Problem s Ariva 4k po posledni aktualizaci android 5.1.1

Moderátor: marecek29

Odpovědět
Gregovsky
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 08.duben 2017 - 8:51

Problem s Ariva 4k po posledni aktualizaci android 5.1.1

Příspěvek od Gregovsky »

zdravim panove. prosim o radu.

vcera jsem odkliknul update, ktery nainstaloval android 5.1.1, ktery mi nejenom zrusil celou konfiguraci Kodi a chtel abych nainstaloval nejaky novejsi ale vsechny moje addons byly fuc (a ne ze bych jich tam mel malo). kazdopadne dale pouzivame Voyo applikaci (hlavne pohadky pro syna) a ta taky po updatu vypada ted trochu jinak, ale hlavne se neda vubec nijak kliknout na horni menu (mam pripojenou i mys a tlacitko menu proste nereaguje).

zkusil jsem jsem reset do tovarniho nastaveni primo v nastaveni, ale android 5.1.1 zustava, udelal jsem hard reset (pres tlacitko v zadu) a dal wipe do tovarniho nastaveni, ale porad 5.1.1

mimochodem zda se ze nefunguje ani kdyz se clovek chce na 5.1.1 zaregistrovat do android marketu a ma vybrat datum narozeni tak to vypada ze mesic nejde nijak vybrat a neda se pres tento krok dostat :(

Muj dotaz tedy je jestli nekdo nemate nejaky tip na fix techto issue, nebo a to spis, nevite kde stahnout nejaky predchozi build androidu ktery bych pak z usb nainstaloval po hard resetu a mel zpet predchozi funkcni verzi androidu... (a pokud, tak jestli je nejaky zpusob jak vypnout notifikaci o novych updatech pac ten pak uz stopro nikdy neudelam).

diky moc predem!
kacer74
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 141
Registrován: 24.červenec 2008 - 17:44
satelitni prijimac: Ariva 4K , Prismcube,dreambox,
Bydliště: Kladno,Prha Z
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s Ariva 4k po posledni aktualizaci android 5.1.1

Příspěvek od kacer74 »

A proc ten P.... android kdyz tam mas kodi a to zvlada vse a podstatne lepe ????co třeba sosac ????
Robb23
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 02.duben 2009 - 19:08

Re: Problem s Ariva 4k po posledni aktualizaci android 5.1.1

Příspěvek od Robb23 »

Android 5.1.1 je tam uz od zaciatku, updaty su v podstate iba drobne opravy nic zasadne od vydania nebolo
Odpovědět

Zpět na „Diskuse - Ariva 4K“