Antik - internetová platforma

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1, Farell

Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Antik - internetová platforma

Příspěvek od MarekMM »

Antik ponúka IPTV už aj pre Apple TV a Android TV aj bez boxu
Funguje to ako bonus ale aj ako samostatná služba
... stiahni apku a pozeraj ...



info 1 :arrow: ...
Službu bude možné využívať na najnovšej generácii boxu od Applu. V prípade Androidu ide o zariadenia s týmto systémom vo verzii aspoň Lollipop, ale aj televízory s Android TV, ktoré vďaka tomu bude možné využívať bez set-top-boxu.



Image

info 2 :arrow: Antik podporí platformy Google a Apple
Slováci získajú svoje televízne programy cez najmodernejšiu platformu spoločnosti Apple. AppleTV box najnovšej generácie podporil ANTIK Telecom aplikáciou pre sledovanie najobľúbenejších programov.

Investície do vývoja Antik nasmeroval aj do set-top boxovej platformy s operačným systémom Android. Aplikácia pre platformu spoločnosti Apple aj Google je už k dispozícii zadarmo pre testerov na Google Play, resp. AppStore obchode pod názvom ANTIKTV. Východoslovenský inovátor telekomunikačných služieb tak poskytne televíziu a archív už na siedmych platformách - vlastných set-top boxoch, tabletoch a smartfónoch so systémami Android, iOS, Windows tabletoch, počítačoch so systémom Windows 8.1 a vyšším, AppleTV aj Android boxoch.
Image

zdroj internet a antik


Azda by to tu bolo na čase už aj premenovať :?: :?: :?:
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3034
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Antik IPTV

Příspěvek od revis »

V tejto sekcii prosim smerujte prispevky k ANTIK IPTV ( Antik GO a podobne ) .
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3034
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: Antik IPTV

Příspěvek od revis »

Prijimac Antik NANO .

Zhruba pred rokom som kdesi zachytil recenziu na tento set-top box .
antik programy.PNG
V zozname niesu celoplosne ceske TV - Nova, Prima, Barandov a ich rozne verzie. Na boxe ale v sucasnosti idu , v testovacej prevadzke.
nano celkovy.PNG
nano vzadu.PNG
Najlepsie je opis zjednodusit. Tento box služi na sledovanie TV cez internet. Nejde k nemu pripojit parabola, staci LAN kabel , zapnut, nechat nastartovat , nacitat zoznam programov a box funguje.
Box ma zabudovanu WiFi , takze sa zda, ze je to celkom dobry spolocnik na cesty.
Nepoviem nic nove- Antik ponuka na vychodnom Slovensku (sidlo ma v Kosiciach) opticky internet a k nemu aj sluzbu Antik TV . Antik TV umoznuje pouzivat aj archiv . Tu popisovany box spristupnuje v podstate tu istu sluzbu, ale bez podmienky byt pripojeny na opticku siet Antik . Staci napriklad DSL internet. Minimalna rychlost internetu by mala byt 2,5M/0,5M, lepsie je program 5M/0,5M .
Box funguje stabilne na sietach operatora Orange, Telecom, a podobne. Horsie su na tom siete miestnych "pokryvacov striech" , ktory pouzivaju na prenos WiFi a maju prenajate maximalne dve IP adresy a ze ich mame po dedinach statocne ..... Digitalizacia po slovensky.
Kvalita obrazu . Nano box prisposobuje kvalitu obrazu moznostiam siete. HD kvalitu necakajte ale ani na optike od Orange. Nieje to na zavadu - obraz je subjektivne dobry na "silnych aj slabych " sietach . Proste to tak je a nemyslim,ze to bude niekomu pri pouzivani vadit .
Mnou predpokladana zivotnost boxu je pri beznom pouzivani 4 roky. Moze sa to zdat niekomu malo , ale jednoducho ta igelitova krabicka viac asi nevydrzi . Mat zakladne SK a CZ tv a radia za 89€ na styri roky je dobra kombinacia. Nemusite tahat koax, montovat parabolu, staci mat doma internet a mate TV .
Box sa prihlasuje do siete k serveru Antik pomocou identu MAC a serial number procesoru . Spravca siete Antik ma moznost vstupit do boxu cez siet v pripade problemov. Na siete vyskumneho ustavu to teda nepripajajte- admin by vas mohol celkom lahko natrvalo odpojit- koli bezpecnostnej hrozbe . Na domacej sieti je to uplne jedno .
Box je sw ladeny ako multimedialne centrum , nielen TV je clovek zivy a priznajme si - castokrat raz nieto co pozerat v tej telke .
Dnes som box po dlhsom case opat zapol a vysla nova verzia sw. Podla priebehu to vypada na dlhsi update a na obrazovke svieti varovanie- Nevypinajte stb - Do not turn off STB !!! . To povedzte elektrarnam :) Ja ho urcite nevypnem, ale aspon malinke varovanie pred spustenim update mohlo byt, aby to clovek vedel prehodit na zalozny zdroj... Je letne- burkove obdobie, ze ? Ak teraz zmurkne elektrina- mam mrtvolku a je koniec recenzie ...
Nechce sa mi cakat , pokracovat budem aj bez boxu . Sw sa aktualizuje a predpokladam aj ake chyby by mohli byt odstranene.
Uz v uvode som spominal, ze box ma zabudovany wifi adapter a preto sa prvoplanovo ponuka moznost pripojit ho na wifi . Ono to aj funguje- ma to ale jeden hacik. V doterajsej verzii sw siel box pripojit na siet, ale iba ak bol sucasne pripojeny aj LAN kabel . :)
Po nakonfigurovani wifi som mohol LAN kabel odpojit a box fungovla na wifi . Aby som nemusel dlho popisovat- prkaldam komunikaciu s technikom Antiku k tejto "zavade " .
Moje vysvetlenie problemu :
Asi nechapete o co ide.
Vezmem si box na dovolenku a chcem sa pripojit k sieti wifi – nemam internetovy kabel . Box ma ale ani nepusti do nastavenia siete .
Tym samozrejme konci vyhoda- pripojte sa kdekolvek .
Jasne,ze ked box pripojim na LAN kabel, tak funguje.
Bez LAN kabla sa neda nastavit wifi pripojenie. S LAN kablom sa da zmenit nastavenie z kabla na wifi , zadat heslo a box uz potom funguje aj bez LAN kabla. Takze na wifi pripojit ide – za urcitych podmienok, pri inicializacii musi byt pripojeny LAN kabel .
Treba si to ale vyskusat u vas – snad mate wifi .
Odpoved technika :
Dobry den .

Vychadzam z poruchy ako ju zapise pracovnik call centra, teda v ramci zapisaneho som pochopil vec spravne.

Ano pokial spustate WiFi, tak je primarne potrebne spustit box s LAN kablom, aby si stiahol zo siete potrebne configy, na zaklade ktorych sa hlasi ku nam na server a stahuje si zoznam kanalov a pod.

Tato vec nie je vsak nie je bugom, ale zelanym efektom, nasledne ak je box sparovany s routerom nie je potrebne ho startovat cez LAN, zaroven box nie je urceny na vyuzivanie na nezabezpecenej sieti alebo sieti s nizsim sifrovanim ako WPA2. K mrzunutiu dochadza prave z dovodu reuestov boxu na nase servere, v pripade ak nema dostupny sietove pripojenie dochadza k restartom samotneho UI.
Pozrime sa na zelany efekt - co sa vlastne deje .
Zapnem box bez LAN kabla a cakam . Box ziada suhlas so stiahnutim zoznamu programov. Nemam box pripojeny k internetu - idem ho este len nastavit, tak volim odpoved -nie. A koniec. Dalej sa nedostanem . Nie preto,ze by ako pise technik to bol zelany efekt,ale z jednoducheho dovodu . Box sa zacykluje na sietovej poziadavke, vytazenie procesoru stupne nad 95 % a skatula jednoducho zamrzne. Nedostanem sa do Menu , aby som nastavil pripojenie. Toto je podla technika zelany efekt a vlastnost :) Ako dlho asi takto vydrzi fungovat box ? So zelanym efektom ?
Ked som apeloval len na navod k zariadeniu, kde taketo cosi nieje uvedene :
antik wifi.jpg
dostal som tuto odpoved :
Mate pravdu, informaciu o type zabezpecenia sme v povodnom manulay zabudli uviest, v novych manualoch bude tato vec uz obsiahnuta.
Medzicasom sa uz ale box aktualizoval a tento "zelany efekt" bol odstraneny . :)
Chybicka sa sice vludila - po nastaveni wifi a pokuse o nacitanie zoznamu programov, zamrzne, ale restart pomoze - to znamena , ze ulozi aj sietove heslo .
Ano box sa nedokaze pripojit na nezabezpecenu wifi siet ! Nevadi, tak isto ako to ,ze umoznuje spravu boxu na dialku - co sa zas nemusi pacit adminovi siete ,ale urcite to miluju v Antiku .
Jeden problem vyrieseny . Skoda len, ze technik Antiku si mysli ze co zakaznik to debil . Pohlad do zrkadla zdeformuje hodnotenie druhych , pripustam .
Problem s Youtube, ktory inak funguje dobre, ani nebudem spominat - verim,ze je to uz odstranene.

Celkove hodnotenie :
Dobry box a dobra alternativa TV prijmu na miestach kde nieje DVB-T, neda sa nainstalovat parabola atd atd.
Technicka podpora je rychla a skutocne sa dozijete komunikacie s technikom . To co z toho vzide je uz ale druha vec .
Box sa predava za 89€ , dostanente s nim aj kupon na Antik GO - teda TV na mobilne zariadenia na 3 mesiace .
Predava sa aj s externym IR cidlom , takze doma mozete kludne supnut box za telku . Dialkove ovladanie je lacne, ale neurazi . Ak byvate v oblasti, kde internet poskytuju wifi provideri, box bude mrznut. Na optike ale metalike take daco nehrozi !
Box takisto nieje vhodny na mobilny internet - papa data .
Za zapozicanie nikomu nevdacim - kupil som si ho za vlastne . A nelutujem.
barack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 22.srpen 2014 - 18:10

Re: Antik IPTV

Příspěvek od barack »

Ja testujem antik tv go na činskom android tv boxe.Vcelku to ide ale kvalita obrazu je na 1m tv uhlopriečke mizerná,však sa ani nečudujem,,je to služba pre male uhlopriečky,,mobili tablety.Antik iptv je tv služba,kvalita by mama byť o dosť lepšia,,určite by som to rád vyskušal,,ale mam problém z androidom v boxe,,ma verziu 4,4,,vyžaduje sa 5-ka.Myslim že pokial by som to nainštaloval z čistej aplikacii,,stiahnutej niekde z netu,,šlo by to.Ak je tu niekto taký frajer že by si stiahol apk Antik IPTV a zavesil by to na forum,rad by som to nainštaloval do mojho rootnutého android boxu.
Ali4e
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 17.leden 2010 - 14:07

Re: Antik IPTV

Příspěvek od Ali4e »

Vyskusal som aplikaciu v Sony Android TV. Aj ked uvadzaju, ze pre aplikaciu v TV bude dostupna vyssia kvalita obrazu, aj pri najvyssej nastavenej kvalite je (aspon pre mna) kvalita nedostatocna. Testovane na 43" a 55" TV. Ako zalozny zdroj prijmu sa na to da pozerat. Zatial to nie je plna nahrada ani za SD satelitny zdroj. Ovladanie je jednoduche, prepinanie kanalov je prekvapujuco velmi rychle. Archiv je k dispozicii, aj tu su rychle odozvy aplikacie. Testovane na 60 Mbit linke.
VU+ Ultimo 4K, OpenPli 8.1, Sony Android TV 65X93J
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3034
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: Antik IPTV

Příspěvek od revis »

Antik Smat TV :


V týchto dňoch sme spustili povinnú registráciu Smart TV box zariadení pre všetkých ich užívateľov. Táto registrácia umožní Vám aj nám lepšiu evidenciu zákazníkov Smart TV boxov a následný predaj služieb spojených s týmto unikátnym televíznym zariadením.

Po registracii sa pre uzivatela vlastne nic nezmeni , okrem toho,ze niektore programy zacnu vyrane fragmentovat . Do registracie funguje box bez problemov - ako inak, ved kto by to potom registrovaal, ze ?
Uživatelský avatar
ivan333ivan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 240
Registrován: 29.březen 2013 - 13:58

Re: Antik IPTV

Příspěvek od ivan333ivan »

REVIS nevieš niečo bližšie o podobnej službe určenej prednostne pre slovákov žijúcich v Anglii-

Anglický IPTV-SUPER TELKA

http://www.supertelkaeu.com/

teda či sa jedná o rovnaký box pre Slovensko aj Anglicko

v Anglicku je doporučené minimum 5MB/a podľa kamaráta aj to je málo/

v ponuke majú viacero boxov
Přílohy
mesacne-kupony-940x292.jpg
SuperTelka-Box-Mini2-.jpg
VŠETCI SME SI PRED BOHOM ROVNÍ,IBAŽE NEPLATÍ TO PRED BANKOMATOM

Spoločenská váženosť DEMOKRATA stúpa úmerne jeho kontám v danových rajoch
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Antik IPTV

Příspěvek od MarekMM »

Oficiálne nemôže byť vysielanie ani Anglicku ani v Írsku :) [-X :)

Neoficiálne je toho požehnane.
Práve mám pripravený Nano box pre jednu pani čo pracuje v Rákúsku, podľa zvestí z druhej ruky to tam funguje. :good:
Keď to odskúša dám vedieť a moja úvaha je že ak to funguje v Rakúsku malo by to fungovať kdekoľvek.
Samozrejme len pre študijné účeli. :wink:


A pozri na tie obrázky tá podobnosť je až zarážajúce ešte aj názov ... iná je len nálepka :D

Image Image
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3034
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: Antik IPTV

Příspěvek od revis »

Ziadne oficialne- neoficialne. Sietova neutralita zakazuje blokovanie prevadzkovatelmi siete a na Slovensky plati - co nieje zakazane - je dovolene. Nikde nieje zakazane stresmovanie programov do siete .
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Antik IPTV

Příspěvek od MarekMM »

Antik TV Go: 50 staníc, archív aj doplnky

Antik pripravuje spustenie televízie pre mobily, tablety i počítače. Na novú službu Antik TV GO sme sa pozreli ešte pre uvedením na trh. Zatiaľ ponúka živé vysielanie vybraných staníc, obmedzený archív a jednu rozhlasovú stanicu. Pri komerčnom spustení má byť ale možností výrazne viac.
Zákazníkov môže potešiť podpora pre viacero systémov – ide o Android, iOS, Windows Phone a aplikácia bude dostupná aj pre systém Windows 8. V čase spustenia služby však nebude k dispozícii priamo webová verzia – používatelia Linuxu či Mac OS taj nebudú môcť službu využívať.
Aplikácia ešte nefunguje úplne správne, nejde o finálnu verziu. Na tej operátor stále pracuje a na verejnosť sa dostanú až vyladená verzia. Komerčné podmienky vrátane poplatkov či balíčkov operátor predstaví až po oficiálnom spustení.

zdroj: zive.sk
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Antik IPTV

Příspěvek od MarekMM »

Antik TV Go: Samostatný erotický balík staníc

Spoločnosť Antik zaradila do mobilnej služby Antik TV Go nový tematický balíček Babylon.
Ten poskytuje za cenu 2,80 eura mesačne.
Spolu sa v balíku nachádza osem kanálov. Sedem z nich je erotického charakteru. Ide konkrétne
o Erox, Brazzers TV, Dorcel TV, Extasy TV, Leo TV, Reality Kings, Dusk a hudobný kanál 360TuneBox.

zdroj: zive.sk
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
gusto1
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 626
Registrován: 07.září 2011 - 22:32

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od gusto1 »

trocha OT jedna sa o IPTV od antiku v nay https://www.nay.sk/antik-smart-tvbox-na ... obny-popis sa uvadza ze to ide bez mesacnych poplatkov. Sice som sa nedozvedel (ani som velmi nepatral) o ake cz a sk programy sa jedna, ale to bude asi na urovni regionalnych televizii.
Cize zrejme to bude o ho*ne
emge
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 23.leden 2009 - 20:58

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od emge »

Pátrať netreba, stačí si pozrieť internetovú stránku služby:
http://www.smarttvbox.sk/programova-ponuka
Ďalšie české programy máš "v teste". Ako pri Antik Sat.
Funguje to dobre, potrebuješ ale pomerne rýchle a stabilné internetové pripojenie (ak nechceš obmedziť počítače... v sieti) a vysokú hranicu FUP.
uClan Ustym 4K COMBO OTT, HD-Box 9105+, iNEOS ZX4, motor DG-380
Martin1234
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 108
Registrován: 17.září 2014 - 23:44

Re: Antik IPTV

Příspěvek od Martin1234 »

Já jsem spokojený s Antikem :D
Přílohy
vlcsnap-2017-02-23-11h30m20s.png
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Antik IPTV

Příspěvek od MarekMM »

A prezradíš nám aj v ktorom kanály si ten obrázok našiel že by sme sa zasmiali tiež ... hmm :)

... lebo inak si ho umiestnil v nesprávnom linku ... :)
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od MarekMM »

emge píše:Pátrať netreba, stačí si pozrieť internetovú stránku služby:
http://www.smarttvbox.sk/programova-ponuka
Ďalšie české programy máš "v teste". Ako pri Antik Sat.
Funguje to dobre, potrebuješ ale pomerne rýchle a stabilné internetové pripojenie (ak nechceš obmedziť počítače... v sieti) a vysokú hranicu FUP.
Nesprávna informácia ak má niekto smart box doma vie že ak ho má pripojený na internet
nezobrazuje sa to tak ako na satelitnom prijímači ...

zobrazenie vľavo satelitný prijímač

zobrazenie vpravo smart box mini 2


test chan 71 - - - Nova HD
test chan 72 - - - Nova Cinema
test chan 73 - - - Smíchov - - - ( Nova 2 )
test chan 74 - - - Telka - - - ( Nova Gold )
test chan 75 - - - Fanda - - - ( Nova Action )
test chan 76 - - - Prima HD
test chan 77 - - - Prima COOL
test chan 78 - - - Prima Love
test chan 79 - - - Prima ZOOM
test chan 80 - - - TV Barandov
test chan 81 - - - ČTD / Art
test chan 81 - - - ČT Sport

úsmevná príloha ...
úsmevné obrázky 01.jpg
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
jojdo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 06.březen 2017 - 21:27

Re: Antik IPTV

Příspěvek od jojdo »

Podarilo sa vam niekomu doriesit to zamrzanie pri starte? Tiez mi nejde zariadenie spustit, ci uz so zapojenym sietovym kablom alebo bez, jednoducho sa zacne spustat a vypne ho, do menu sa nedostanem. Uz som to raz posielal na reklamaciu, vraj nahrali novy soft, no po case sa mi tato chyba napriek tomu vratila, na nete som sa docital ze s tym malo viacero ludi problem. Akym sposobom sa im to podari pri reklamacii opravit? nebude sa tam nejak dat dostat do nejakeho nudzoveho rezimu prostrednictvom USB klavesnice a nejakej klavesnicovej skratky? Ja som skusal nejake kombinacie no neuspesne.
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Antik IPTV

Příspěvek od MarekMM »

Zopár mi tých škatuliek okolo mňa prešlo a mám momentálne jednu aj doma,
ale ani na jednej nebol problém zo zamŕzaním pri štarte.

Skús napísať viac ... od koho máš internet a poprípade aj čo za rooter (typ) máš :?: :?: :?:

Ona si tá skrinka poradí celkom dobre aj s relatívne pomalým internetom.

Moja rada je že ak to máš v záruke nerieš to, trvaj na výmene ak nepomohla oprava.

Prajem veľa zdaru. :)
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
jojdo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 06.březen 2017 - 21:27

Re: Antik IPTV

Příspěvek od jojdo »

MarekMM píše:Zopár mi tých škatuliek okolo mňa prešlo a mám momentálne jednu aj doma,
ale ani na jednej nebol problém zo zamŕzaním pri štarte.

Skús napísať viac ... od koho máš internet a poprípade aj čo za rooter (typ) máš :?: :?: :?:

Ona si tá skrinka poradí celkom dobre aj s relatívne pomalým internetom.

Moja rada je že ak to máš v záruke nerieš to, trvaj na výmene ak nepomohla oprava.

Prajem veľa zdaru. :)
zariadenie vyuzivam v zahranici, konkretne vo svajciarsku, internet mame od swisscomu, k rooteru sa nedostanem, ten ma majitel u seba, ja sa pripajam k nemu cez wifo repeater, ono to islo asi rok, potom majitel zmenil IPcky a od vtedy to neslo spustit. dal som to na reklamaciu kde nainstalovali aktualny soft a uz to islo, ale len tyzden majitel nerobil nic s rooterom ostali IPcky ako boli, no ja som upratoval a zariadenie som odpojil od elektriky a od vtedy nejde spustit, nacitava IPcku pri spustani, aj ju zobrazi (je spravne nacitana, cisla sedia) no v tom vypise ze zariadenie sa vypina a uz spustit nejde, musim to vytiahnut z elektriky a takto stale dookola, do menu sa nedostanem ani nikde. internet je v poriadku, vsetky bezi ako ma akurat zariadenie sa nespusti. Musi sa podla mna nejak dostat do zariadenia cez klavesnicu alebo USB port lebo z reklamacie mi prislo to iste zariadenie co som im poslal takze nic sa nemenilo a dokazali to spravit.
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Antik IPTV

Příspěvek od MarekMM »

Neviem a kam sa pripájaš tým káblom keď tvrdíš že sa nedostaneš k rootru. :?: :?: :?:

Nezablokoval náhodou majiteľ adresu z ktorej videl že sa ťahá trvalo veľa dát. :?: :?: :?:
jojdo píše:Podarilo sa vam niekomu doriesit to zamrzanie pri starte? Tiez mi nejde zariadenie spustit, ci uz so zapojenym sietovym kablom alebo bez, jednoducho sa zacne spustat a vypne ho, do menu sa nedostanem.
Píšeš o zamrzaní ale podľa všetkého Ti nič nemrzne, ak som si to správne zložil z tvojich príspevkov,
presnejšie by bolo že Ti nejdu programy lebo sa Ti Tvoja skrinka nevie pripojiť na net. :)

Skús požiadať majiteľa ak je to možné nech Ti dovolí pripojiť sa na chvíľočku priamo na rooter káblom.

Druhé a ďalšie pripojenia by Ti už mali fungovať ... :)
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Odpovědět

Zpět na „Antik Sat, Antik IPTV“