e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 18.Leden 2018 - 20:55

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 200 příspěvků ]  Přejít na stránku 1 2 3 4 510 Další
Autor Zpráva
PříspěvekOdeslal: 06.Červenec 2017 - 17:50 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkoval: 5 krát
Poděkováno: 1 krát
M7 group zacala potichu bojovat zo share a blokuje karty majitelom share server bez moznosti vratenia poplatku za sluzbu!
Spolupraca je prepojena aj so sluzbou Dyndns kde je ucet nahlaseny a zablokovany bez moznosti vratenia poplatku!

Pre tento ucel bol zakupeny hardware+software a oslovena urcita komunita ludi ktory maju za ulohu oslovovat share servery a zakupit ucet, nasledne je zistene cislo karty a ta je v systeme navzdy zablokovana v lepsom pripade sa posle instrukcia s uniblokom.
Zatial sa to tyka len caidu 0D96 kde sa da tato instrukcia poslat a zistit cislo karty.

Pre sledovacov streamu ecm+emm: ano satelitne vysielanie je jednosmerne ale tu ide o odsledovanie cisla karty priamo ako klient, myslim ze viac sa rozpisovat nemusim ..........uz som tu raz pisal ze subezna podpora pre crw.ice a irdeto sa ma koncit tento rok a caka sa len na povel z irdeta

Naposledy upravil(a) suchor dne 06.Červenec 2017 - 18:28, celkem upraveno 1 x.

PříspěvekOdeslal: 06.Červenec 2017 - 18:16 
Pokročilý
Pokročilý

satelitni prijimac: vuplus solo2 dm800 dm 7000
Místo/Bydliště: asi martin
Poděkoval: 6 krát
Poděkováno: 4 krát
máš tam 4 poďakovania. určite ti to ďakovali dementi . Keď sa takto vyjadruješ a napádaš ostatných .

PříspěvekOdeslal: 06.Červenec 2017 - 18:36 
Pokročilý
Pokročilý

Poděkoval: 2 krát
to Suchor

Neuviedol si zdroj tejto informácie.Takto je to iba v rovine "jpp" /jedna pani povedala/.Po druhe:Vo svojom prispevku si navzajom oponuješ.Na jednej strane pišeš o špecialnych HW SW pre určitu skupinu ľudi,ktorý budu zisťovať čisla kariet serverov.Na druhej strane uvadzaš ,že irdeto do konca roka vypne 0D96.Nieje to zbytočne? Podľa mňa to nema logiku!

PříspěvekOdeslal: 06.Červenec 2017 - 18:48 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkoval: 5 krát
zdroj je JPP a ten hw+sw je uz davno v prevadzke ale ved sa nechajte prekvapit a potom si spomeniete .......... ale ako bolo uz raz povedane nieco je za zatvorenymi dverami a neveriacich netreba nasilu presviedcat tak to berte ako 1.april a aspon mate o com debatovat ked ide ta uhorkova sezona :-D

PříspěvekOdeslal: 06.Červenec 2017 - 19:12 
Odborník
Odborník

Poděkoval: 4 krát
Poděkováno: 21 krát
načo najímať práskačov ked sa jarda može regnuť na share sám
skylink ma nezaujma je tam hovno :P
chýba mi do zbierky nova greece :D

PříspěvekOdeslal: 06.Červenec 2017 - 19:16 
Pokročilý
Pokročilý

satelitni prijimac: vuplus solo2 dm800 dm 7000
Místo/Bydliště: asi martin
Poděkoval: 6 krát
Poděkováno: 4 krát
už aj na ab fore sa zdementieva.

PříspěvekOdeslal: 06.Červenec 2017 - 19:41 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: formuler 4 turbo, pi zero
Místo/Bydliště: KE
Poděkoval: 157 krát
Poděkováno: 182 krát
Keby to chceli a vedeli urobit, uz dávno su sarikovia mimo hru.

PříspěvekOdeslal: 06.Červenec 2017 - 20:03 
Odborník
Odborník

Poděkováno: 2 krát
... no nejaké pokusy o blokovanie boli, ale........ :P :P :P
:poklona:

PříspěvekOdeslal: 06.Červenec 2017 - 20:28 
Pokročilý
Pokročilý

Poděkováno: 5 krát
suchor napsal:
M7 group zacala potichu bojovat zo share a blokuje karty majitelom share server bez moznosti vratenia poplatku za sluzbu!
Spolupraca je prepojena aj so sluzbou Dyndns kde je ucet nahlaseny a zablokovany bez moznosti vratenia poplatku!

Pre tento ucel bol zakupeny hardware+software a oslovena urcita komunita ludi ktory maju za ulohu oslovovat share servery a zakupit ucet, nasledne je zistene cislo karty a ta je v systeme navzdy zablokovana v lepsom pripade sa posle instrukcia s uniblokom.
Zatial sa to tyka len caidu 0D96 kde sa da tato instrukcia poslat a zistit cislo karty.

Pre sledovacov streamu ecm+emm: ano satelitne vysielanie je jednosmerne ale tu ide o odsledovanie cisla karty priamo ako klient, myslim ze viac sa rozpisovat nemusim ..........uz som tu raz pisal ze subezna podpora pre crw.ice a irdeto sa ma koncit tento rok a caka sa len na povel z irdeta

Suchor, nie si ty vrchný radca Jardy Gl? Tak nám vysvetli, ako zistíš SN karty ty chytrák.
Keby už chcel Jarda bojovať so share, tak celkom inak, ale to by nemohol mať takých radcov ako si ty.

PříspěvekOdeslal: 06.Červenec 2017 - 20:34 
Expert fóra
Expert fóra

Poděkoval: 3 krát
Poděkováno: 40 krát
suchor napsal:

Na tomto som sa dobre zasmial. Bez možnosti vrátenia poplatku. Takže si myslíš, že niekto porušuje zmluvu a ešte mu vrátia poplatok? :D :D :D :D Tak to je nehoráznosť najvyššieho stupňa.

PříspěvekOdeslal: 06.Červenec 2017 - 20:39 
Pokročilý
Pokročilý

suchor napsal:

Zeby sa konecne potvrdil backdoor ccc ?

PříspěvekOdeslal: 06.Červenec 2017 - 21:07 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: Vu4k; DM820; Šrotbox5000
Poděkoval: 1 krát
Poděkováno: 14 krát
V principe ma suchor pravdu az na ten specialny hw. Na to staci jedina vec a tou je ked server povoluje au klientom.
A ta spec instrukcia nie je nic ine ako aktivacia uniblocku a je platna jak pre ice tak pre irdeto pretoze ice emm nie je nic ine ako irdeto emm zaobalene do cw nana

PříspěvekOdeslal: 06.Červenec 2017 - 21:15 
Pokročilý
Pokročilý

U ccc to ide aj bez povolenia au. :P

PříspěvekOdeslal: 06.Červenec 2017 - 21:43 
Odborník
Odborník

Poděkoval: 4 krát
Poděkováno: 21 krát
na tomto fore sa nielenže občas zasmeješ ale si aj cvrkneš :lol:
posledná dobrá verzia cccam bola 2.0.11 ostatné su odpadové bug,takže jedine oscam,ak nedáš tak doscam
maju problém vyriešiť poniektorým z nás oba regiony na ICE ,nechcem čumieť na novu/primu
ale čo ked bazmeky hráju stále :D ,jardovi treba nove pozlátené poklopy na záchod,a nie kupovať hardwer/softwer :smoke:

PříspěvekOdeslal: 06.Červenec 2017 - 22:16 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

tatino napsal:
na tomto fore sa nielenže občas zasmeješ ale si aj cvrkneš :lol:
posledná dobrá verzia cccam bola 2.0.11 ostatné su odpadové bug,takže jedine oscam,ak nedáš tak doscam
maju problém vyriešiť poniektorým z nás oba regiony na ICE ,nechcem čumieť na novu/primu
ale čo ked bazmeky hráju stále :D ,jardovi treba nove pozlátené poklopy na záchod,a nie kupovať hardwer/softwer :smoke:

Tu si dovolim oponovat. Aj cccam 2.0.11 pokial budes mat direct vsetky porty otvorene Tindokazem vycitat jak serial karty, tak uzivatelov, share linky atd atd. A to nemusis mat ani default porty v configu. Cccam protokol a jeho source code je predsa v oscame..

PříspěvekOdeslal: 07.Červenec 2017 - 21:09 
Pokročilý
Pokročilý

dlhe_pole napsal:
Tu si dovolim oponovat. Aj cccam 2.0.11 pokial budes mat direct vsetky porty otvorene Tindokazem vycitat jak serial karty, tak uzivatelov, share linky atd atd. A to nemusis mat ani default porty v configu. Cccam protokol a jeho source code je predsa v oscame..

Dám ti prístup na cccam 2.3.0, ktorý sharuje full skyl..? V rámci testu. A nevičítaš zhola nič.
Alebo to mal byť pokus o oslovenie M7 na "boj so share", teda ako že by si sa zbavil konkurencie?
A doma sú všetci zdraví?

PříspěvekOdeslal: 07.Červenec 2017 - 22:41 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

holmatro napsal:
dlhe_pole napsal:

Dám ti prístup na cccam 2.3.0, ktorý sharuje full skyl..? V rámci testu. A nevičítaš zhola nič.
Alebo to mal byť pokus o oslovenie M7 na "boj so share", teda ako že by si sa zbavil konkurencie?
A doma sú všetci zdraví?

1,
Hoľmatro hoľmatro plavali hovná tro. Precitaj si este raz a pomaly co som pisal, a najdes tam " direct vsetky porty otvorene" (a teraz si ber papier a pero na poznamecky) to znamena linux box direct na nete alebo na routry nastavene Demilitarized Zone na ipcku boxu. To je na margo toho co sim pisal.
Samozrejme autor cccamu to ma ovela lepsie prespekulovane a relevantne udaje dostava priamo od kazdeho ccamu na nete. Ak si cital vlakno o abcryptoboxoch a poslednych backdoor fw tak mozno pochopis.

2, ja Ti zvysoka kakam na nejaky skylink share ked je ovela zaujimavejsi paket

3, a keby som nahodou nesral tak mam poriesene aj to ich vacsie zabezpecenie este z cias ked prisli na trh take irdeto karty..

Howk

PříspěvekOdeslal: 07.Červenec 2017 - 23:30 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Nechapem, preco by mal skylink pouzivat nejaky backdoor :)

Staci ked sa pripoja na share a budu kartu po karte nechavat vypocitavat zly dekodovaci kluc, a bez vacsich problemov karty identifikuju.
A irdeto share aj tak nevyriesi, len ho troska predrazi.

PříspěvekOdeslal: 08.Červenec 2017 - 0:24 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

zhuleny napsal:
Nechapem, preco by mal skylink pouzivat nejaky backdoor :)

Staci ked sa pripoja na share a budu kartu po karte nechavat vypocitavat zly dekodovaci kluc, a bez vacsich problemov karty identifikuju.
A irdeto share aj tak nevyriesi, len ho troska predrazi.

Ty si fakt zhuleny . Jako jaky kluc vypocitavat, a na jake share sa maju pripojit ? Ty myslis ze existuje len cardshara alebo cechacek na onom komercnom fore a jakoze kto bude vypociravat aky kluc medzi 2 000 000 kariet ?
Radsej povedz na jakom matroši fičíš.. to nebude len nejaka ľačba keru kupis v Pašteke..

PříspěvekOdeslal: 09.Červenec 2017 - 14:13 
Pokročilý
Pokročilý

dlhe_pole napsal:
1,
Hoľmatro hoľmatro plavali hovná tro. Precitaj si este raz a pomaly co som pisal, a najdes tam " direct vsetky porty otvorene" (a teraz si ber papier a pero na poznamecky) to znamena linux box direct na nete alebo na routry nastavene Demilitarized Zone na ipcku boxu. To je na margo toho co sim pisal.
Samozrejme autor cccamu to ma ovela lepsie prespekulovane a relevantne udaje dostava priamo od kazdeho ccamu na nete. Ak si cital vlakno o abcryptoboxoch a poslednych backdoor fw tak mozno pochopis.

2, ja Ti zvysoka kakam na nejaky skylink share ked je ovela zaujimavejsi paket

3, a keby som nahodou nesral tak mam poriesene aj to ich vacsie zabezpecenie este z cias ked prisli na trh take irdeto karty..

Howk

1.Direct nechám odomknutú chalupu aj s garážou, a nechám odkaz, že som dva týždne letecky na dovolenke. Akože myslíš, že rusáček je je*nutý, či ako?
Autorov cccamu vynechaj zo svojích očierňovačiek, pretože add jedna - žiadného z nich nepoznáš, add dva - cccam si nikdy neovládal, add tri - nevieš snifovať tcp trafik...

2. Digi je čím zaujímavé? Fotbalom? To hovoríš ty? Antitalent a kopyto v jednej osobe? Tam si pusti Farmu a na to ti stačí aj dvb-t.

3.Máš poriešené leda tak kulový. Nemáš ani cwpk, ani algo. Takže môžeš pokračovať v prezentácií 1882, nejaký digisport závislálk sa možno chytí.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 200 příspěvků ]  Přejít na stránku 1 2 3 4 510 Další

Všechny časy jsou v UTC+01:00