e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 22.Duben 2018 - 6:49

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 200 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 16 7 8 9 10
Autor Zpráva
PříspěvekOdeslal: 09.Prosinec 2017 - 22:19 
Pokročilý
Pokročilý

Poděkoval: 1 krát
Jaaakto demo ide dalej:Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: len musis byt v kruhu priatelov mimo fica :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL:

PříspěvekOdeslal: 10.Prosinec 2017 - 5:23 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: Vu4k; DM820; Šrotbox5000
Patrik1974 napsal:
Jaaakto demo ide dalej:Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: len musis byt v kruhu priatelov mimo fica :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL:

ty tu vyskakujes jako keby si pozral vsetku mudrost sveta a pritom mas karticku v podelanem amiku kde cinanek ani v rici netusil na co dosiel - povodne totiz robil na prepnuti tychto shitikov do irdeta.
ved dockaj casu jako hus klasu.. uniblock modov je viacero, tak isto je tweakeys atd atd

PříspěvekOdeslal: 11.Prosinec 2017 - 0:54 
Pokročilý
Pokročilý

Poděkoval: 1 krát
dlhe_pole napsal:
Patrik1974 napsal:

ty tu vyskakujes jako keby si pozral vsetku mudrost sveta a pritom mas karticku v podelanem amiku kde cinanek ani v rici netusil na co dosiel - povodne totiz robil na prepnuti tychto shitikov do irdeta.
ved dockaj casu jako hus klasu.. uniblock modov je viacero, tak isto je tweakeys atd atd

asi hej mas pravdu a kedy sa dockame toho klasu???

PříspěvekOdeslal: 11.Prosinec 2017 - 7:44 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Patrik1974 napsal:
asi hej mas pravdu a kedy sa dockame toho klasu???

no najskor az po vianociach skylink zacne s tym nieco robit...

PříspěvekOdeslal: 11.Prosinec 2017 - 7:49 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Poděkoval: 72 krát
Poděkováno: 160 krát
Myslim ze vhodny cas je na stedry vecer vtedy sa davaju darceky :D

PříspěvekOdeslal: 11.Prosinec 2017 - 8:24 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

jj, stara digi ked chodila v emu veru na vianoce zmenila kluce.. to bolo pičungu :D

PříspěvekOdeslal: 11.Prosinec 2017 - 8:36 
Veterán fóra
Veterán fóra

Poděkováno: 24 krát
skylink sam vie, ze tymto krokom pojde do sraciek

PříspěvekOdeslal: 11.Prosinec 2017 - 8:44 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

a na to si ako prisiel ? mam rad statistov amaterov ktory si vytukavaju so svojim serverikom a v obave ze pridu o ovecky hadzu sem alebo na parabolu taketo vyplody..
povedz mi co ma skylink z resharistov ? no trt palov .. a vacsina poctivo platiacich ma skylink ready box.. takze mozu smelo santit.. tych sa to nedotkne

PříspěvekOdeslal: 11.Prosinec 2017 - 8:50 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Poděkoval: 31 krát
Poděkováno: 127 krát
:D Tak určitě... :D Dotkne se to jen "menšiny (vesměs důchodců)" co shitlink ready box nemá, nebo má, ale shitlink jej už vyřadil z kategorie "shitlink ready boxů" :D
:D No no a vo vo vo tom to je... :D

PříspěvekOdeslal: 11.Prosinec 2017 - 8:52 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Poděkoval: 72 krát
Poděkováno: 160 krát
dlhe_pole napsal:
a na to si ako prisiel ? mam rad statistov amaterov ktory si vytukavaju so svojim serverikom a v obave ze pridu o ovecky hadzu sem alebo na parabolu taketo vyplody..
povedz mi co ma skylink z resharistov ? no trt palov .. a vacsina poctivo platiacich ma skylink ready box.. takze mozu smelo santit.. tych sa to nedotkne

Sice to nieje adresovane mne no vidim to ako citlivu zalezitost lebo dobre vieme ze uniblock odstavi aj cast regulernych platiacich zakaznikov ktory stale ficia na UNI a nasierat tychto cez sviatky asi nebude vhodne predsa len stara Digi zmenou klucou odstavila len alternativny prijem no uvidime co buducnost prinesie.
Decik ma predbehol :)

PříspěvekOdeslal: 11.Prosinec 2017 - 9:11 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

decik napsal:
:D Tak určitě... :D Dotkne se to jen "menšiny (vesměs důchodců)" co shitlink ready box nemá, nebo má, ale shitlink jej už vyřadil z kategorie "shitlink ready boxů" :D
:D No no a vo vo vo tom to je... :D

no jo no.. kolenovrti pujdou patrne do kytek.. ale zas ruku na srdce.. kdo ma dnes penize ? jenom duchodci, komu furt valorizujou - duchodcum .. a vidis to taky ve zpravach... kdyz nejaky zlodej vykradne duchodce vzdy to je suma 10 000 € a vic .. aaa vo tom to je :D

PříspěvekOdeslal: 11.Prosinec 2017 - 9:34 
Veterán fóra
Veterán fóra

dlhe_pole napsal:
Nikto o ovecky nepride .... vsetci prejdu o 24.3° na zapad a vsetko pojde dalej vies co ma skylink z resharistov ?? ma od nich nemale prachy, lebo ty co resharovali aspon platili a teraz pride o tych resharistov a + pride aj o tych co maju no-ready boxy, lebo budu hladat alternativu a ked sa poopytuje babkoch po dedine, tak im poradia, daj si zdielacku freesat. Lebo ak by si si mal kupit shit-ready box a platit zas skylinku tolko co sharistovy, tak sa rozhodne, ze ab-shit si necha a platit bude sharistovy na freesate
A to ty si odkial na to prisiel ze vacsina platiacich ma skylink ready boxy ?? Hadam nie zo zona.skylink.sk, pretoze tam su vo vacsine popisane bludy veselo ako veselo aj surflock museli zrusit, lebo by museli zamestnat dalsich 40 sleciniek na hot line a paradoxne problem mali hlavne ready boxy

PříspěvekOdeslal: 11.Prosinec 2017 - 10:03 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

a myslis ze freesat bude prizerat len tak ? uniblock nie je vecou skylinku ale irdeta.. skylink doteraz len zdrzoval zavedenie onej "vychytavky"
mozno vies ze freesat tak isto meni pozvolne boxy a dava kaon conax parovane... kde prejdes tak za rok, hmm ? antik ? no jak ten tu bude za rok tak kludne..

BTW: ale pobavil si ma vetou: " skylink ma z resharistov nemale prachy" to jako ked si niekto zaplati full ponuku a ma 100 ludi tak je na tom skylink lepsie ako 100 ludi co si plati len zaklad ? hmm ty si zrejme driemal na matematike

PříspěvekOdeslal: 11.Prosinec 2017 - 12:26 
Veterán fóra
Veterán fóra

dlhe_pole napsal:
a myslis ze freesat bude prizerat len tak ? uniblock nie je vecou skylinku ale irdeta.. skylink doteraz len zdrzoval zavedenie onej "vychytavky"
mozno vies ze freesat tak isto meni pozvolne boxy a dava kaon conax parovane... kde prejdes tak za rok, hmm ? antik ? no jak ten tu bude za rok tak kludne..

BTW: ale pobavil si ma vetou: " skylink ma z resharistov nemale prachy" to jako ked si niekto zaplati full ponuku a ma 100 ludi tak je na tom skylink lepsie ako 100 ludi co si plati len zaklad ? hmm ty si zrejme driemal na matematike
Jasne, ze uniblock ma pod kridlami banda z irdeta. Ano freesat sa momentalne prizera a o rok ..... vies co bude o rok ??? Ludia riesia co je teraz a nie co bude o rok.

Ano skylink ma z resharistov nemale prachy. Ak ma niekto full a ma 100 ludi, tak skylink ma aspon 45€. A ver tomu, ze tych 100 ludi by skylinku nedalo serpo, ale vzdy vyhladaju nejaky serverik, tak si trochu porovnaj cislo 45 a 0.
Ja som driemal na matematike a ty zase na logike kamo :)

PříspěvekOdeslal: 11.Prosinec 2017 - 12:37 
Veterán fóra
Veterán fóra

Poděkoval: 3 krát
Poděkováno: 40 krát
Hádam to nemyslíš vážne. :D Takže Skylinku 45 a kto sharuje 500. A Skylink nech je rád :D :D

PříspěvekOdeslal: 11.Prosinec 2017 - 12:56 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

gusto1 napsal:
Ano skylink ma z resharistov nemale prachy. Ak ma niekto full a ma 100 ludi, tak skylink ma aspon 45€. A ver tomu, ze tych 100 ludi by skylinku nedalo serpo, ale vzdy vyhladaju nejaky serverik, tak si trochu porovnaj cislo 45 a 0.

jasne .. uz vidim jako si 60 a viac rocny hlada nejaky serverik... a co ked pride doba ze nebude ziaden serverik ako napr momentalne bskyb, alebo sky italia, pripadne total tv ?
jakoze tuto variantu nepripustas ? irdeto ma v zalohe kopec zbrani .. preco napriklad doteraz nejde v share digiturk ?..
ked z tych tvojich 100 ludi minimalne 1/3 prejde na legalny prijem a zaplati len serpo je na tom skylink lepsie

PříspěvekOdeslal: 11.Prosinec 2017 - 13:06 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Poděkoval: 31 krát
Poděkováno: 127 krát
:D Úplná tma nebude... :ROFL: :D Stále je v záloze DVB-T(2) ... :D

PříspěvekOdeslal: 11.Prosinec 2017 - 13:08 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: formuler 4 turbo, pi zero
Místo/Bydliště: KE
Poděkoval: 171 krát
Poděkováno: 206 krát
Zavedenim uniblok skylink neziska nic. Ak ma niekto full a 100 zakaznikov, tak mu narataju 100x45xpocet mesiacov a moze ist brucat.Z tych 100 zakaznikov si 20 alebo 30 kupi modul alebo skylink ready prijimac a kartu skylink, ostatni otocia na freesat. takze miesto 50 bude aspon 100 eur a mozno aj vyrazne viac.

Ak sa zavedie uniblok na najlacnejsie baliky ako smart alebo multi, tak zakaznici co maju homeshare a/alebo amika povedia zbohom.
Vidiet, ze na slovensku vdaka chudobnemu a platenemu dvb-t je vacsi zaujem o sat ako v cz, kde je terestrial hodnotna alternativa.

Antik je tu uz viac ako 10 rokov, tak sa o antik neobavam.

PříspěvekOdeslal: 11.Prosinec 2017 - 13:14 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: formuler 4 turbo, pi zero
Místo/Bydliště: KE
Poděkoval: 171 krát
Poděkováno: 206 krát
dlhe_pole napsal:
gusto1 napsal:

jasne .. uz vidim jako si 60 a viac rocny hlada nejaky serverik... a co ked pride doba ze nebude ziaden serverik ako napr momentalne bskyb, alebo sky italia, pripadne total tv ?
jakoze tuto variantu nepripustas ? irdeto ma v zalohe kopec zbrani .. preco napriklad doteraz nejde v share digiturk ?..
ked z tych tvojich 100 ludi minimalne 1/3 prejde na legalny prijem a zaplati len serpo je na tom skylink lepsie

Suhlas, akurat poprosim nepodcenovat 60 a viacrocnych - urobit zmluvu s poskytovatelom na vychod od ciernej nad tisou nieje o nic zlozitejsie ako priamo so skylinkom a cennik je zaujimavy.

PříspěvekOdeslal: 11.Prosinec 2017 - 13:49 
Veterán fóra
Veterán fóra

dlhe_pole napsal:
gusto1 napsal:

Ked nebude ziadny servrik ?? cely skylink pojde doprdele .... ludia predsa nebudu platit 10-15€ za reklamy. Telekom taha optiku uz aj po dedinach, takze tu bude iptv a zas pride doba vpn a vlan atd .... Tak ako bola doba emu, share a vsetko pominulo/pominie.
Ocakavam ze do par rokov bude skylink patrit pod telekom (ako digi), ujovi glisnikovi sa neoplati prenajom TP kapacity na astre, tak to ostane na 0.8°W.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 200 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 16 7 8 9 10

Všechny časy jsou v UTC+02:00