e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 15.Prosinec 2018 - 21:49

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 53 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Digi TV Slovakia
PříspěvekOdeslal: 18.Únor 2017 - 10:38 
Pokročilý
Pokročilý

Poděkoval: 3 krát
Poděkováno: 7 krát
No jede to slušně i přes IPTV :wink:

Přílohy:
test_Digi.jpg
test_Digi.jpg [ 25.15 KiB | Zobrazeno 2229 x ]

PříspěvekOdeslal: 24.Září 2017 - 17:49 

Ahoj, bohužel doma přijdeme o možnost využití satelitu, tak se poohlížím po jiném poskytovateli. Zaujal mě Digi TV se služboz "TV přes internet". U nich člověk za měsíční poplatek získá jejich settopbox. Má někdo s tím zkušenosti, kdybych si chtěl pořídit nějaký svůj STB? Případně jsou nějaké zkušenosti s případným druhým STBoxem? Předem děkuju za reakce.

PříspěvekOdeslal: 23.Říjen 2017 - 22:41 

satelitni prijimac: Golden Interstar Xpeed LX3
Poděkoval: 1 krát
Poděkováno: 2 krát
Ahojte,

Momentálne som prešiel z platformy SKYLINK na DIGI SK s použitím CA modulu. Vlastním 2 tunerový satelitný prijímač. Pri skylinku som si zvykol nahrávať vysielanie skrz rôzne transpondéry.

Pri DIGI to možné nie je. Čo mám odskúšané a čo funguje, je nahrávanie v rámci rovnakého transpondéru. Čo mi samozrejme nestačí. Tak teraz nastáva otázka čo s tým.

Keďže STB obsahuje 2 CI sloty, tak sa zamýšľam nad tým dokúpiť ešte jeden CA modul spolu s kartou.
Máte niekto s takýmto riešením skúsenosti, resp. myslíte, že s použitím dvoch CA modulov bude možné súbežné pozeranie a nahrávanie vysielania z rôznych transpondérov.

Alebo je možné aj iné riešenie okrem môjho navrhovaného?

PříspěvekOdeslal: 24.Říjen 2017 - 8:00 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Poděkoval: 84 krát
Poděkováno: 177 krát
Nepises aky mas prijimac teoreticky by to malo fungovat samozrejme ze druhy vstup musi mat svoje lnb no aj tak by som si najprv odskusal kym by som do toho isiel skus si od niekoho pozicat druhu kartu aj z modulom.

PříspěvekOdeslal: 24.Říjen 2017 - 12:00 
Veterán fóra
Veterán fóra

satelitni prijimac: Dreambox 7080,TBS 5925
Poděkoval: 5 krát
Poděkováno: 93 krát
2 moduly rovná sa 2 TP nie je zatiaľ lepšie použiť pokiaľ sa dá druhú kartu iného poskytovateľa v čitačke.Aj tak nechápem čo sa tam v dnešnej dobe dá nahrávať :D .

Parabola:150cm 76,5E-34,5W,90cm Fe 28,2E+23,5E+19,2E+13,0E
Obrázek

PříspěvekOdeslal: 24.Říjen 2017 - 12:12 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Druhu kartu od digi ma pravdepodobne za vyhodnejsiu cenu no s tym nahravanim mam podobny nazor no to je jeho vec a na presnu otazku patri aj taka odpoved.

PříspěvekOdeslal: 24.Říjen 2017 - 13:34 

satelitni prijimac: Golden Interstar Xpeed LX3
Poděkoval: 1 krát
Poděkováno: 2 krát
@vensan: prijímač mám uvedený v podpise. Bohužiaľ aktuálne nepoznám niekoho kto má CA modul od DIGI. So samotnou DIGI kartou by problém nebol.

@pele1: DIGI mám prioritne kvôli športovým prenosom Premier League ,La Ligy, ATP, takže iný poskytovateľ mi situáciu nerieši. A taktiež platí čo písal jeden z Vás, že druhá karta je za 1,5 EUR čo treba tiež zohľadniť.

Nahrávať sa dá všeličo o tom asi diskusia nie je potrebná. Napr. v nedeľu bežala súčasne F1, Real Madrid, PSG. Taktiež keď si dám niečo nahrať cez deň a prídu deti zo školy, tak ich nechcem limitovať svojim nahrávaním.

Každopádne ďakujem za reakcie, počkám ešte či sa niekto neozve a následne sa pokúsim dohodnúť priamo s technikom od DIGI, či bude ochotný požičať CAM Modul na vyskúšanie.

PříspěvekOdeslal: 24.Říjen 2017 - 14:05 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Dobre rozmyslas otestuj a mas istotu ako si potom skomplikovat zbytocne zivot ten podpis som si nevsimol enigma 2 dava siroke moznosti nastaveni takze by to nemal byt problem aj ked taku situaciou ako popisujes som neriesil.

PříspěvekOdeslal: 24.Říjen 2017 - 16:26 
Veterán fóra
Veterán fóra

satelitni prijimac: Dreambox 7080,TBS 5925
Poděkoval: 5 krát
Poděkováno: 93 krát
ďalším modulom získaš len 1TP navyše preto píšem či ti to za to stojí okrem Digisportov je všetko ostatné a inde ale je to tvoja vec ale stých modulov viac nedostaneš 1modul=1TP

Parabola:150cm 76,5E-34,5W,90cm Fe 28,2E+23,5E+19,2E+13,0E
Obrázek

PříspěvekOdeslal: 25.Říjen 2017 - 12:35 

satelitni prijimac: ET9500
Poděkoval: 8 krát
Dobrý deň,
ako bolo spomínané - 1modul=1TP. Z jedného TP sa dá nahrávať 4-6 programov súčasne na mojom ET9500. Záleží,aký image je v prijímači. Mne OpenVix umožňoval len jednu nahrávku,OpenAtv max.4 nahrávky a Open HDF až 6 nahrávok súčasne z 1TP. Druhý modul som dokúpil a dal do TV,kde sa dá nahrávať tiež. Nahrávky sú kódované(obmedzenie TV). Digi umožňuje prenájom až 4 modulov na domácnosť(zmluvu).
Prevádzku oboch modulov v prijímači som ešte neskúšal.

PříspěvekOdeslal: 18.Listopad 2018 - 9:29 
Pokročilý
Pokročilý

Poděkoval: 4 krát
Poděkováno: 10 krát
Viete niekto do kedy má Digi kúpené práva na Premier Leaque? Chcem sa zaviazať na 24 mesiacov kvôli Digi Go, tak aby som to potom neľutoval.

PříspěvekOdeslal: 18.Listopad 2018 - 9:50 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: Všetko-4K
Místo/Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .
Poděkoval: 43 krát
Poděkováno: 103 krát
nealko2 napsal:
@vensan: prijímač mám uvedený v podpise. Bohužiaľ aktuálne nepoznám niekoho kto má CA modul od DIGI. So samotnou DIGI kartou by problém nebol.

@pele1: DIGI mám prioritne kvôli športovým prenosom Premier League ,La Ligy, ATP, takže iný poskytovateľ mi situáciu nerieši. A taktiež platí čo písal jeden z Vás, že druhá karta je za 1,5 EUR čo treba tiež zohľadniť.

Nahrávať sa dá všeličo o tom asi diskusia nie je potrebná. Napr. v nedeľu bežala súčasne F1, Real Madrid, PSG. Taktiež keď si dám niečo nahrať cez deň a prídu deti zo školy, tak ich nechcem limitovať svojim nahrávaním.

Každopádne ďakujem za reakcie, počkám ešte či sa niekto neozve a následne sa pokúsim dohodnúť priamo s technikom od DIGI, či bude ochotný požičať CAM Modul na vyskúšanie.

v Gigablue4K funguje 2 x Cam-modul od digi.sk v PIP a PAP dva rôzne TP.... :good: jeden obraz HBO 2 HD a druhý Epic Drama HD alebo čo kolvek iné ... ale pri prepnutí sa roztrasie trochu obraz ... :cry: nahrávať som neskúšal ...... ale ked ide to čo píšem tak by nemal byť problém .... #-o kedže si to ťahá s oboch Cam-modulov .. :ROFL:

PříspěvekOdeslal: 18.Listopad 2018 - 12:08 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Místo/Bydliště: Ostravsko
Poděkoval: 11 krát
Poděkováno: 40 krát
fanatix napsal:
Viete niekto do kedy má Digi kúpené práva na Premier Leaque? Chcem sa zaviazať na 24 mesiacov kvôli Digi Go, tak aby som to potom neľutoval.

digisport má koupeny, pokud se nepletu, práva na PL do konce této sezóny tedy do jara 2019.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 53 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3

Všechny časy jsou v UTC+01:00