Antik - satelitná platforma

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1, Farell

Odpovědět
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2745
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od EnoSat »

BAT info sa vysiela na pide 0x0011 (tam kde aj SDT info)
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
Uživatelský avatar
RAMSES
Odborník
Odborník
Příspěvky: 353
Registrován: 07.únor 2010 - 23:22
Bydliště: "CzechoSlovak SAT fóra"

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od RAMSES »

Antik Sat spustil testovacie vysielanie staníc TA3, TV LUX, TV NOE, CS Film, Kino Svět, Šlágr TV, Senzi, ÓČKO a Fashion TV HD Europe . "Pre dosiahnutie optimálneho výsledku sa uistite, že spĺňate požiadavky na hardvér."

*Parabola s priemerom 90 cm a viac
*LNB konvertor: Inverto (odporúčané) Model: Black ultra (odporúčané)

viac na : http://www.antiksat.sk/
satmont.online
Home site * s u p p o r t s a t *
VU+
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2745
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od EnoSat »

RAMSES píše:Antik Sat spustil testovacie vysielanie staníc TA3, TV LUX, TV NOE, CS Film, Kino Svět, Šlágr TV, Senzi, ÓČKO a Fashion TV HD Europe . "Pre dosiahnutie optimálneho výsledku sa uistite, že spĺňate požiadavky na hardvér."

*Parabola s priemerom 90 cm a viac
*LNB konvertor: Inverto (odporúčané) Model: Black ultra (odporúčané)

viac na : http://www.antiksat.sk/
tu si necital ?
http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?p=629655#p629655
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
makatch
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 256
Registrován: 12.říjen 2009 - 21:07

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od makatch »

EnoSat píše:
RAMSES píše:Antik Sat spustil testovacie vysielanie staníc TA3, TV LUX, TV NOE, CS Film, Kino Svět, Šlágr TV, Senzi, ÓČKO a Fashion TV HD Europe . "Pre dosiahnutie optimálneho výsledku sa uistite, že spĺňate požiadavky na hardvér."

*Parabola s priemerom 90 cm a viac
*LNB konvertor: Inverto (odporúčané) Model: Black ultra (odporúčané)

viac na : http://www.antiksat.sk/
tu si necital ?
http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?p=629655#p629655
Musí prezentovať keď ho za to platia. :D
Gigablue HD QUAD PLUS oATV 5.1
FormulerF4 oATV 5.3
HD-BOX FS-9105+ oATV5.1

PANASONIC TX-42AS600E
pele1
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1063
Registrován: 11.leden 2011 - 16:57

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od pele1 »

Antik Sat bude mít Eurosport HD od albánské platformy DigitAlb

Panevropský sportovní kanál Eurosport HD a její druhý kanál Eurosport 2 HD budou zákazníkům chystané platformy Antik Sat dostupné z kapacity albánské placené televize DigitAlb.
Právě na kapacitě DigitAlb byly zřízeny virtuální programové pozice pro Eurosport HD a Eurosport 2 HD s anglickým, bulharským a českým komentářem. Vytvoření virtuální pozice pro tyto kanály bylo zřejmě nutností - DigitAlb totiž používá rovněž systém podmíněného přístupu Conax, stejně jako chystaná platforma Antik Sat. Navíc je shodné i CAID systému - 0B00.
Dohodu o simulcryptu s DigitAlb patrně zajistila společnost TAG (Telekom Austria Group). Právě bulharský komentář u HD kanálů Eurosportu slouží pro její platformu Mtel, která se rovněž vysílá na satelitu Eutelsat 16A na pozici 16°E.
technické parametry - Eurosport HD, Eurosport 2 HD:
• Eutelsat 16A (16°E), freq. 10,888 GHz, pol. H, SR 30000, FEC 3/5, DVB-S2/8PSK, CA Conax
Sdílení programů ve formě simulcryptu pomáhá operátorům snížit náklady za distribuci stejných programů, které se liší jen kódovacím systémem. Virtuální pozice řeší případ shodného CAID a výhodou je, že operátor může na virtuálech vysílat odlišnou podobu EPG, která bude vyhovovat potřebám operátora.

zdroj:parabola.cz
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od MarekMM »

Spustíme ju, sľubuje operátor

Samotná satelitná služba príde už tento mesiac. Doplnkové funkcionality ešte nie.
„Satelitnú službu spúšťame v priebehu októbra 2015 a tohto termínu sa aj držíme.
Začneme ju inštalovať našim zákazníkom s Wi-Fi internetom
a následne veľmi plynule prejdeme do celoslovenského predaja tejto novej služby,“
povedal manažér TV služieb Antiku Vlastimil Lakatoš.

zdroj: žive.sk
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od dlhe_pole »

heh, a uz ho nasli toho gejzu lakatoša ? ja som ocul ze je zasity kdesi v cine a komunikacia je s nim zapeklite tazka.. preto to aj tak viazne..
inac boxami vobec neprekvapili.. pouzivat budu modelovo starsie sunty kaonacke ako ma nova digi .. to bolo zvastov o hybridnom boxe a nakoniec zobrali boxy z VIP croatia a dodali len slovenske menu a to im trvalo vyse roka prelozit par stupidnych hlasok v menu .. ale somarik lufto lufteran hika jak najaty.. opat revolucna sluzba !! :D :D
lubomir63
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 128
Registrován: 28.květen 2009 - 15:36
satelitni prijimac: AB crypto 800 +750 +650HD
Bydliště: Z.M.

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od lubomir63 »

aspoň trochu srandy na koniec týždňa . Dobre to padne! Každý piatok nech lakatoš hodí nejakú hlášku
Abcryptoboxy
Uživatelský avatar
RAMSES
Odborník
Odborník
Příspěvky: 353
Registrován: 07.únor 2010 - 23:22
Bydliště: "CzechoSlovak SAT fóra"

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od RAMSES »

dlhe_pole píše:heh, a uz ho nasli toho gejzu lakatoša ? ja som ocul ze je zasity kdesi v cine a komunikacia je s nim zapeklite tazka.. preto to aj tak viazne..
inac boxami vobec neprekvapili.. pouzivat budu modelovo starsie sunty kaonacke ako ma nova digi .. to bolo zvastov o hybridnom boxe a nakoniec zobrali boxy z VIP croatia a dodali len slovenske menu a to im trvalo vyse roka prelozit par stupidnych hlasok v menu .. ale somarik lufto lufteran hika jak najaty.. opat revolucna sluzba !! :D :D
Kamarát žiaľ teraz si trafil vedľa.. p.Lakatoš je aj bol na SK. V Číne je niekto iný, mýliš si to priateľu.. \:D/
satmont.online
Home site * s u p p o r t s a t *
VU+
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3032
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od revis »

Zatial je to operator, ktory nedodrziava sluby. Aj na vlastnej stranke uz maju neaktualne udaje - ked to bude v ostrej prevadzke , co potom brat ako relevantny udaj ? Prilis vela reci - o hovne, malo skutkov. Majitel sa moze volat aj princ Viliam so zlatou hviezdou na cele. Rocne mlatenie prazdnej slamy. Ja niesom alergicky na meno Lakatos.
Duce
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 360
Registrován: 27.prosinec 2006 - 20:55
satelitni prijimac: zopár ich mám
Bydliště: okr. Piešťany

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od Duce »

no veru aspoň s web stránkou by sa mohli posnažiť, aj viacej relevantnejších kontaktov by tam mohli byť, ešte mi stále nepotvrdili zmluvu a to je tomu už 2 týždne čo som im ju posielal
Uživatelský avatar
RAMSES
Odborník
Odborník
Příspěvky: 353
Registrován: 07.únor 2010 - 23:22
Bydliště: "CzechoSlovak SAT fóra"

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od RAMSES »

Duce píše:no veru aspoň s web stránkou by sa mohli posnažiť, aj viacej relevantnejších kontaktov by tam mohli byť, ešte mi stále nepotvrdili zmluvu a to je tomu už 2 týždne čo som im ju posielal
Ak dobre viem služba ešte nie je oficálne spustená, teda ešte nemôžeš mať ani zmluvu. Ak máš na mysli registráciu ná uvedený produkt tak akonáhle bude služba oficiálne spustená určite Ťa budú kontaktovať z obchodného oddelenia.
satmont.online
Home site * s u p p o r t s a t *
VU+
Duce
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 360
Registrován: 27.prosinec 2006 - 20:55
satelitni prijimac: zopár ich mám
Bydliště: okr. Piešťany

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od Duce »

ono je to celé také divné, idea bola dobrá ale išli s bubnom na zajace
Duce
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 360
Registrován: 27.prosinec 2006 - 20:55
satelitni prijimac: zopár ich mám
Bydliště: okr. Piešťany

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od Duce »

Myslím že na Antik TV keď si dáme aj 300ovku parabolu tak ani to nepomôže,to skôr na starý hrdzavý kastról chytíme Haligandu :D
ako je vidieť tak im termíny nič nehovori,a asi majú "Bulharské kalendáre", čo je to to pre nich mesiac hore dole.
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od dlhe_pole »

nema to realnu sancu na uspech.. programova ponuka mizerna, druzica nezaujimava, signal slaby, karty parovane, boxy mizerne chorvatske prerobene iba sk menu ... jediny kto nad tym hika je byvaly estebacky trtko z vychodu jano lufto
tomko
Odborník
Odborník
Příspěvky: 310
Registrován: 30.říjen 2007 - 8:54
satelitni prijimac: odoslane z PC

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od tomko »

Aj astra3 bola kedysi nezaujímava!Keď sa sťahovala z 28ky
holmatro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 75
Registrován: 05.únor 2015 - 17:11

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od holmatro »

Zdá sa,že pojem "pranie čiernych peňazí" vám nič nehovorí.Multimedia a šport,to sú dnes najvýkonnejšie tatramatky.
Duce
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 360
Registrován: 27.prosinec 2006 - 20:55
satelitni prijimac: zopár ich mám
Bydliště: okr. Piešťany

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od Duce »

holmatro píše:Zdá sa,že pojem "pranie čiernych peňazí" vám nič nehovorí.Multimedia a šport,to sú dnes najvýkonnejšie tatramatky.
my tu nerozprávame o praní špinavých peňazí, ale o nedodržaní sľubov o začatí vysielania a poskytovania pay služby, ale to že niekto perie špinavé peniaze tak to by si musel najprv dokázať, my sa tu bavíme v rovine o nedodržaní termínov zo strany antiku, myslím že by Ťa mohli zažalovať lebo toto sú dosť tvrdé slová obviňovať niekoho z prania špinavých peňazí, nie si náhodu nejaký agent provokatér?
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od dlhe_pole »

jj, holmatro rad provokuje.. sam trt vie, ale snazi sa vypisovanim dostat do povedomia .. sice je blbe, ale zas jeho .. :D :D

BTW: somarik lufto uz hika jako bude lakat zakaznikov antiku na elosyse v TN na 300 rocne hrdzaky perforovane paraboly co mu ostali v garazi po neuspesnom projekte Slovsrat.. No komedia... ten chlapik je satelitna postkomunisticka mohyla parazitujuca na novych sluzbach. najskor skylin, ked ho vykydali bolo zas freesat s prepaid kartami IN no a jako trtko nedostal vyhradne zastupenie na predaj skusa to s antikom a minimalne regionalnym zastupenim :D :D
holmatro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 75
Registrován: 05.únor 2015 - 17:11

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od holmatro »

dlhe_pole píše:jj, holmatro rad provokuje.. sam trt vie, ale snazi sa vypisovanim dostat do povedomia .. sice je blbe, ale zas jeho .. :D :D
Jj vypisovaním,sa pozri sa svoj počet vypisovaní(ničnehovoriacimi) a potom mudruj.
Príde mi to tak,že ťa asi nezobrali do kšeftu-ono,zabezpečiť platformu pred neoprávneným príjmom,to nie je lámanie nagry na kolene-a preto tu prskáš na všetky strany.
Staň sa ty providerom a do týždňa skrachuješ.
Odpovědět

Zpět na „Antik Sat, Antik IPTV“