Nezobrazuju sa mi stanice UHD

Všetko o prijímači VU+ Uno 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Odpovědět
Uživatelský avatar
kokso
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 23.březen 2006 - 20:41
satelitni prijimac: Ariva 200
Bydliště: Liptovský Mikuláš
Kontaktovat uživatele:

Nezobrazuju sa mi stanice UHD

Příspěvek od kokso »

Chlapi, potrebujem poradiť. Mám dva prijímače VUuno4K a VUzero4K, v oboch prjímačoch image Open ATV 6.1. Oba prístroje pripojené na jednu anténu, tunery nakonfigurované rovnako a problém je v tom, že na VUuno4K sa mi nezobrazujú programy z Astry23.5 (SES UHDdemo, Astra demo UHD). Ináč mi všetko funguje OK, len neviem vyriešiť tento problém. Keď tie prístroje vymením medzi sebou tak na Zere to ide, no na Une zase nie. Setingy sú tiež rovnaké. Už neviem čo s tým, či je vadné UNO alebo som niečo nepostrehol čo mám nastaviť. Nemal niekto podobný problém. Dík za každú radu.
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezobrazuju sa mi stanice UHD

Příspěvek od EnoSat »

kokso píše:Chlapi, potrebujem poradiť. Mám dva prijímače VUuno4K a VUzero4K, v oboch prjímačoch image Open ATV 6.1. Oba prístroje pripojené na jednu anténu, tunery nakonfigurované rovnako a problém je v tom, že na VUuno4K sa mi nezobrazujú programy z Astry23.5 (SES UHDdemo, Astra demo UHD). Ináč mi všetko funguje OK, len neviem vyriešiť tento problém. Keď tie prístroje vymením medzi sebou tak na Zere to ide, no na Une zase nie. Setingy sú tiež rovnaké. Už neviem čo s tým, či je vadné UNO alebo som niečo nepostrehol čo mám nastaviť. Nemal niekto podobný problém. Dík za každú radu.
neaktualny satellites.xml
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
Uživatelský avatar
kokso
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 22
Registrován: 23.březen 2006 - 20:41
satelitni prijimac: Ariva 200
Bydliště: Liptovský Mikuláš
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezobrazuju sa mi stanice UHD

Příspěvek od kokso »

EnoSat píše:
kokso píše:Chlapi, potrebujem poradiť. Mám dva prijímače VUuno4K a VUzero4K, v oboch prjímačoch image Open ATV 6.1. Oba prístroje pripojené na jednu anténu, tunery nakonfigurované rovnako a problém je v tom, že na VUuno4K sa mi nezobrazujú programy z Astry23.5 (SES UHDdemo, Astra demo UHD). Ináč mi všetko funguje OK, len neviem vyriešiť tento problém. Keď tie prístroje vymením medzi sebou tak na Zere to ide, no na Une zase nie. Setingy sú tiež rovnaké. Už neviem čo s tým, či je vadné UNO alebo som niečo nepostrehol čo mám nastaviť. Nemal niekto podobný problém. Dík za každú radu.
neaktualny satellites.xml
Skúsil som zmeniť podľa rady, no nepomohlo....chyba pretrváva
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ Uno 4K“