Kodi

Všetko o prijímači VU+ Ultimo 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, tommix, Pr0metheUs, chocholousek

Odpovědět
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Kodi

Příspěvek od dedojozef »

ako pouzivat Kodi?ako tam dat PVR ked sa neda stiahnut v prijmaci a ako sa da sledovat IPTV cez Kodi a ako to tam vlozit,nejaky navod
Uživatelský avatar
forsajd
Odborník
Odborník
Příspěvky: 358
Registrován: 12.říjen 2009 - 12:34
satelitni prijimac: VU-MUTANT
Bydliště: Nová Baňa * Brehy

Re: Kodi

Příspěvek od forsajd »

v prvom rade treba pouzit googl :book: a tam najdes vsetky odpovede co si tu polozil a az ked uz budes mat nieco za sebou potom klad otazky na doladenie a nik nevie co mas za image tak bud si daj popis alebo vzdy to uved :)
ON /Zgemma H9.2S / Vu+Uno SE 4K
OFF /VU DUO/DM 500 HD/VU Solo2/VU DUO2/Mutant HD2400/Mutant HD 4K/Mutant HD1500/VU Solo 4K/VU Ultimo 4K/VU UNO 4K/Dinobot U5 mini /Octagon SF8008
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Kodi

Příspěvek od dedojozef »

mam openatv 6 a kodi 17,nieco som uz hladal a aj videa nasiel ale neviem na to prist,ako na to
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Kodi

Příspěvek od dedojozef »

Vsade su videa zwe ked klikne na TV automaticky ma PVR IPTV SIMPLE CLIENT a ja ked tam kliknem nemam tam nic -takze tam aj koncim :)
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Kodi

Příspěvek od dedojozef »

Je potrebne mat aj nejaky PVR tuner k vu+ultimo 4k?aby som vobec mohol dat IPTV stanice do LIve tv?Lebo mne pise ze nie je PVR tuner a odkaz mi hodi na http://kodi.wiki/view/PVR
Ice
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 02.říjen 2007 - 0:58

Re: Kodi

Příspěvek od Ice »

mám VU+ Ultimo 4k VTI 11.0.2 Kodi 17. snažím se přidat. server výpisu ho ručně ale nikde už nenajdu instalace ručně zip archivu a končím. nevím jak to rozjet. hledal jsem návody ale nemám tam ty položky co sou v návodu. poraďte dekuji
honolulu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 82
Registrován: 09.červen 2008 - 18:39

Re: Kodi

Příspěvek od honolulu »

dedojozef píše:ako pouzivat Kodi?ako tam dat PVR ked sa neda stiahnut v prijmaci a ako sa da sledovat IPTV cez Kodi a ako to tam vlozit,nejaky navod
Prečítaj si poučný článok o KODI. Tam snáď nájdeš všetko čo potrebuješ.
http://www.milantulenko.eu/ako-sledovat ... armo-kodi/
http://www.milantulenko.eu/?s=ako+sledo ... darmo+kodi
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Kodi

Příspěvek od dedojozef »

honolulu píše:
dedojozef píše:ako pouzivat Kodi?ako tam dat PVR ked sa neda stiahnut v prijmaci a ako sa da sledovat IPTV cez Kodi a ako to tam vlozit,nejaky navod
Prečítaj si poučný článok o KODI. Tam snáď nájdeš všetko čo potrebuješ.
http://www.milantulenko.eu/ako-sledovat ... armo-kodi/
http://www.milantulenko.eu/?s=ako+sledo ... darmo+kodi

tak je mi potrebne k mojmu vu+ultimo 4k aj IPTV prijmac aby mi Kodi fungovalo

taketo nieco?


http://www.tvsatnitra.sk/obchod/iptv-st ... 2109.xhtml
tatino
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 90
Registrován: 01.listopad 2009 - 23:38

Re: Kodi

Příspěvek od tatino »

kodi = 40mb nepodarená sračka
ktorá v poriadnom boxe nemá čo hladať :P
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1832
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kodi

Příspěvek od peter54 »

Kodi je ok na tablete, enigma ma všetko co by ti kodi poskytol. Instalovat kodi do enigmy mi nereze.
Kontakt v profile cez www.
dedojozef
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 153
Registrován: 19.únor 2007 - 19:25

Re: Kodi

Příspěvek od dedojozef »

peter54 píše:Kodi je ok na tablete, enigma ma všetko co by ti kodi poskytol. Instalovat kodi do enigmy mi nereze.
no ide mi skor o to aby som mal EPG aj v iptv ale to asi nefunguje,videl som to iba v Kodi ze je tam EPG aj pri Iptv,inak samotne Kodi nepotrebujem
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1832
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kodi

Příspěvek od peter54 »

Da sa to spravit bez kodi, ale epg nieje priamo v iptv. Funguje to tak, ze sa epg cita z rovnomennych satelitnych kanalov.
http://www.vuplus-community.net/board/t ... els.29251/
Kontakt v profile cez www.
djriki
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 65
Registrován: 23.říjen 2015 - 1:44

Re: Kodi

Příspěvek od djriki »

v zasade plati ze EPG ti musi dodavat poskytovatel danej IPTV sluzby. Nie vsetci podporuju EPG tak sa necuduj. Jedna vec su linky na IPT a druha linky na EPG.
Aktualne SF8008 + Gibertini AL 125 + Motor
AX 4k HD51 , Multifocus T85
Mara M9, Gibalue 800SE, 800UE
GM Hypercube
Octagon SF1008 SE+, SF1018, SF8, SF108
29kubko10
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 67
Registrován: 24.červenec 2017 - 0:26

Re: Kodi

Příspěvek od 29kubko10 »

Čo by ste mi poradili, keď píšete, že kodi nepatrí do sat. prijímača ? Chcem sledovať NHL a na to som používal napr. Lazyman, ktorý ide spustiť práve na Kodi, alebo NHL Gamecenter, tak isto v Kodi používal som to v PC. Existuje niečo iné na sledovanie NHL na Enigme 2 ? Ďakujem.
Uživatelský avatar
forsajd
Odborník
Odborník
Příspěvky: 358
Registrován: 12.říjen 2009 - 12:34
satelitni prijimac: VU-MUTANT
Bydliště: Nová Baňa * Brehy

Re: Kodi

Příspěvek od forsajd »

29kubko10

a mas prijimac co ma kodi? ak ano tak si ho tam kludne daj teraz su tak silne masiny ze to ani nezbadas ze ho tam mas. ludia tu viac somru ze to nejde ako original kodi ktory pouziva vlastny prehravac pokial e2 bude pouzivat prehravac z e2ky bude to naprd ale ako krajne vychodisko je to stale dobra volba
ON /Zgemma H9.2S / Vu+Uno SE 4K
OFF /VU DUO/DM 500 HD/VU Solo2/VU DUO2/Mutant HD2400/Mutant HD 4K/Mutant HD1500/VU Solo 4K/VU Ultimo 4K/VU UNO 4K/Dinobot U5 mini /Octagon SF8008
29kubko10
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 67
Registrován: 24.červenec 2017 - 0:26

Re: Kodi

Příspěvek od 29kubko10 »

forsajd
Ahoj mám VU+ Ultimo 4K, a tak isto v ňom už je aj Kodi, tak len som rozmýšľal, že či náhodou nie je niečo iné na Kodi ? Lebo popravde v PC som vedel zmeniť HOST, ktorý potrebujem zmeniť, aby mi išiel ten addons na NHL, ale v tomto prijímači to nainštalujem, ale to nejde spustiť, lebo aj tam musím zmeniť HOST a tam sa to asi nedá. :roll:
29kubko10
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 67
Registrován: 24.červenec 2017 - 0:26

Re: Kodi

Příspěvek od 29kubko10 »

Kód: Vybrat vše

https://raw.githubusercontent.com/actionbronson/LazyMan/master/src/kodi/plugin.video.lazyman.nhl.tv.zip
Toto je addons do Kodi v E2. Nevyskúšal by niekto, źe či vám spustí zápas ? Je to addons pre LIVE a tak isto záznamy MLB a NHL zápasov. A zdroj je z nhl.com, takže je to to isté ako keby ste mali predplatené gamecenter :) Lenže nainštaluje mi to všetko, ale zápasy mi nechce ani za nič spustiť. Tak ak sa niekto nudí :thankyou:
saxo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 08.leden 2008 - 17:32

Re:Problem s Kodi

Příspěvek od saxo »

Dobry den
Kupil som VU ultimo 4K dal som image VTI 13,1 nainstaloval KODI a do neho stream cinema /vip ucet samozrejme mam/
Pri prehravani filmu sa mi box sam od seba restartne ked dam znovu KODI box zatuhne a pomoze len tvrdy restart
Takato chyba sa stane obcas aj pri prehravania f filmu z HDD
Ma takyto problem este niekto?
/vyskusal som aj openPLI 6,1 aj VTI 11,2 ale to iste/
Uživatelský avatar
Foolproof
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 277
Registrován: 19.leden 2007 - 13:45

Re: Kodi

Příspěvek od Foolproof »

Zapni plné logování a potom to někde vystav, to snad někdo pomůže, ale takto......
VU+ Solo4K a VTI 14, parabola Nokia Sathunter 146x120, rotátor ze Sovětského Svazu na 36 V z roku 1992, pozicioner Nokia, Dune BDPrime, Yamaha media receiver, Evolveo H8+LibreElec, plasma Panasonic 165 cm a spousta dalšího bordelu 8)
PetoBB
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 54
Registrován: 13.duben 2014 - 23:58
satelitni prijimac: VU+ UNO 4k SE / VU+ /TBS 6925
Bydliště: B.B.

Re: Re:Problem s Kodi

Příspěvek od PetoBB »

saxo píše:Dobry den
Kupil som VU ultimo 4K dal som image VTI 13,1 nainstaloval KODI a do neho stream cinema /vip ucet samozrejme mam/
Pri prehravani filmu sa mi box sam od seba restartne ked dam znovu KODI box zatuhne a pomoze len tvrdy restart
Takato chyba sa stane obcas aj pri prehravania f filmu z HDD
Ma takyto problem este niekto?
/vyskusal som aj openPLI 6,1 aj VTI 11,2 ale to iste/
Daj si BlackHole 3.0.4C, inštaloval som to svokrovcom do Uno 4k a šlape to nádherne. Skúšal som aj prehrávať nejaké filmy cez Kodi a nič nepadalo. Pre mňa je BH už dlhé roky TOP image.
Gibertini OP150S /72E-30W/ QARL 3624+ / GBox V2000 / Invacom SNF-031 / Feedhorn Gibertini
TBS-6903, TT Budget S2-4100 / ALTdvb, DreamDVB, SmartDVB, CrazyScan

Gibertini OP100XP /23E-30W/ DG 380S Speedy / IBU Twin
VU+ UNO 4k SE / VU+ Uno 4k/ Vti 14 / oscam 11704 / HDG 17 / ICE 0624
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ Ultimo 4K“