Diskuze k novinkám v Skylinku

Moderátoři: EnoSat, Steiner, toprun, Farell

Odpovědět
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od peter54 »

Mne sa +1 programy pacia. Ubudne filmov, ku ktorym som nevidel zaciatok. Otazka je preco sa program odvysielany vecer nemoze zopakovat na rovnakom kanali niekedy nadranom.
Kontakt v profile cez www.
Satik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 18.duben 2007 - 0:29
satelitni prijimac: DM 8000, VU+ UNO 4K SE

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od Satik »

Ano, to je věc názoru. Ale i tak nechápu proč věci, které může řešit zákazník na svém koncovém zařízení, řeší distribuce. Je to skoro stejné jako vysílat Novu 16:9 a zároveň 4:3, když koncové zařízení, správně nastavené, dělá totéž.
Naposledy upravil(a) Satik dne 21.září 2017 - 12:55, celkem upraveno 1 x.
DM 8000, VU+ UNO 4K SE
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od vensan »

peter54 píše:Mne sa +1 programy pacia. Ubudne filmov, ku ktorym som nevidel zaciatok. Otazka je preco sa program odvysielany vecer nemoze zopakovat na rovnakom kanali niekedy nadranom.
No ide o to ze to +1 keby dali na HBO to by som mozno uvital ako to je na JOJ Cineme no TV Hnoj,Narkoza a teraz dalsie co pridavaju to nepozeram ani normalne nieto este s posunom a inac stym setrenim dat na 0D96 to je dobry vtip :D.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od peter54 »

Ked skončilo pozeranie digi zadarmo, pribudlo zakaznikov skylinku.
Az skončí cs a homeshare skylinku, pribudne zákazníkov freesatu alebo flixu. V tomto pripade pôjde o zakaznikov, ktori skylinku platia. Ti co neplatia len ticho pootocia anteny. Bude tu kopa lacnych ice kariet v inzercii.
Kontakt v profile cez www.
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od vensan »

peter54 píše:Ked skončilo pozeranie digi zadarmo, pribudlo zakaznikov skylinku.
Az skončí cs a homeshare skylinku, pribudne zákazníkov freesatu alebo flixu. V tomto pripade pôjde o zakaznikov, ktori skylinku platia. Ti co neplatia len ticho pootocia anteny. Bude tu kopa lacnych ice kariet v inzercii.
No urcite neplatia vsetci ktori pootocia anteny no cast ano len skoda ze Antik s Flixom sa poponahlali stym h265,lebo potencionalny zaujemca bude musiet zainvestovat do noveho prijimaca co momentalne nahrava Freesatu.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od toprun »

peter54 píše:Mne sa +1 programy pacia. Ubudne filmov, ku ktorym som nevidel zaciatok. Otazka je preco sa program odvysielany vecer nemoze zopakovat na rovnakom kanali niekedy nadranom.
Poláci to tak mají.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od VTronik »

peter54 píše:Mne sa +1 programy pacia. Ubudne filmov, ku ktorym som nevidel zaciatok. Otazka je preco sa program odvysielany vecer nemoze zopakovat na rovnakom kanali niekedy nadranom.
No já mám spíš pocit, že je to jen pokračování strategie "zaplácnout pásmo co nejvíce", aby se náhodou nenarazilo na konkurenci. I když samozřejmě u satelitu je to z hlediska dostupné kapacity trochu jinak. Ale proč ne ve spojení s operátorem, který tím získá další čárku do počtu programů téměř zadarmo.
Jinak souhlasím s názorem, že při běžných schopnostech zařízení nahrávat kdykoliv cokoliv je to dost s křížkem po funuse. Na druhou stranu rozumím i tomu, že ne vždy si člověk vzpomene a nastaví to nahrávání :-). Znám to z vlastní zkušenosti. Ale to mě nepřesvědčilo k tomu, abych používal ty stanice +1. Bohužel kvalitou je to v naprosté většině levný brak.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od toprun »

Informace z tohoto příspěvku mě fakt pobavila.
http://ab-forum.info/viewtopic.php?p=715720#p715720
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
SirMax
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 53
Registrován: 18.září 2017 - 8:44
satelitni prijimac: VU+ Duo2, QVIART Lunix 4K

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od SirMax »

No, nečekal jsem, že z pouhé informace v diskusi na parabola.cz bude za pár hodin (v neděli) vydán k tématu celý článek.
VU+ Duo2, QVIART Lunix 4K
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od toprun »

...Podle něj se nyní objevuje nový fenomén. Zatímco dříve lidé hledali levnou nabídku, nyní zákazníci říkají "Je mi jedno, kolik to bude stát, potřebuji programy"....
To by mě zajímalo, kteří zákazníci to Glisňovi říkají.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od Timeshock »

Já se přiznám já to neříkám :D
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
pele1
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1063
Registrován: 11.leden 2011 - 16:57

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od pele1 »

K růstu pirátství pomohlo i zvýšení poplatků.Je mi jedno, kolik to bude stát, potřebuji programy.Tak to nejak k sebe nepasuje :D .
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od liquere »

Ono to mozno nebude tak stat, ako stáť ....... :D :D
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od vensan »

Kur*a filboxi davaju reklamy a hodne dlhe mam to od nich preto to pisem tu a o dovod viac ich osrat :(
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od Spacer »

Satik píše:Ano, to je věc názoru. Ale i tak nechápu proč věci, které může řešit zákazník na svém koncovém zařízení, řeší distribuce. Je to skoro stejné jako vysílat Novu 16:9 a zároveň 4:3, když koncové zařízení, správně nastavené, dělá totéž.
To je novodobá choroba manažmentu. Treba si odfajknúť ako "splnené - niečo sme ponúkli".
A je úplne jedno, aká je to blbosť. Dôležitá je fajka pre koncoročnú odmenu.

Dátový tok išiel aj pri prémiových programoch, napr. Film Europe rapídne dolu, tak môžu nasekať zbytočných programov plný kýbel.
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
MP1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 06.září 2010 - 23:06
satelitni prijimac: DM900
Bydliště: Michalovce

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od MP1 »

Šíria sa neoverené správy, že v pondelok sa vypne 0d96. Počul niekto?
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od efendy55 »

ktorý pondelok ??? velkonočný ...??? #-o
Všetko 4K
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od EnoSat »

MP1 píše:Šíria sa neoverené správy, že v pondelok sa vypne 0d96. Počul niekto?
A ? Nic sa tym nezmeni , karta bude nadalej funkcna v rezime IRD.
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
MP1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 06.září 2010 - 23:06
satelitni prijimac: DM900
Bydliště: Michalovce

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od MP1 »

U mňa sa nič nezmení. Ale čo cw užívateľ? Skylink chce asi pred vianocami vypredať boxy.
A vraj tento pondelok.
11chloe
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 829
Registrován: 18.listopad 2014 - 18:03

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od 11chloe »

Mě to příde jako nesmysl. Proč by si dělali pakárnu když vědí že jim to zahltí tu jejich telefonní linku a lidi jim budou utíkat ke konkurenci.
Mnohem logičtější je postupný přechod kdy začnou například překlopením kanálů které nejsou tak sledované a tím si otestují jak velká bude odezva.
Pak můžou překlopit prémiové kanály a až si lidi zvyknou tak vypnou 0D96 komplet. Je to ale jen můj odhad jak by měli postupovat.
A to se dá spekulovat i o vracení předplatného, které jim udělá další administrativní pakárnu.
Odpovědět

Zpět na „Skylink, Antena+“