a nič také nepozorujem ,ale ako píšem seting vlastný .. :good: openatv-6.0 tam už nie je žiadna podpora [-X a openatv-6.2 je beta ,ale skúšať môžeš .... :D no mne sa to nejako nezdá .. #-o ked dáš pred scenovaním zmazať a použiť sieťové vyhladávanie že by ti naozaj nič nenašlo ](*,) tunery máš správne nastavené ???? [-o<
ano vyskusal som to aj pouzit sietove vyhladavanie a ani sa nepohlo ladit a ladi iab druzice ktore uz maju stanice vyladene a donedavna aj mne isiel openatv bez problemov a stiahol som aktualizaciu a zacalo to blbnut takto a skusal som iba jednoduche nastavenie tunera-iba motor a potom aj rozsirene a bolo to to iste,ako keby zamrzol alebo co a mam setting uz niekolko rokov a fungoval mi dobre a som si v nom pridaval frekvencie a vymazaval a nemal som do teraz s tym problem
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od efendy55 »

a prečo si si pred aktualizáciou nespravil zálohu či už komplet alebo len seting a config ??? ](*,) :o
ked ti to ide na iných image na tie isté káble tak bud máš zle nastavené tunery v openatv alebo problém medzi gaučom a boxom ... iné ma už nenapadá ... :poklona: nič v zlom ...... :D
Naposledy upravil(a) efendy55 dne 22.duben 2018 - 18:34, celkem upraveno 1 x.
Všetko 4K
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od liquere »

Najlepsie bude cisty flash a neprebrat setting, vyskusat a ked pojde urobit novy vlastny, ak robili nejake zmeny ktore maju na to vplyv, neda sa vzdy aktualizovat myslim, ze na to uz upozornuje soft sam pri aktualizacii, ze je stary a neodporuca sa - teda na vlastne riziko. Kto si to vie ozivit ten to moze risknut .....
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

efendy55 píše:a prečo si si pred aktualizáciou nespravil zálohu či už komplet alebo len seting a config ??? ](*,) :o
ked ti to ide na iných image na tie isté káble tak bud máš zle nastavené tunery v openatv alebo problém medzi gaučom a boxom ... iné ma už nenapadá ... :poklona: nič v zlom ...... :D
Zalohu mam niekolko rokov a dal som ju tam a nepomohlo ani to a keby bol setting zly tak mi neladi nic a nie iba druzice ktore uz maju signal alebo tv stanice predladene
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od efendy55 »

,,Zalohu mam niekolko rokov" .... #-o hm a je aktuálna ???
Všetko 4K
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

liquere píše:Najlepsie bude cisty flash a neprebrat setting, vyskusat a ked pojde urobit novy vlastny, ak robili nejake zmeny ktore maju na to vplyv, neda sa vzdy aktualizovat myslim, ze na to uz upozornuje soft sam pri aktualizacii, ze je stary a neodporuca sa - teda na vlastne riziko. Kto si to vie ozivit ten to moze risknut .....
no vyskusam a uz som aj setting s openatv fora ale je taky ako aj moj,co mam niekolko rokov
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od dedojozef »

efendy55 píše:,,Zalohu mam niekolko rokov" .... #-o hm a je aktuálna ???
jasne ze aktualna,myslis ze ta mam stare frekvencie?ktore nejdu a preto mi nic nevyladi?ono nezacne ani ladit,to je problem a iba na druziciach kde nemam vyladene tv v settingu
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Openatv 6.1

Příspěvek od efendy55 »

daj screan tunerov ako máš nastavené .... lebo takto tu môžeš písať aj do svätého dindi ... možno ti niekto skôr poradí .... #-o
schválne som aktualizoval online dva boxy v openatav-6.1 a žiadny problém po reboote u mna nie je so setingom ... :Yahoo!: jedine že by si kápnul na blbú verziu image .... :ohttps://www.opena.tv/vu-ultimo-4k/39833-komisch ... nal-2.html
Všetko 4K
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ Ultimo 4K“