IPTV Antik na 2 TV súčasne

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1, Farell

Odpovědět
pietro88
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 02.červen 2017 - 12:01

IPTV Antik na 2 TV súčasne

Příspěvek od pietro88 »

Zdravím chcem sa opýtať že keď mám na Samsung TV nainštalovanú apku Antik TV a tak pozeráme IPTV, keby som napríklad kúpil ten box do druhej izby (tam sa nedá nainštalovať apka lebo starší model TV už nestiahnem apku zo store) Dali by sa pozerať dve TV súčasne? Alebo je treba mať od Antiku 2 ich boxy na súčasné pozeranie dvoch TV? Ja som si myslel a stále si aspoň aj myslím že keby som mal aj tu druhú TV trochu modelovo novšiu (ročník) tak žeby to akože asi malo fungovať to sledovanie dvoch TV naraz, či? Alebo napríklad aj z nejakým Android Boxom nie od Antiku. Aspoň tak som to pochopil že dve zariadenia sú viazané na 2 TV ale nie som si istý, že či by to fungovalo aj v kombinácií bez vlastnenia ich Antik boxov. To by nebolo moc najlepšie riešenie keby to muselo byť iba takto. Aj keď by som mohol prihlásiť ďalších 5 zariadení (mobil, tablet, notebook) a pripojiť cez google chromecast 3. Lenže Antik apka nepodporuje chromecast tuším, keď som to raz skúšal. Možno raz bude podporovať. No že vyskúšam Antik cez net zatiaľ, lebo parabola je dole (zatepľujú) Frčal som na skylinku.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: IPTV Antik na 2 TV súčasne

Příspěvek od efendy55 »

skúsil som to špeciálne pre teba :D tak: 1-ks Samsung-TV + 2-ks tých ich bazmekov súčasne a jedna TV-android takže 4-ks sa momentálne pozerajú na jeden účet a bez problémov. :ROFL: mám aj tretí ten ich bazmek ,ale tam deti ešte búvajú... :D
Všetko 4K
vikino
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 251
Registrován: 20.červen 2009 - 14:42
Bydliště: SVK

Re: IPTV Antik na 2 TV súčasne

Příspěvek od vikino »

Nemam ani jeden ten ich box. Jeden antik mi ide u mna na shielde a druhy u dcery v cinskom boxe uplne v inej domacnosti-IPcke. Dalsie dve apky mam v dvoch telefonoch stiahnute a vsetko regnute na jeden ucet a takto to slape uz skoro rok. Podla ich vyjadreni to je mozne vyuzivat na dvoch tv boxoch(v ramci SK) a niekolkych app v mobiloch aj sucastne.
Octagon SF8008 4k twin, Open ATV 7.1
gama
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 27.červenec 2006 - 13:54
satelitni prijimac: DM 500,AZbox Elite,IPbox

Re: IPTV Antik na 2 TV súčasne

Příspěvek od gama »

efendy55 píše:skúsil som to špeciálne pre teba :D tak: 1-ks Samsung-TV + 2-ks tých ich bazmekov súčasne a jedna TV-android takže 4-ks sa momentálne pozerajú na jeden účet a bez problémov. :ROFL: mám aj tretí ten ich bazmek ,ale tam deti ešte búvajú... :D
A 4ks ,Ti fungujú na Sat,alebo OTT účet ?
Vu+ DUO2,Zgemma
pietro88
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 02.červen 2017 - 12:01

Re: IPTV Antik na 2 TV súčasne

Příspěvek od pietro88 »

ďakujem za info. Ešte by mohli na TV LG spraviť apku. Niekde som čítal že majú v pláne. Uvidíme kedy ju uvoľnia.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: IPTV Antik na 2 TV súčasne

Příspěvek od efendy55 »

vraj tento rok by mala byť aj pre LG, ale aj pre Samsung meškala tuším že viac než rok. :D
aj tak je to len demo verzia..... #-o takže žiadna sláva zatial...... ale treba si vážiť aj to málo. :Yahoo!:
Všetko 4K
Odpovědět

Zpět na „Antik Sat, Antik IPTV“