Antik - satelitná platforma

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1, Farell

Odpovědět
vlasto
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 190
Registrován: 27.říjen 2008 - 19:42

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od vlasto »

ale to je stale o 60 centov drahsie, vies ako to tu chodi, aj keby ju mal zadara aj tak je draha :D :D
peterhecel
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 02.srpen 2020 - 10:06

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od peterhecel »

Chalani nevie niekto ako to funguje, .. chcem kupit sat receiver bud vu+ alebo gigablue, za predpokladu ze kupim kartu od antiku za tych 95 na 12+12 pohoda ci co tam to tam maju a strcim ju do primaca, mozem na prijmaci po strceni karty sucasne cumiet na sat tv aj iptv, resp prepinat medzi tymito moznostami.... nechce sa mi velmi do toho cudesneho antik nano boxu vyzera total na jednu vec, mozno sa mylim..

pisem to preto lebo chcem nahradu za skylink, parabolu mam 120tku trosku osuchanu ale signal je super pokial nepride velka burka, internet je fiber 1gbit/s nie je cez antik. Povodne som to chcel riesit cez rusakov na ilegal ale povedal som si ze sa stym nebudem babrat.

Diky za info
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od efendy55 »

to čo požaduješ nie je možné na Gigablue ani VU+. [-X karta ide bez problémov ,ale iptv nie na tých boxoch . ale na Androide sat. by to malo byť možné ale cez apku ,a satelit. ved ten ich bazmek ide bez problémov jak na kartu tak iptv.... čo nemajú na satelite tak si to ťahá s iptv a dokážeš si tam nastaviť prioritu net alebo satelit a to dokonca pre každý program zvlášť. ale to je na dlhú debatu a písať sa mi to všetko nechce.
:D
Všetko 4K
peterhecel
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 02.srpen 2020 - 10:06

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od peterhecel »

efendy55 píše:to čo požaduješ nie je možné na Gigablue ani VU+.
:D
Dobre len v skratke kupim si tu ich kartu s tym nano 3s bakelitakom a strcim do nej coax aj lan + kartu s 24 predplatenkov a sledujem bez problemov aj iptv aj sat v jednom zozname? Len to chcem vediet ci nemusim platit osobitne 2 ucty 1 iptv a 1 sat, lebo to by bolo premna no go
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od efendy55 »

pozeráš len to čo si zaplatíš + Plugini sa dajú stiahnúť... pozor..... antiksat a antik-iptv sa líšia programy ..... ja to mám trochu koplikované a upravené na mieru ,lebo mám zaplatené aj iptv. ked si zaplatíš antiksat tak strčíš kartu do bazmeku samozrejme zaregistrovanú a čo si zaplatíš tak to máš. je tam možnosť kombinovať IPTV+Satelit a samozrejme si to môžeš nastaviť podla tvojej potreby . bližšie info ti poskytne AntikTV...... :D
ak budeš kupovať ich box s kartou tak ti odporúčam nech ti to zaregistruje tvoj predajca ..... na IPTV môžeš na jeden účet mať dva boxy + androidy.....
karta ti pôjde aj na vlastnom boxe napr. linux v oscame bez problémov.
Naposledy upravil(a) efendy55 dne 04.srpen 2020 - 17:18, celkem upraveno 1 x.
Všetko 4K
peterhecel
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 02.srpen 2020 - 10:06

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od peterhecel »

jasne zajtra tam skocim nech mi objasnia co a ako , ziadne osery od nich nechcem.. :D
tomko
Odborník
Odborník
Příspěvky: 310
Registrován: 30.říjen 2007 - 8:54
satelitni prijimac: odoslane z PC

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od tomko »

efendy55 píše:pozeráš len to čo si zaplatíš + Plugini sa dajú stiahnúť... pozor..... antiksat a antik-iptv sa líšia programy ..... ja to mám trochu koplikované a upravené na mieru ,lebo mám zaplatené aj iptv. ked si zaplatíš antiksat tak strčíš kartu do bazmeku samozrejme zaregistrovanú a čo si zaplatíš tak to máš. je tam možnosť kombinovať IPTV+Satelit a samozrejme si to môžeš nastaviť podla tvojej potreby . bližšie info ti poskytne AntikTV...... :D
ak budeš kupovať ich box s kartou tak ti odporúčam nech ti to zaregistruje tvoj predajca ..... na IPTV môžeš na jeden účet mať dva boxy + androidy.....
karta ti pôjde aj na vlastnom boxe napr. linux v oscame bez problémov.
možem toto tvrdenie potvrdiť. Som aj ja predajcom antiku-čiže suma sumarum -zoberieš kartu s hzbrid boxom (zaregistrujes), hybrid box prepnes na IPTV, kartu das do svojho, +2 (minimalne) možeš použit antik tv go. na všetkom sleduješ nezávisle na 1 zmluvu
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od efendy55 »

hm.... všimol som si že trochu upravili programové ponuky ..... napr. Film+ ide cez net už v HD .....a cez satelit len v SD . #-o
treba si to nastaviť v menu ak niekto používate IPTV +satelit....s kadial si má čo ťahať..... :good:
Všetko 4K
peterhecel
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 02.srpen 2020 - 10:06

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od peterhecel »

bol som sa popytat v antiku a ked som videl ze ponuka iptv sa lisi hlavne regionalnymi balastami a nejakymi cctvckami a ktomu kvalita obrazu sa mi nezdala tak som popremyslal.. a uvedomil si ze nechcem ten ich nano box ale pojdem do stb s e2 asi zoberem gigablue x3 alebo zgemmu a pichnem do nej modul s antiksat kartou a citacku necham na emu ako zalohu....
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od VTronik »

peterhecel píše:....pichnem do nej modul s antiksat kartou a citacku necham na emu ako zalohu....
To nedává žádný smysl. Klidně dej kartu přímo do čtečky. S emu to nemá nic společného.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
peterhecel
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 02.srpen 2020 - 10:06

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od peterhecel »

VTronik píše:To nedává žádný smysl. Klidně dej kartu přímo do čtečky. S emu to nemá nic společného.
neviem ci sa chapeme ak dam kartu antiksatu do uni citacky, a budem chciet sledovat skyDE cez oscam cccam, tak mi pojdu obe?
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od VTronik »

Ano. Pro emulaci oscam použije jiný reader (softwarový). Ne ten fyzický. Ale pokud to chceš tahat přes linku, tak potom to není emulace, ale vzdálený reader. Udělej si jasno v pojmech.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
lucius991
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 55
Registrován: 10.srpen 2014 - 17:23

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od lucius991 »

Zdravím ma niekto skúsenosti s antiksat v smart TV? To je ze kúpim modul kartu a využívam v TV pôjde to? Ak má niekto skúsenosť
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od efendy55 »

ak má tv sat.tuner s HEVC a 4K tak áno . :D
Všetko 4K
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od peter54 »

Silne by som rozmýšľal, ci vyhadzovať peniaze za modul. Bakelitak od antika ma zaujímavé funkcie navyše a v akcii je za velmi podobnu cenu ako modul.
Kontakt v profile cez www.
lucius991
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 55
Registrován: 10.srpen 2014 - 17:23

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od lucius991 »

Je to TV sencor SLE 43FS600TCS
DVB-S2 (H.265, max. 1920 × 1080/60p)
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od efendy55 »

ako tu už bolo spomenuté .....za modul dáš možno 30 euro a za ich bazmek 49 a maš tam viac možností sa dostať k programom ku ktorým sa cez 16-ku nikdy nedostaneš ...... :D plus nejaký archiv .+ ked si k tomu dokúpiš IPTV na slovenskú ipekčku tak máš další bonus. lebo programová ponuka antiksat a antikiptv sa stále líši......na to bacha. :D
ak máš android tv+iptv tak tam sa da cez apku a tento rok by to malo vraj frčať aj na Samsung TV. :good:
Všetko 4K
lucius991
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 55
Registrován: 10.srpen 2014 - 17:23

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od lucius991 »

Asi myslíš toto
https://antik.ekatalog.biz/detail/Antik ... cf-content
Tak asi áno len zase mat dva zariadenia a tak by šlo všetko krásne jedným ovládačom :D
Edit : chcem sa ešte spýtať nemá niekto skúsenosti s antiksat v nemecku? Je tam ešte signál? Ďakujem
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od efendy55 »

jo mam tu signal na 80-ku parabolu . :good: som v Isny im Allgäu asi 170-km od mníchova a 30-km od bodamského jazera. :smoke:
Všetko 4K
lucius991
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 55
Registrován: 10.srpen 2014 - 17:23

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od lucius991 »

Vďaka a ten prijímač co som poslal je parovany s kartov alebo tu kartu bude možné použiť aj v inom prijímači na prípadný test a podobne
Odpovědět

Zpět na „Antik Sat, Antik IPTV“