freeSAT (UPC Direct)

Moderátoři: EnoSat, Steiner, toprun, Farell

Odpovědět
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od chocholousek »

Pokud vim tak ted davaji, karty Conax parovane s pristojem.
Uživatelský avatar
1801
Odborník
Odborník
Příspěvky: 336
Registrován: 01.listopad 2007 - 15:30
satelitni prijimac: DM 920

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od 1801 »

- díky za reakci, tak to tedy není dobré
- jak tak koukám, tak ono není kam jít od Skylinku, chtěl bych aby SAT poskytovatel měl ČR a SK základní programy v HD, pak aby měl Eurosport 1 a 2 HD, Sport 1 a 2 HD, Nova Sport 1 a 2 HD a třeba i Histrory HD, tak už zbývá jen Orange TV cez satelit? ale ten se u nás nedá pořídit?
Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB-S2X/DVB-T2/DVB-C
1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black MultiConnect
1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra
relé Spaun SUR 211 F, TV Sony Bravia KDL-48W605B
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od Steiner »

Mám z toho taký pocit že sa "aj" vďaka Skylinku vraciame do 90-tich rokov, no "poteš pán búch". :shock:
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Uživatelský avatar
decik
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 625
Registrován: 08.květen 2010 - 13:02

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od decik »

#-o Bohužel tady platí: "Máme se lépe jak zítra..." #-o
gusto1
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 626
Registrován: 07.září 2011 - 22:32

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od gusto1 »

1801 píše:chci přejít od Skylinku k freeSAT, takže mam SMIT CA modulu Irdeto CI+, nové karty co posílá freeSAT jsou Irdeto?
Niekde sa tu o tom pisalo, ze ak im zavolas, alebo napises a povies, ze mas box, ktory vie len starsie karty crw, tak ti poslu ICE
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od dlhe_pole »

co chaosite.. este maju kopec iceciek.. sam mam skladom 10 kusov a neni problem objednat dalsie
pele1
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1063
Registrován: 11.leden 2011 - 16:57

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od pele1 »

Ale je tomu tak aj v ČR https://www.satelitnatv.sk/2019/08/free ... v-cenniku/
ináč nechápem akú cenu má prechod k freesatu keď majú rovnakého majiteľa to čo sa deje teraz Skylinku keď dojdu zmluvy bude pokračovať aj tam a možno aj horšie veci.
Uživatelský avatar
1801
Odborník
Odborník
Příspěvky: 336
Registrován: 01.listopad 2007 - 15:30
satelitni prijimac: DM 920

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od 1801 »

- taky bych raději SAT poskytovatele mimo M7 Group u kterého leze sledovat pořady na vlastním přijímači, aby měl v nabídce ČR a SK základní programy v HD, pak aby měl Eurosport 1 a 2 HD, Sport 1 a 2 HD, Nova Sport 1 a 2 HD a třeba i Histrory HD, ale takový už krom freeSAT v ČR bohužel není, začíná to doopravdy být jak v 80 nebo 90 letech
- škoda že u nás není to samé jako je Orange TV cez satelit, je neuvěřitelné že na Slovensku dávají Českou fotbalovou a hokejovou ligu, a u nás ne, fakt neuvěřitelné
Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB-S2X/DVB-T2/DVB-C
1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black MultiConnect
1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra
relé Spaun SUR 211 F, TV Sony Bravia KDL-48W605B
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od vensan »

na tvojom mieste zoberiem SK freesat vzdy sa to nejak da ak sa chce a skombinujem to z vasou DVB-T
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od w.o.l.f. »

nevím proč si tazatel nezavolá na infolinku a domluví se s klientským centrem,
na začátku března jsem řešil příjem pro jednoho zákazníka, který právě skončil u skylinku a jasně jsem řekl, že potřebuje ice kartu, protože má vlastní box. Nebyl to žádný problém, vše se dá vyjednat.
Co bude nebo nebude u Freesatu dál nikdo zatím neví. Každopádně vyjednat (koupit kartu) si na pozici 16E z pohledu příjmu českého hokeje a fotbalu tomu rozumím, IPTV od o2 dělá spoustě lidí potíže, sám mám jejich settopbox a stabilní internet, přesto u některých přenosů z hokeje se občas třese obraz nebo to háže "zeleňáky". Pokud je utkání vysíláno u orange na 16E, pak se nic takového neděje. Kvalitu obrazu jako takovou hodnotit nebudu, ale srovnám-li třeba zápasy LM vysílané u polského polsatu, pak je to bída. Jinak česká FL jede 1 x týdně i na Polsatu. Zajistit si kartu na polské straně je bezproblémová věc.
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
Uživatelský avatar
1801
Odborník
Odborník
Příspěvky: 336
Registrován: 01.listopad 2007 - 15:30
satelitni prijimac: DM 920

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od 1801 »

freeSAT by byla lepší volba než Skylink, ale nechce se mi vázat na dva roky, když za pár měsíců freeSAT také vyřadí Eurosporty a pořady Discovery Channel jako Skylink, a já u nich budu vázaný na dva roky, to rovnou můžu zůstat u Skylinku
Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB-S2X/DVB-T2/DVB-C
1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black MultiConnect
1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra
relé Spaun SUR 211 F, TV Sony Bravia KDL-48W605B
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od vensan »

ak budes uvazovat co by mohlo byt tak sa nikdy nikam nepohnes.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od peter54 »

1801 píše:freeSAT by byla lepší volba než Skylink, ale nechce se mi vázat na dva roky, když za pár měsíců freeSAT také vyřadí Eurosporty a pořady Discovery Channel jako Skylink, a já u nich budu vázaný na dva roky, to rovnou můžu zůstat u Skylinku
Kombinacia antiksat s cz skylinkom tvori dokonale kombo. V antiksate su vsetky stanice, ktore skl teraz vyradil. Zavazok ziaden. Karta funguje vo vsetkom. Antiksat sa sice v cz nepredáva, ale kde je vôľa, tam sa najde aj cesta.
Kontakt v profile cez www.
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od dlhe_pole »

peter54 píše:
1801 píše:freeSAT by byla lepší volba než Skylink, ale nechce se mi vázat na dva roky, když za pár měsíců freeSAT také vyřadí Eurosporty a pořady Discovery Channel jako Skylink, a já u nich budu vázaný na dva roky, to rovnou můžu zůstat u Skylinku
Kombinacia antiksat s cz skylinkom tvori dokonale kombo. V antiksate su vsetky stanice, ktore skl teraz vyradil. Zavazok ziaden. Karta funguje vo vsetkom. Antiksat sa sice v cz nepredáva, ale kde je vôľa, tam sa najde aj cesta.
a ked sa k tomu prida chorvatske max tv netreba ani chodit po ostatne ligy na 1 west k digicku :shock:
sgt
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 04.září 2011 - 14:00
satelitni prijimac: Formuler F1

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od sgt »

peter54 píše:
1801 píše:freeSAT by byla lepší volba než Skylink, ale nechce se mi vázat na dva roky, když za pár měsíců freeSAT také vyřadí Eurosporty a pořady Discovery Channel jako Skylink, a já u nich budu vázaný na dva roky, to rovnou můžu zůstat u Skylinku
Kombinacia antiksat s cz skylinkom tvori dokonale kombo. V antiksate su vsetky stanice, ktore skl teraz vyradil. Zavazok ziaden. Karta funguje vo vsetkom. Antiksat sa sice v cz nepredáva, ale kde je vôľa, tam sa najde aj cesta.
som na tom podobne ako @1801 Skylink ma nasral zrusenim toho co som vacinou pozeral - hlavne EUROSPORTy.
AntikSAT to neriesi, v HD ma len Eurosport 2 a pozerat sa v tejto dobe na SD je uz trocha mimo ciaru...
Formuler F1, 2x DVB-S2
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od efendy55 »

hm.... s tým EUROSPORTOM máš pravdu .... na ich stránke nepíšu že je v HD ,ale mne ten ich bazmek ide so 16-ky a oba Eurosporty mi idú v HD . S ORANGE to samozrejme nemám lebo mám tam kartu Antiksat a zdroj signálu družicu , nie net. :D odporúčam si to v prípade záujmu overiť priamo v Antiku . pre info..... bitrate mi to ukazuje 4 až 6 mb/s. ale u Antiku nie je nič od Nova Sport, ale Orange ich má. :good:
edit:: takže idú mi oba Eurosprty v HD aj na vlastnom boxe s caid 0B00... :smoke:
Všetko 4K
sgt
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 04.září 2011 - 14:00
satelitni prijimac: Formuler F1

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od sgt »

no ja som mal najradšej EUROSPORTY (hlavne cyklistika) a NOVA SPORTY (Tenis).
NOVA SPORT nevidim ani u Antiku ani u Orangeu. Jeidne kde vidim obe su TELEKOM...
Formuler F1, 2x DVB-S2
Uživatelský avatar
1801
Odborník
Odborník
Příspěvky: 336
Registrován: 01.listopad 2007 - 15:30
satelitni prijimac: DM 920

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od 1801 »

EUROSPORTY a NOVA SPORTY v Orange TV jsou
Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB-S2X/DVB-T2/DVB-C
1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black MultiConnect
1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra
relé Spaun SUR 211 F, TV Sony Bravia KDL-48W605B
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od peter54 »

efendy55 píše:hm.... s tým EUROSPORTOM máš pravdu .... na ich stránke nepíšu že je v HD ,ale mne ten ich bazmek ide so 16-ky a oba Eurosporty mi idú v HD . S ORANGE to samozrejme nemám lebo mám tam kartu Antiksat a zdroj signálu družicu , nie net. :D odporúčam si to v prípade záujmu overiť priamo v Antiku . pre info..... bitrate mi to ukazuje 4 až 6 mb/s. ale u Antiku nie je nič od Nova Sport, ale Orange ich má. :good:
edit:: takže idú mi oba Eurosprty v HD aj na vlastnom boxe s caid 0B00... :smoke:
Ten eurosport2 hd az tak uplne koser hd nieje - 1920x536
Kontakt v profile cez www.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od efendy55 »

hádať sa nebudem #-o ..... ale mne to ukazuje jak na ich bazmekoch tak na všetkých vlastných so 16-ky 1920x1080i..... :good: ale športové programy sa mne osobne šum a fuk. :o
Přílohy
Eurosport Antiksat.jpg
Všetko 4K
Odpovědět

Zpět na „FreeSat“