Diskuze k novinkám v Skylinku

Moderátoři: EnoSat, Steiner, toprun, Farell

Odpovědět
Redwings
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 25.březen 2010 - 16:42

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od Redwings »

Pěkný večer,
dnes jsem manuálně přeladil HBO 1-3 a Cinemaxy na nové frekvence a ani jeden program mi nejde.
Na původních parametrech vše jede.
Poradíte ? Mám VU+Solo 4k, VTi 14.0.2
Díky
tecak
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 04.prosinec 2016 - 16:22

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od tecak »

Redwings:
rada č.1 - nejlevnější řešení je CA modul
rada č.2 - možná důležitější než č.1 - než se příště zeptáš tak použij hledat a hodně čti fórum :-) Nebudeš se muset ptát.
VU+ zero with latest VTI, Skylink Irdeto 425xxxxxxxx
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od Spacer »

Registrovaný: 25.Marec 2010 - 16:42
Príspevky: 1
----
Položiť prvú otázku od roku 2010, tak to už ide v Skylinku fakt do tuhého. :D
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
vauvauvau
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 105
Registrován: 17.duben 2017 - 11:35

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od vauvauvau »

https://www.satelitnatv.sk/2020/12/skyl ... roku-2021/

ked uz pride to co pride tak bude moznost ze daju teda bezkart modul ktory strcim do sachty vo vucku a nebudem muset ho roztrieskat alebo nic take nebude a bude treba ich prijimac?, skratka budu aj nadalej vyuzitelne CI?
Redwings
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 25.březen 2010 - 16:42

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od Redwings »

Proto jsem se 10 let na nic neptal, vše jsem načetl a použil návody zkušených. Skylink už používám víc.e méně
okrajově, proto mi asi něco uteklo. Celou dobu se mi to zde jevilo jako solidní diskusní forum, ale je to tady samí
vychovatel a guru
Tak dík a poplácejte se po ramenou
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od Spacer »

Veď ti to tam napísali. Čo by si chcel dať do TV, ktoré sú už dnes skoro všetky vybavené SAT tunermi? Skylink ponúka akurát nejaké Kaony, na to menu v nich sa nedá ani pozerať, takže u mňa určite ich boxy nemajú žiadnu šancu, ak sa poriadne nepochlapia a prostredie boxu bude aj nejako vyzerať.
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
vauvauvau
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 105
Registrován: 17.duben 2017 - 11:35

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od vauvauvau »

aha, uz vidim, nevsimol som si to, ale necakal som ze sa s tym budu tak ponahlat
tecak
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 04.prosinec 2016 - 16:22

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od tecak »

Redwings: "Tvůj" problém není řešitelný nějakou změnou konfigurace nebo nastavení. Pokud potřebuješ Skylink jenom na tom jednom přijímači a máš volný CI slot, tak modul je opravdu to nejjednodušší řešení. Jsou i jiná řešení, která jsou zde na fóru dohledatelné, ale všechny jsou řekněme komplikovanější.
Nejsi první (a asi ani poslední), kteří se na uvedené zde ptají a hlavně v "Oscam" sekci na tuto otázku už někteří reagují opravdu "podrážděně" :-) Proto jsem doporučil napřed hodně číst, aby se na Tebe nesnesly daleko horší reakce než byla ta moje.
VU+ zero with latest VTI, Skylink Irdeto 425xxxxxxxx
SirMax
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 53
Registrován: 18.září 2017 - 8:44
satelitni prijimac: VU+ Duo2, QVIART Lunix 4K

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od SirMax »

Napřed "hodně" číst je velice výstižné, neboť např. téma "0D96=>0624" má 45 stran a "Oscam 0624 L2" už stran 10 a to je staré pouze měsíc.
VU+ Duo2, QVIART Lunix 4K
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1832
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od peter54 »

SirMax píše:Napřed "hodně" číst je velice výstižné, neboť např. téma "0D96=>0624" má 45 stran a "Oscam 0624 L2" už stran 10 a to je staré pouze měsíc.
To je božské. 45 stran o tom, že máš pridať 4 riadky do sekcie reader a vsade kde sa pise 0d96 prepísať na 0624.
V teme druhej sa na 10 stranach dozvieme to, co si mozeme rovno prečítať na stránkach skylinku.
Kontakt v profile cez www.
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Novinky v Skylinku

Příspěvek od vensan »

Steiner píše:Tak som to na parabole trocha podkúril. Má niekto iný názor?
http://www.parabola.cz/clanky/6977/vide ... komentare/
schvalne naviazem na tuto temu.
Dnes som zistil zaujimavu vec ze Kaon MZ 50 po vybrati sparovanej karty Viaccess neumozni sledovat ani volne kanaly a radia skusane na čt24 co nie je v sulade s kostolnym poriadkom aby clovek ktory si prestane platit sluzbu nemohol na zariadeni za ktore zaplatil sledovat volnu distribuciu.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od vensan »

este jednu vec som si vsimol po poslednych zmenach som riesil moduk Viaccess a dnes Kaon MZ 50.
Modul siel ako vymena karty kde nic nebolo a zaplatil sa Multi a potom karta v Kaone je zatial panenska nepreregistrovana no obe sa chovaju rovnako idu tam nejake programy naviac ako napriklad vsetky HBO no HBO2 A HBO3 len zo starej frekvencie na konci fastscanu s popisom preladte keby ze dnes nevidim ten isty scenar tak mi je ten bordel ukradnuty to len tak pre zaujimavost.
Clovek by cakal verejne slusne vysvetlenie tychto veci aby vedel co ma dotycnym povedat ze preco a dokedy.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
fogovic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 08.srpen 2013 - 21:41

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od fogovic »

vensan píše:este jednu vec som si vsimol po poslednych zmenach som riesil moduk Viaccess a dnes Kaon MZ 50.
Modul siel ako vymena karty kde nic nebolo a zaplatil sa Multi a potom karta v Kaone je zatial panenska nepreregistrovana no obe sa chovaju rovnako idu tam nejake programy naviac ako napriklad vsetky HBO no HBO2 A HBO3 len zo starej frekvencie na konci fastscanu s popisom preladte keby ze dnes nevidim ten isty scenar tak mi je ten bordel ukradnuty to len tak pre zaujimavost.
Clovek by cakal verejne slusne vysvetlenie tychto veci aby vedel co ma dotycnym povedat ze preco a dokedy.
to tvoje rozcarovanie sa natyva demo mod karty.. to je ze ti ide urcity cas plna zvacsa plna ponuka. ma to conax, viaccess a ak si pamatas nali to aj ice karty vymena a niektori podnikavci si takto demo predlzili aj na 2 roky a ti sikovnejsi su za vodou u freesatu aj 5 rokov
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od Spacer »

Naa, šak to by sa zišlo naučiť, nech nezomriem úplne sprostý. :book:
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od vensan »

fogovic píše:
vensan píše:este jednu vec som si vsimol po poslednych zmenach som riesil moduk Viaccess a dnes Kaon MZ 50.
Modul siel ako vymena karty kde nic nebolo a zaplatil sa Multi a potom karta v Kaone je zatial panenska nepreregistrovana no obe sa chovaju rovnako idu tam nejake programy naviac ako napriklad vsetky HBO no HBO2 A HBO3 len zo starej frekvencie na konci fastscanu s popisom preladte keby ze dnes nevidim ten isty scenar tak mi je ten bordel ukradnuty to len tak pre zaujimavost.
Clovek by cakal verejne slusne vysvetlenie tychto veci aby vedel co ma dotycnym povedat ze preco a dokedy.
to tvoje rozcarovanie sa natyva demo mod karty.. to je ze ti ide urcity cas plna zvacsa plna ponuka. ma to conax, viaccess a ak si pamatas nali to aj ice karty vymena a niektori podnikavci si takto demo predlzili aj na 2 roky a ti sikovnejsi su za vodou u freesatu aj 5 rokov
ako velakrat si zase nepochopil vocogou tak po lopate aj v tom deme by mal byt nejaky poriadok ak niekomu vymenis modul pripadne prijimac s viaccess tak necakas ze demo pojde na frekvencii preladte a na tej ktora je preladena nie a este to takto daju do fastscanu dost blbe nie?
Prve co si neznaly veci pomysli ze je nieco zle urobene nastavene ci naladene Ja viem ze tu sa to ani neporiesi pisem to tu len pre zaujimavost pripadne ak sa s tym niekto stretne aby chybu nehladal u seba.
K ostatnemu sa nemienim vyjadrovat kto vie alebo vedel jeho sikovnost.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
fogovic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 08.srpen 2013 - 21:41

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od fogovic »

vensan píše: ako velakrat si zase nepochopil vocogou tak po lopate aj v tom deme by mal byt nejaky poriadok ak niekomu vymenis modul pripadne prijimac s viaccess tak necakas ze demo pojde na frekvencii preladte a na tej ktora je preladena nie a este to takto daju do fastscanu dost blbe nie?
Prve co si neznaly veci pomysli ze je nieco zle urobene nastavene ci naladene Ja viem ze tu sa to ani neporiesi pisem to tu len pre zaujimavost pripadne ak sa s tym niekto stretne aby chybu nehladal u seba.
K ostatnemu sa nemienim vyjadrovat kto vie alebo vedel jeho sikovnost.
a doma vsetko v pohode ? hadam nechces aby ti skylink po vymene karty este aj preladil TV a STB.. sak si kup licencovany a budes to mat automaticky !
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od vensan »

fogovic píše:
vensan píše: ako velakrat si zase nepochopil vocogou tak po lopate aj v tom deme by mal byt nejaky poriadok ak niekomu vymenis modul pripadne prijimac s viaccess tak necakas ze demo pojde na frekvencii preladte a na tej ktora je preladena nie a este to takto daju do fastscanu dost blbe nie?
Prve co si neznaly veci pomysli ze je nieco zle urobene nastavene ci naladene Ja viem ze tu sa to ani neporiesi pisem to tu len pre zaujimavost pripadne ak sa s tym niekto stretne aby chybu nehladal u seba.
K ostatnemu sa nemienim vyjadrovat kto vie alebo vedel jeho sikovnost.
a doma vsetko v pohode ? hadam nechces aby ti skylink po vymene karty este aj preladil TV a STB.. sak si kup licencovany a budes to mat automaticky !


Ako u koho doma skus si este raz precitat co som napisal :
Kaon z viaccess kartou od skylinku v promo rezime vo Fastscane na nejakej uz presne neviem 50 pozicii HBO2 HBO3 nedekoduje no naladi ich duplicitne tiez na starej frekvencii tiez vo fastscane no ulozi to niekde na konci ich drbnuteho zoznamu a tam to krasne ide no samozrejme ze ti tam vypisuje preladte neviem to uz inak vysvetlit nemam ten kram doma tak presne pozicie si uz z hlavy nepamatam no vcera to co pisem urcite platilo.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
fogovic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 08.srpen 2013 - 21:41

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od fogovic »

na novopridane programy sa asik nevztahuje demo.. kua co polemizujes furt.. jedno demo si mal ked si si 1x menil cryptoworks za ice/irdeto a teraz vyplakavas zase
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od vensan »

fogovic píše:na novopridane programy sa asik nevztahuje demo.. kua co polemizujes furt.. jedno demo si mal ked si si 1x menil cryptoworks za ice/irdeto a teraz vyplakavas zase
preco asi polemizujem?
no preto ze to trva kym niekto zacne chapat.

Na zaciatku pisem ze by mali byt nejake pravidla a vysvetlenie ako je to s demo po strceni modulu alebo karty Viaccess lebo on ten modul ci karta vtedy este nevie ci sa jedna o noveho zakaznika alebo preregistraciu dokial nie je vykonany administrativny ukon kazdopadne na novych frekvenciach u premiovych programoch tma.Ja sa s tym stretavam len prilezitostne a nie som ani partner skylinku.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
fogovic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 08.srpen 2013 - 21:41

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od fogovic »

no tak uzivaj dokial ti nieco naviac ide, nechapem ta.. mas byt rad ze si dostal nejake programy naviac a ty sa stazujes ze nejdu vsetky .. v duchu podas prst a schnapne celu ruku
ono moze sa stat ze si niekto uvedomi ze zakaznik dostava 2x demo za nic a zakaze to, tak ako sa to stalo ku koncu u iceciek..
Odpovědět

Zpět na „Skylink, Antena+“