Koupě Ferguson Ariva 4K Combo HEVC

Moderátor: marecek29

Odpovědět
Mr.Oizo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 08.únor 2017 - 11:44

Re: Koupě Ferguson Ariva 4K Combo HEVC

Příspěvek od Mr.Oizo »

Ta aplikace pracuje pouze při přípojení přes wi-fi. Pokud jede sat. kabelem tak nefunguje.
Uživatelský avatar
Mirectec
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 49
Registrován: 11.září 2007 - 13:27
satelitni prijimac: Opticum 4100TSCXE Plus
Bydliště: PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Ferguson Ariva 4K Combo HEVC

Příspěvek od Mirectec »

Mně na iPhone nefungovala v žádném případě. Docela zamrzí i to, že na tom fw někdo dělá, přidává tam nové funkce, ale stare bugy neřeší, naopak nové přibývají. Každým novým fw je tak stb více a více nepoužitelný.
kacer74
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 141
Registrován: 24.červenec 2008 - 17:44
satelitni prijimac: Ariva 4K , Prismcube,dreambox,
Bydliště: Kladno,Prha Z
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Ferguson Ariva 4K Combo HEVC

Příspěvek od kacer74 »

Kdyz to pouzivas jako sat a xbmc k prehravani filmu ,odpustis si diseqc 1.1 a zbytecne blbosti a aplikace od googlu co stejne nikde nechodi poradne ,tak to dela co ma.Je to hracka za par korun a svoji praci odvede ,kdyz ji umis nastavit a pouzivat .Mam dve v klidu koukam na sateli/share ,filmy prehravam z domaci site i pres sit z celeho sveta /titulky ,co dodat ...a nenutim to delat blbosti okolo !
wapnak123
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 11.prosinec 2009 - 21:04

Re: Koupě Ferguson Ariva 4K Combo HEVC

Příspěvek od wapnak123 »

kacer74 píše:Kdyz to pouzivas jako sat a xbmc k prehravani filmu ,odpustis si diseqc 1.1 a zbytecne blbosti a aplikace od googlu co stejne nikde nechodi poradne ,tak to dela co ma.Je to hracka za par korun a svoji praci odvede ,kdyz ji umis nastavit a pouzivat .Mam dve v klidu koukam na sateli/share ,filmy prehravam z domaci site i pres sit z celeho sveta /titulky ,co dodat ...a nenutim to delat blbosti okolo !
Úplne súhlasím s kacerom 74. Tá mašina má svoje muchy, ale za tu cenu vie odviesť kus roboty. Kto sústavne hľadá iba negatíva, nech ju vráti a vysolí 400€ za Linux... :good:
travolta74
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 30.leden 2012 - 1:13

Re: Koupě Ferguson Ariva 4K Combo HEVC

Příspěvek od travolta74 »

Zdravím, tak jsem i já koupil tento stroj. Neodradila mě ani drtivá většina negativních reakcí na tento přístroj.
Takže, vzhledově krasný kousek,ale tímto asi končí. Vyzkoušel jsem asi 3 fw. Strašně pomalé, pořád to ukládá data, věčný restart, odezva DO někdy i 10 sekund než se něco pohlo. Instalace není nějak složitá. Share i karta jeli uplně v pohodě ale každou chvíli to zamrzalo a nezbývalo než to odpojit z el. a začít znovu. Kvalita přes hdmi 2.0 SD katastrofa, HD normální, UHD pěkné. Ikdyž UHD je zatím jak šafránu.Nesrovnávám s linuxem - jiná liga, jiná cena. je to takový polotovar jak tu bylo xkrát psáno. Jak jsem ji včera koupil tak jsem ji dneska vrátil. Arivy mám doma 2, klasické 202 HD a jedou super, ale tahle se fakt nepovedla. Aspon zatím. Třeba časem to bude dobrý stroj za dobrou cenu.
Třeba jsem tímto příspěvkem ušetřil případné zájemce o tento kousek docela velkého zklamání.
kacer74
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 141
Registrován: 24.červenec 2008 - 17:44
satelitni prijimac: Ariva 4K , Prismcube,dreambox,
Bydliště: Kladno,Prha Z
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Ferguson Ariva 4K Combo HEVC

Příspěvek od kacer74 »

Zdravim ,tenhle kus mam doma dvakrat a koukani ,kodovani pres share ,prepinani ,xbmc/kodi vse v pohode !
Musel jsem si dost zahrat a potestovat nez jsem to do tohodle stavu dostal ,priznavam !
Porovnavej s ostatnima satelitama na podelanem androidu a xbmc/kodi a zjistis ze to jsou zlaticka!
A jestli chces koupit VUcko prosim ,ale i tam jsou problemy a nutnosti doladit .........
Priznam ze pro obyc clovaka z ulice tyhle hracky nejsou ,ale ten si nezapne ani ten linux ,ten si koupi predrazenou jebku s certifikatem Skylink a nebo dIGI tv plati ,kouka a ......
Zippy
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 18.duben 2009 - 14:43

Re: Koupě Ferguson Ariva 4K Combo HEVC

Příspěvek od Zippy »

Ahojte, bude na arive fungovať iná aplikácia na tv? Napríklad z amiko a4? Tam mi to príde prehľadnejšie ako toto naše DTV . Aj epg sa mi zdá lepšie. Skúšali ste to niekto? Prípadne ak máte odkaz na nejake apk. Budem vdačný za radu
jozef58
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 22.leden 2010 - 11:55

Re: Koupě Ferguson Ariva 4K Combo HEVC

Příspěvek od jozef58 »

Pozri nahraj si tam soft z prijmaca Golden Interstar Hypro 4K a mas mosis to nahrat cez recovery a ide len do comba 4k
kacer74
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 141
Registrován: 24.červenec 2008 - 17:44
satelitni prijimac: Ariva 4K , Prismcube,dreambox,
Bydliště: Kladno,Prha Z
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Ferguson Ariva 4K Combo HEVC

Příspěvek od kacer74 »

No podle fotek a videi to vypada na to same ,jen uvodni obrazovka je jina....?!
Ma nekdo zkusenosti ?
jozef58
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 22.leden 2010 - 11:55

Re: Koupě Ferguson Ariva 4K Combo HEVC

Příspěvek od jozef58 »

vsak to mas hore napisane ze to ide ale len do comba
kacer74
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 141
Registrován: 24.červenec 2008 - 17:44
satelitni prijimac: Ariva 4K , Prismcube,dreambox,
Bydliště: Kladno,Prha Z
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Ferguson Ariva 4K Combo HEVC

Příspěvek od kacer74 »

No i na tom combu to je stejne a jde nahrat combo firmware na obyc ,jenom ti nepujde pozemak logicky!Ma to nekdo nahrane a muze se podelit o rozdily mezi FW ariva a FW GM ?
Uživatelský avatar
Mirectec
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 49
Registrován: 11.září 2007 - 13:27
satelitni prijimac: Opticum 4100TSCXE Plus
Bydliště: PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Ferguson Ariva 4K Combo HEVC

Příspěvek od Mirectec »

nema smysl to delat, GI ma podle vseho jeste horsi (spis zadnou) podporu.

EDIT: tak asi ma lepsi podporu, ale image se mi nepodari do stb dostat, vzdy to skonci chybou (Status 1).
jozef58
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 22.leden 2010 - 11:55

Re: Koupě Ferguson Ariva 4K Combo HEVC

Příspěvek od jozef58 »

to je taky problem si tam doinstalovat co chcete npr kodi-BlackWidow_17.4.apk..FTMC-16.1-armeabi-v7a-Build-26.apk atd ten prijmac sa da totalne zmenit a funguje vsetko
Uživatelský avatar
Mirectec
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 49
Registrován: 11.září 2007 - 13:27
satelitni prijimac: Opticum 4100TSCXE Plus
Bydliště: PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Ferguson Ariva 4K Combo HEVC

Příspěvek od Mirectec »

Treba ja kodi vubec nepotrebuju, spis mi jde o to, aby fungoval satelit a nebylo potreba ho neustale restartovat.
kacer74
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 141
Registrován: 24.červenec 2008 - 17:44
satelitni prijimac: Ariva 4K , Prismcube,dreambox,
Bydliště: Kladno,Prha Z
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Ferguson Ariva 4K Combo HEVC

Příspěvek od kacer74 »

Tady resime aplikaci satelitniho prijmu s kodim problem neni ..jen se hleda alternativa /firmware co by chodil lepe ......
jozef58
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 22.leden 2010 - 11:55

Re: Koupě Ferguson Ariva 4K Combo HEVC

Příspěvek od jozef58 »

no mam tam soft 5.1 2329 a sa mi nestalo aby mi restartoval nevviem pochopit ako maate take problemi ja s nim laborujem vseliake testy ale sa mi nestalo aby mi restartoval kdosi pisal ze mu prepina 7sk to je totalna bblbost share ide perfekne neviem pochopit tie problemy soft musi mat cierne pozadie nie biele vsetko ide ako ma
Odpovědět

Zpět na „Diskuse - Ariva 4K“