VU+ULTIMO 4 k

Všetko o prijímači VU+ Ultimo 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Odpovědět
chrdinka
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 36
Registrován: 12.březen 2012 - 18:41

Re: VU+ULTIMO 4 k

Příspěvek od chrdinka »

Máte někdo zkušenost s nahráváním z HDMI vstupu ? Mám android box Minix neo x8-h a kabelovku od UPC, kde s aplikací horizon go mohu sledovat v My prime velké množství filmů, dost z nich je v HD. Uvažuji ale o zrušení kabelovky a rád bych si pár filmů nahrál na disk. Umožňuje to ultimo ( připojit HDMI kabelem box a nahrávat z něj ), nebo je tam nějaká ochrana autorských práv a přes kabel HDMI vůbec nejde nahrávat ? Předem díky za odpověď, Čenda
Uživatelský avatar
slovaky22
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 25.únor 2011 - 22:27
satelitni prijimac: Ultimo 4K

Re: VU+ULTIMO 4 k

Příspěvek od slovaky22 »

Ahoj.. Na blackhole 3.0.3 h nahrávam z dm 800 aj z ps 4 bez problémov..
Je to super vec.. Kvalita super.


Sent from my ONE A2003 using Tapatalk
Ice
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 02.říjen 2007 - 0:58

Re: VU+ULTIMO 4 k

Příspěvek od Ice »

je už řešení na skylink Ice, Irdeto demo karty a nové zabezpečení karet, bez nutnosti CI modulu? díky.
29kubko10
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 67
Registrován: 24.červenec 2017 - 0:26

Re: VU+ULTIMO 4 k

Příspěvek od 29kubko10 »

Ahojte, kde sledujete, že či je nový plugin, alebo nová verzia image ? Je na to nejaká stránka ? Možno aj stránka odkiaľ sťahujete pluginy a image ? :thankyou:
29kubko10
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 67
Registrován: 24.červenec 2017 - 0:26

Re: VU+ULTIMO 4 k

Příspěvek od 29kubko10 »

Ďakujem ti krásne a existuje aj niečo na image Vti ? Ale do budúcnosti aj toto je parádička.
Uživatelský avatar
Warder
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 574
Registrován: 05.duben 2007 - 9:32

Re: VU+ULTIMO 4 k

Příspěvek od Warder »

Zaregistruj sa napriklad sem https://vuplus-images.co.uk/index.php a mozes zacat laborovat. :D
:poklona:
------------------
Nosce te ipsum.
29kubko10
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 67
Registrován: 24.červenec 2017 - 0:26

Re: VU+ULTIMO 4 k

Příspěvek od 29kubko10 »

Ahojteee. Tak teraz takáto otázka. Mám všetko cez sieť, ale nechce sa mi to stále keď si stiahnem film, alebo hokej presúvať do prístroja satelitného, že či sa to dá nejako prehrávať cez sieť ? ?? ? Ďakujem. Nejaký návod. :thankyou:
Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: VU+ULTIMO 4 k

Příspěvek od havana »

Podrobný návod a rady najdeš tady. Není to zcela jednoduché, je třeba v PC povolit sdílení daných složek v síti (s NAS je to udajne obdobné - no nemám zkušenosti), správně nastavit VU+, a pokud si pamatuju, tak PC muselo být zapnuto dříve něž VU+, aby ho Vu+ zaregistrovalo ....
Vyzkoušel jsem, funguje to, ale nastavení chvilku trvá...
Já stale raději používám přesunutí staženého souboru do VU+, nebo přímé přehrávání v TV, ať už na USB či HDD. A v neposlední řadě i pouštím film přes HDMI z NTB (ale HDMI nemají všechny NTB!)opět přímo do TV
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: VU+ULTIMO 4 k

Příspěvek od VTronik »

Když máš puštěné VU+ dříve než PC a VU potom "nevidí" dříve namountovaný síťový disk, stačí v menu sítě provést znovu připojit síťové disky nebo restart síťového rozhraní VU+. Je to rychlejší než restart PC. Já k tomu mám na DHCP službě vyhrazenou IP adresu pro VU+, takže ani restartem sítě se IP adresa VU+ nezmění, dostane znovu přidělenou tu stejnou jako předtím.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
11chloe
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 829
Registrován: 18.listopad 2014 - 18:03

Re: VU+ULTIMO 4 k

Příspěvek od 11chloe »

Ono jestli musíš restartovat síť ručně, nebo enigmu tak je to vlastně nefunkční řešení. Pokud pouštíš pc aby si přehrál film a musíš restartovat tak tě to jenom otravuje, ale jestli chceš i nahrávat, tak máš problém. Pokud by takhle fungoval i NAS a byl výpadek eletriky, tak nenahraješ nic co sis naplánoval. Ono těch řešení je pak víc a dá se uvažovat i o tom že ze samotného boxu uděláš server a naopak z pc se připojuješ na něj. Stahování filmů pak může směřovat přímo na box a všechno bude rovnou v boxu. To si ale musí rozhodnout každý sám co je pro něj nejlepší řešení a jestli se smíří s otravným restartováním místo toho aby to nastavil tak aby to bylo opravdu funkční.
Uživatelský avatar
piki75
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 77
Registrován: 20.prosinec 2007 - 16:24

Re: VU+ULTIMO 4 k

Příspěvek od piki75 »

Nainštaluj do PC PlexMediaServer : https://www.plex.tv/downloads/, do prijímača DreamPlex , stiahneš to cez Plug-In.
Zaregistruješ sa cez email.
Foto ako to vyzerá v prijímači:
1_0_19_2329_9_1111_E08AE69_0_0_0.jpg
V prijímači spustíš Plug-In, vyhľadáš server (modré tlačítko) a pozeráš.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vu+Solo4K - OpenATV 6.3 + DM500HD - OpenPli + DM8000HD - OpenATV 6.3
+ 28,5E - 23,5E - 19,2E - 16E - 13E - 0,8W
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: VU+ULTIMO 4 k

Příspěvek od VTronik »

4 11chloe
Máš samozřejmě pravdu. Já používám NAS a žádné problémy se sdílenými disky nemám a nahrávání mi na NAS také funguje. Včetně toho po výpadku. Psal jsem to spíš proto, že než na to přijde, je rychlejší provést ten úkon z boxu než běhat a restartovat PC :-).
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
29kubko10
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 67
Registrován: 24.červenec 2017 - 0:26

Re: VU+ULTIMO 4 k

Příspěvek od 29kubko10 »

Ahojte mám prijímač Vu Ultimo 4k image Vti, cez aplikáciu Stream Cinema, chcem pozerať filmy, seriály v 4k kvalite, ale keď to spustím, tak mi buď nejde obraz iba zvuk, ale niekedy sa stane, že mi celý prijímač reštartuje. Napríklad pri inej kvalite videa to nerobí ani pri 1080, tak neviete čo stým môže byť ? Alebo ako by som to mohol napraviť, aby to fungovalo ? Skusim to aj na tomto foré, že či mal niekto takú skúsenosť. Ďakujem za každú radu.
mtester270
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 202
Registrován: 15.červen 2015 - 10:08

Re: VU+ULTIMO 4 k

Příspěvek od mtester270 »

...
Naposledy upravil(a) mtester270 dne 01.únor 2018 - 7:53, celkem upraveno 1 x.
OFF
29kubko10
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 67
Registrován: 24.červenec 2017 - 0:26

Re: VU+ULTIMO 4 k

Příspěvek od 29kubko10 »

Pouzivam plugin, tak ako co mam zmenit ? :thankyou:
tatino
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 90
Registrován: 01.listopad 2009 - 23:38

Re: VU+ULTIMO 4 k

Příspěvek od tatino »

:ROFL: :ROFL: :ROFL:
a ty si sa tu ako odkial objavil ???
mtester270
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 202
Registrován: 15.červen 2015 - 10:08

Re: VU+ULTIMO 4 k

Příspěvek od mtester270 »

...
Naposledy upravil(a) mtester270 dne 01.únor 2018 - 7:53, celkem upraveno 1 x.
OFF
29kubko10
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 67
Registrován: 24.červenec 2017 - 0:26

Re: VU+ULTIMO 4 k

Příspěvek od 29kubko10 »

Dakujem som v praci, ak budem mat vecer cas, tak natocim video, ze ked spustim 4k video sam sa mi restartuje prijimac. A dikes pochopil som potrebujem niekedy nakopnut a potom to pochopim :D
Uživatelský avatar
forsajd
Odborník
Odborník
Příspěvky: 358
Registrován: 12.říjen 2009 - 12:34
satelitni prijimac: VU-MUTANT
Bydliště: Nová Baňa * Brehy

Re: VU+ULTIMO 4 k

Příspěvek od forsajd »

29kubko10 píše:Ahojte mám prijímač Vu Ultimo 4k image Vti, cez aplikáciu Stream Cinema, chcem pozerať filmy, seriály v 4k kvalite, ale keď to spustím, tak mi buď nejde obraz iba zvuk, ale niekedy sa stane, že mi celý prijímač reštartuje. Napríklad pri inej kvalite videa to nerobí ani pri 1080, tak neviete čo stým môže byť ? Alebo ako by som to mohol napraviť, aby to fungovalo ? Skusim to aj na tomto foré, že či mal niekto takú skúsenosť. Ďakujem za každú radu.
Daj konkretne film v 4k ktory ti restartuje pozriem to a napis a este aky skin pouzivas skus zmenit skin a vyskusat
ON /Zgemma H9.2S / Vu+Uno SE 4K
OFF /VU DUO/DM 500 HD/VU Solo2/VU DUO2/Mutant HD2400/Mutant HD 4K/Mutant HD1500/VU Solo 4K/VU Ultimo 4K/VU UNO 4K/Dinobot U5 mini /Octagon SF8008
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ Ultimo 4K“