Skylink live na Mecool KII Pro

Moderátoři: EnoSat, Steiner, toprun, Farell

Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od efendy55 »

podobný problém som mal na Zgemma-H9 v KODI tiež mi skylink live nespustila . na Octagone-8008 A GIGABLUE bez problémov, ale musí byť odfajknuté živé vysielanie v menu. potom si oba bzmeky automaticky niečo s netu k tomu stiahli a ide to perfektne . ked bude čas skúsim to opäť aj na Zgemme.... vyšli tam už nové ovládače. :Yahoo!:
Všetko 4K
noname999
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 13.červen 2012 - 16:34

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od noname999 »

efendy55 píše:podobný problém som mal na Zgemma-H9 v KODI tiež mi skylink live nespustila . na Octagone-8008 A GIGABLUE bez problémov, ale musí byť odfajknuté živé vysielanie v menu. potom si oba bzmeky automaticky niečo s netu k tomu stiahli a ide to perfektne . ked bude čas skúsim to opäť aj na Zgemme.... vyšli tam už nové ovládače. :Yahoo!:
Zive vysilaní mam povolene.V tom to není
Diky
noname999
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 13.červen 2012 - 16:34

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od noname999 »

peter54 píše:Apka pre obycajny android sa paruje menom a heslom, apka pre android tv qr kodom.
Vyhoda apky pre android tv je, ze si lepsie rozumie s dialkovym ovladacom.
Apka pre obycajny android pokial nema dotykovú obrazovku vyzaduje mys alebo airmouse (ovladac s gyrom).
Nevim proč,ale když pres flashdisk nainstaluju verzi pro tablety a mob. telefony tak posledni verze pada a když jsem použil starší verzi 6.2.2 tak mne to přinutí aktualizovat na novější verzi Skylink live,ale nainstaluje verzi pro Android box s QR kodem misto tabletove verze.Tovarni reset jsem už jednou dělal.Každopádně díky za radu.
noname999
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 13.červen 2012 - 16:34

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od noname999 »

Jsem leálně platící příjemce Skylinku.Ale když to nejde normálně,potřebuju poradit nějaký CCCam server,abych se mohl dívat na tomto Mecool KII přístroji.Nevíte někdo kolik by stal roční přístup,aby tam byl National Wild a podobne dokumenty a kde to pořídit.Děkuji.
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od 9000peter »

noname999 píše:Jsem leálně platící příjemce Skylinku.Ale když to nejde normálně,potřebuju poradit nějaký CCCam server,abych se mohl dívat na tomto Mecool KII přístroji.Nevíte někdo kolik by stal roční přístup,aby tam byl National Wild a podobne dokumenty a kde to pořídit.Děkuji.

To je ťažké si to vigooglit....
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
noname999
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 13.červen 2012 - 16:34

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od noname999 »

9000peter píše:
noname999 píše:Jsem leálně platící příjemce Skylinku.Ale když to nejde normálně,potřebuju poradit nějaký CCCam server,abych se mohl dívat na tomto Mecool KII přístroji.Nevíte někdo kolik by stal roční přístup,aby tam byl National Wild a podobne dokumenty a kde to pořídit.Děkuji.

To je ťažké si to vigooglit....
Ale co tam mám zadat skylink asi ne a urcite někdo už zkušenost má.Já vím,že něco takové existuje a nechci nalítnout nějakým podvodníkům.Potřebuju tip.Díky
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od 9000peter »

noname999 píše:
9000peter píše:
noname999 píše:Jsem leálně platící příjemce Skylinku.Ale když to nejde normálně,potřebuju poradit nějaký CCCam server,abych se mohl dívat na tomto Mecool KII přístroji.Nevíte někdo kolik by stal roční přístup,aby tam byl National Wild a podobne dokumenty a kde to pořídit.Děkuji.

To je ťažké si to vigooglit....
Ale co tam mám zadat skylink asi ne a urcite někdo už zkušenost má.Já vím,že něco takové existuje a nechci nalítnout nějakým podvodníkům.Potřebuju tip.Díky
Už len keď to nechceš oficiálne je to podvod....
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od efendy55 »

noname999 píše:
9000peter píše:
noname999 píše:Jsem leálně platící příjemce Skylinku.Ale když to nejde normálně,potřebuju poradit nějaký CCCam server,abych se mohl dívat na tomto Mecool KII přístroji.Nevíte někdo kolik by stal roční přístup,aby tam byl National Wild a podobne dokumenty a kde to pořídit.Děkuji.

To je ťažké si to vigooglit....
Ale co tam mám zadat skylink asi ne a urcite někdo už zkušenost má.Já vím,že něco takové existuje a nechci nalítnout nějakým podvodníkům.Potřebuju tip.Díky
a čo má cccam spoločné podla teba so skylink live ??? na skylink live potrebuješ net, prístup k službe a bazmek ktorý to dokáže prehrať. :good: a maximálne na jeden účet 4 -zariadenia . ak ich máš viac tak ťa nepustí a jeden si musíš odhlásiť s účtu . \:D/ nepoznám ten tvoj bazmek ,ale ja čo mám doma tak to prehrám v šade: TV, tablete, mobile , android krabička aj v satelite v KODI všade to ide v norme , aj ked kvalita obrazu nič moc. :cry:
Všetko 4K
noname999
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 13.červen 2012 - 16:34

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od noname999 »

efendy55 píše:
noname999 píše:
9000peter píše:
To je ťažké si to vigooglit....
Ale co tam mám zadat skylink asi ne a urcite někdo už zkušenost má.Já vím,že něco takové existuje a nechci nalítnout nějakým podvodníkům.Potřebuju tip.Díky
a čo má cccam spoločné podla teba so skylink live ??? na skylink live potrebuješ net, prístup k službe a bazmek ktorý to dokáže prehrať. :good: a maximálne na jeden účet 4 -zariadenia . ak ich máš viac tak ťa nepustí a jeden si musíš odhlásiť s účtu . \:D/ nepoznám ten tvoj bazmek ,ale ja čo mám doma tak to prehrám v šade: TV, tablete, mobile , android krabička aj v satelite v KODI všade to ide v norme , aj ked kvalita obrazu nič moc. :cry:
No prostě, když už se mi nedaří rozchodit na Mecool KII Pro Skylink live TV ,Skylink nepomohl,a jsem z toho fakt už pološílený,tak potřebuju levné řešení,abych se mohl dívat v ložnici na Skylink když se přítelkyně dívá na TV a nechci kupovat další přístroj a platit kartu Next Skylinku.A tablet mi nevyhovuje.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od efendy55 »

hm.... nechceš už nič kupovať , platiť next kartu a kúpil si si bazmek ktorý to možno naozaj nezvláda ,alebo nevieš ako na to v tom bazmeku . :D tak už neviem čo ti poradiť . [-o< možností je neurékom , #-o ale kto nechce investovať do niečoho v čom to funguje tak ti zostáva sa sťažovať len u svojho predajcu kde si to čudo kúpil a overiť si to. ked ti tablet ,mobil nevyhovuje čo chápem.... a nemáš TV , Android krabičku asi za 50-euro ktorá zvláda ten Skylink Live alebo zrkadlenie obrazu s tabletu a mobilu tak to asi naozaj nepôjde . :poklona:
Všetko 4K
noname999
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 13.červen 2012 - 16:34

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od noname999 »

efendy55 píše:hm.... nechceš už nič kupovať , platiť next kartu a kúpil si si bazmek ktorý to možno naozaj nezvláda ,alebo nevieš ako na to v tom bazmeku . :D tak už neviem čo ti poradiť . [-o< možností je neurékom , #-o ale kto nechce investovať do niečoho v čom to funguje tak ti zostáva sa sťažovať len u svojho predajcu kde si to čudo kúpil a overiť si to. ked ti tablet ,mobil nevyhovuje čo chápem.... a nemáš TV , Android krabičku asi za 50-euro ktorá zvláda ten Skylink Live alebo zrkadlenie obrazu s tabletu a mobilu tak to asi naozaj nepôjde . :poklona:
Asi takhle .Ten Mecool KII Pro je má stejné parametry jako ta Skylinku zasraná Tesla navíc má DVB-T2 a DVB-S2 tunery a funguje na tom přítelkyně Netflix na rozdíl od Tesly.Jsem dost nemocný ležící člověk.Všechny peníze invalidní důchod 2.stupně (8500Kč měsíčně ),přítelkyně taktéž nevyléčitelně nemocná. mi nestačí ani na jídlo.Pro mne je 50 Euro fakt se tady nenechám urážet,přestože jste veterán fora.Když nechcete poradit.Tak věnujte čas někomu jinému.Děkuji.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od efendy55 »

neviem síce čím som ťa tu urazil.... #-o ale ak áno tak sa samozrejme ospravedlňujem..... :poklona: nie som veštec ani kúzelnik snažil som sa ti len pomôcť ,nepoznám tvoje fin. možnosti ani skutočný zdravotný stav ,ale prajem ti skoré uzdravenie a aby sa ti niekto ozval a ak je to v možnosti tvojho bazmaku nech ti to funguje . :good: ja ked niečo kupujem tak si prečítam recenzie a skúsenosti iných majitelov a zistím si bud u predajcu alebo na nete či to čo od toho požadujem tam bude fungovať. ešte ma napadlo ...ak máš PC s HDMI tak sa to dá cez svoj úšet v PC na Skylink Live a prepojiť PC s HDMI do TV a v PC si nastaviť klonovanú obrazovku ,alebo prehrať na TV . maj sa krásne ....
Všetko 4K
noname999
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 13.červen 2012 - 16:34

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od noname999 »

efendy55 píše:neviem síce čím som ťa tu urazil.... #-o ale ak áno tak sa samozrejme ospravedlňujem..... :poklona: nie som veštec ani kúzelnik snažil som sa ti len pomôcť ,nepoznám tvoje fin. možnosti ani skutočný zdravotný stav ,ale prajem ti skoré uzdravenie a aby sa ti niekto ozval a ak je to v možnosti tvojho bazmaku nech ti to funguje . :good: ja ked niečo kupujem tak si prečítam recenzie a skúsenosti iných majitelov a zistím si bud u predajcu alebo na nete či to čo od toho požadujem tam bude fungovať. ešte ma napadlo ...ak máš PC s HDMI tak sa to dá cez svoj úšet v PC na Skylink Live a prepojiť PC s HDMI do TV a v PC si nastaviť klonovanú obrazovku ,alebo prehrať na TV . maj sa krásne ....
OK díky.
Beru na bolest páteře dva silné opiaty přes sebe a stejně mám šílené bolesti je mně zle z opiatu .na nic se nemůžu soustředit,tak mne všechno už štve.
Přeju hlavně zdraví.Ostatní je druhotné.
Uživatelský avatar
minestra
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 685
Registrován: 25.září 2008 - 16:05

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od minestra »

Vraťme se k tématu: mecool dělá kvalitní boxy, to není noname firma. Něco děláš špatně, viz link výše.
Mutant HD51 multiboot: ATV 6.4-7.3, A64 rom64/ram4 1gb lan, E-85 multifocus 23.5e,19.2e,13e,1w
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od efendy55 »

a čo KODI ?? tam tiež funguje Skylink Live v pohode . ked je to android tak by tam mali fungovať aj KODI. a v tom sa môžeš pozerať aj na iprima ,čt a určite aj iné online . :good:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od Spacer »

Tých appiek je zrejme celá rada a asi bude záležať na verzii Androidu. Ak tam máš Android 7, tak aspoň u mňa na Formuleri funguje evo appka verzie 5.x.x. Tuším sa stále povaľuje na ulož.to.
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od VTronik »

noname999 píše:
efendy55 píše:neviem síce čím som ťa tu urazil.... #-o ale ak áno tak sa samozrejme ospravedlňujem..... :poklona: nie som veštec ani kúzelnik snažil som sa ti len pomôcť ,nepoznám tvoje fin. možnosti ani skutočný zdravotný stav ,ale prajem ti skoré uzdravenie a aby sa ti niekto ozval a ak je to v možnosti tvojho bazmaku nech ti to funguje . :good: ja ked niečo kupujem tak si prečítam recenzie a skúsenosti iných majitelov a zistím si bud u predajcu alebo na nete či to čo od toho požadujem tam bude fungovať. ešte ma napadlo ...ak máš PC s HDMI tak sa to dá cez svoj úšet v PC na Skylink Live a prepojiť PC s HDMI do TV a v PC si nastaviť klonovanú obrazovku ,alebo prehrať na TV . maj sa krásne ....
OK díky.
Beru na bolest páteře dva silné opiaty přes sebe a stejně mám šílené bolesti je mně zle z opiatu .na nic se nemůžu soustředit,tak mne všechno už štve.
Přeju hlavně zdraví.Ostatní je druhotné.
Chápu to správně, že máš ještě jiný box s kartou Skyllink, který používáš na koukání v druhé místnosti? Není mi to z předešlé diskuze jasné. Potom je asi dobré vědět, jaký přesně box to je.
Pokud jde o KODI, mělo by jít stáhnout a nainstalovat do Meecool image z tohoto odkazu: ZDE. Je potřeba jen vybrat při volbě v downloadu přesně typ zařízení.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
noname999
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 13.červen 2012 - 16:34

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od noname999 »

VTronik píše:
noname999 píše:
efendy55 píše:neviem síce čím som ťa tu urazil.... #-o ale ak áno tak sa samozrejme ospravedlňujem..... :poklona: nie som veštec ani kúzelnik snažil som sa ti len pomôcť ,nepoznám tvoje fin. možnosti ani skutočný zdravotný stav ,ale prajem ti skoré uzdravenie a aby sa ti niekto ozval a ak je to v možnosti tvojho bazmaku nech ti to funguje . :good: ja ked niečo kupujem tak si prečítam recenzie a skúsenosti iných majitelov a zistím si bud u predajcu alebo na nete či to čo od toho požadujem tam bude fungovať. ešte ma napadlo ...ak máš PC s HDMI tak sa to dá cez svoj úšet v PC na Skylink Live a prepojiť PC s HDMI do TV a v PC si nastaviť klonovanú obrazovku ,alebo prehrať na TV . maj sa krásne ....
OK díky.
Beru na bolest páteře dva silné opiaty přes sebe a stejně mám šílené bolesti je mně zle z opiatu .na nic se nemůžu soustředit,tak mne všechno už štve.
Přeju hlavně zdraví.Ostatní je druhotné.
Chápu to správně, že máš ještě jiný box s kartou Skyllink, který používáš na koukání v druhé místnosti? Není mi to z předešlé diskuze jasné. Potom je asi dobré vědět, jaký přesně box to je.
Pokud jde o KODI, mělo by jít stáhnout a nainstalovat do Meecool image z tohoto odkazu: ZDE. Je potřeba jen vybrat při volbě v downloadu přesně typ zařízení.
U televize mam satelitní přijímač skylink Ready Zircon Happy box s kartou Skylin Irdeto.To asi nebude box v k nějakému sdílení.
Uživatelský avatar
minestra
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 685
Registrován: 25.září 2008 - 16:05

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od minestra »

Prosím Tě neopisuj to, co něco opsal a popsal ten před před Tebou a napiš:
1. dostal jsi tam Kodi 18.0 a víc?
2. Jestli ano instaloval sis pvr klienta a videoinput?
Mutant HD51 multiboot: ATV 6.4-7.3, A64 rom64/ram4 1gb lan, E-85 multifocus 23.5e,19.2e,13e,1w
noname999
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 13.červen 2012 - 16:34

Re: Skylink live na Mecool KII Pro

Příspěvek od noname999 »

minestra píše:Prosím Tě neopisuj to, co něco opsal a popsal ten před před Tebou a napiš:
1. dostal jsi tam Kodi 18.0 a víc?
2. Jestli ano instaloval sis pvr klienta a videoinput?
1.Kodi jsem instaloval verzi 18.6 a funguje
2.instaloval jsem doplněk pvr klienta a videoinput
3.instaloval z repository skylink doplněk
vše OK,až na to,že nevidím video ani zvuk.
Nějaká vyšší moc mi to nechce dovolit pěehrát.
Odpovědět

Zpět na „Skylink, Antena+“