Diskuze k novinkám v Skylinku

Moderátoři: EnoSat, Steiner, toprun, Farell

Odpovědět
Satik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 18.duben 2007 - 0:29
satelitni prijimac: DM 8000, VU+ UNO 4K SE

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od Satik »

Reálnější scénář bude asi postupné překlopení karet, které úspěšně probíhá. Potom se může vypnout 0D96 kompletně.
DM 8000, VU+ UNO 4K SE
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od peter54 »

Z cw na ice prekopali zakaznikov tym, ze novo zaradene kanaly spristupnili len pre ice. Ked pridali akciu 2 mesiace plna ponuka na vymenenej kart, tak som objednal ice, odsuhlasil nove obchodne podmienky, nenadaval som a oni dosiahli co chceli.
Teraz bez odmeny dokopať zakaznikov s uni citackami k vymene boxu alebo aspon nakupu modulu sa s pochopenim nema sancu stretnúť. Vnasanim neistoty strácajú trzby uz teraz. Naco by som kupil napriklad kombo ked o mesiac mozno uteciem ku konkurencii. Pre mna koniec uni = zbohom skylink.
Kontakt v profile cez www.
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od liquere »

Treba k tomu skylinku urobit niekde happening ako ku vsetkemu ..... :D
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
vlado222
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 126
Registrován: 20.prosinec 2016 - 6:32

Re: Novinky v Skylinku

Příspěvek od vlado222 »

parabola.cz: "Nabídku Skylinku k 1.3:2018 opustí dokumentární kanál History HD.
Dále nejsou v novém ceníku Skylinku programy skupiny AMC Networks - konkrétně Spektrum HD, AMC Channel, Minimax, Sport1 HD, Sport2 HD, TV Paprika, JimJam, Film+ a Outdoor Channel HD."

Skylink M7 Group - nehoráznosť,
to čo tam malo akú takú kvalitu zrejme ide preč, akási chabá kvázináhrada je na smiech,
a oni si za tejto situácie dovolia ešte aj zdražovať ??
už po prekročení červenej čiary a zavedení akéhosi SP im mali kompetentné inštitúcie dať po papu.., teda po pusinke...,

a vrátia časť predplatného tým, ktorí si už zaplatili aj tieto (zrejme vyradené programy) z ponuky ?
VU+ SOLO 4K, VTI 14.0.3, FHD Glass 17, OSCam r11570,
VU+ UNO 4K SE, VTI 14.0.5, FHD Glass 17, OSCam r11570,
Formuler 4 Turbo, 2x AB Cryptobox 650HD,

Maximum E85 multifocus, 28,2°E _ 23,5°E _ 19,2°E _ 13°E _ 4,9°E _ 0,8°W
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od efendy55 »

nerobme paniku borci ...... [-X ešte rokujú o cene a pokial viem tak aj s eurosportom, discovery a animal planet to bolo podobné nedávno .... #-o uvidíme po 1.3.2018 ... [-o< Hystori nech dajú kludne do predele ..... :o pretože to už nemá absolútne nič spoločné s názvom ..... ](*,) ale freesat mi to zatial istí ....... :smoke: :Yahoo!:
Všetko 4K
Uživatelský avatar
baranček
Odborník
Odborník
Příspěvky: 359
Registrován: 19.duben 2008 - 11:49
satelitni prijimac: VU+SOLO4k,Octagon sf8008 mini
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od baranček »

Stano,keď si pozrieš programovú ponuku balíčka digital pre SR od marca 2018 tak to je ako vykradnutý bufet jedine to preklopiť na ČR,alebo kartu vyhodiť z okna.SKYLINK si na Slovensku už neškrtne po tomto múdrom ťahu,dokonca aj ČT sport chýba tak ostanú len slovenské odpady o ktoré ja nezakopnem ani náhodou.A STV-čky mám s terestriálu,alebo z karty RTVS. https://www.skylink.sk/programova-ponuka/digital
konečne mám čas na koníčky :book:
VU+solo 4k image Open Black Hole 5.2 a Openmultiboot :)
Octagon sf8008 mini image Egami 10.3-R 5 a Egami Multboot
ET-4000 image Openpli 7.3
Uživatelský avatar
minestra
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 685
Registrován: 25.září 2008 - 16:05

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od minestra »

efendy55 píše:nerobme paniku borci ......
Tak určitě jde o velmi amatérský marketing :twisted: přenášet spor s dodavateli na zákazníka 8) to je chování malého dítěte [-X
Mutant HD51 multiboot: ATV 6.4-7.3, A64 rom64/ram4 1gb lan, E-85 multifocus 23.5e,19.2e,13e,1w
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od toprun »

Mi se líbí, jak v balíčku prezentují programy, s kterými nemají nic společného: Eurosport 1 DE, VIVA, EuroNews, France 24, BBC World News HD, Disney Channel DE :D
Ale mají 43 programů, z toho 21 v HD. :unknown:
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od efendy55 »

baranček píše:,keď si pozrieš programovú ponuku balíčka digital pre SR od marca 2018 tak to je ako vykradnutý bufet jedine to preklopiť na ČR,alebo kartu vyhodiť z okna.SKYLINK si na Slovensku už neškrtne po tomto múdrom ťahu,dokonca aj ČT sport chýba tak ostanú len slovenské odpady o ktoré ja nezakopnem ani náhodou.A STV-čky mám s terestriálu,alebo z karty RTVS. https://www.skylink.sk/programova-ponuka/digital

to máš pravdu .... to sa nehádam .... že nám na slovensku zostane velké gulové to vieme všetci [-X ale pokial viem ked pristúpi skylink k vypnutiu aj tých pár programov s čiech ktoré nám ešte frčia na slovensku tak ich vypne samozrejme aj freesat-sk , digi -sk, flix-sk atd. atd... a na českých kartách vypnú aj RTVS a sme totálne v prdeli .... ](*,) stačí si prečítať na nete o Prime že tento rok vraj skončia aj ostatné ich tzv. malé stanice na slovensku ....... :roll: ale keby chceli televízie aj proviadri sa dohodnúť tak určite sa to dá a skovávať sa za nejakými licenč. právami ... nech idú do prdele ...... :x kto chce a vie tak si poradí a vie ako na to ........ :smoke: vlastne ved ani žiadny provider nemal povolenie oficiálne vysielať či už RTVS alebo čT a tak isto aj komerčné stanice mimo svojho územia . #-o že to veštci všetkým púšťali to je jedna vec a že všetci o tom vedeli to je druhá vec a keby sa do toho nesrala markíza a joj tak to všetko mohlo fungovať s tichým poženaním tak ako do minulého roku . :good: ale proste nie je záujem od televízii a providerom by to určite nerobilo problém .... :ROFL: máš slovenskú kartu a chceš pozerať Prima alebo Nova programy ???? #-o OK žiadny problém budeš platiť dajme tomu 1,20-euro na viac a máš ich na svojej karte aj televízia by dostala odmna zaplatené provider tak isto a ja som spokojný ..... :Yahoo!: :smoke: pre boha ved sú to komerčné televízie .... ked to funguje napr. na Viasatoch , Eurosporte ,NGC ,Discovery atd.... tak by sa to určite dalo ja na tej Prime , Nove atd..... ale to by vraj liezli do kapusty Markíze a Joj-ke ..... ale my to tu borci aj tak neporiešime ... [-X iné nám nezostáva len počkať ako sa to skončí ...... kto je šikovný chce to pozerať
a nemá problém si to zaplatiť tak nebude mať problém ....... :good: takže lovu zadar a programom zvlášť .... :poklona:
Naposledy upravil(a) efendy55 dne 24.leden 2018 - 18:20, celkem upraveno 1 x.
Všetko 4K
Uživatelský avatar
minestra
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 685
Registrován: 25.září 2008 - 16:05

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od minestra »

Já si myslím, že ten problém je v něčem jiném: šlo o to, že Sk!l chtěl za jedny peníze vysílat do ČR i SL. Až když se vysílatelé domáhali dalších plateb, a nedostali se k nim, přistoupili k tomu druhému a prezentovali to jako přeshraniční problém ;-)
Mutant HD51 multiboot: ATV 6.4-7.3, A64 rom64/ram4 1gb lan, E-85 multifocus 23.5e,19.2e,13e,1w
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od efendy55 »

môže byť ...... =D> ale nie len skylink .... ale aj iný provideri ........ #-o a nakoniec sme to zlízli my ....... :cry:

pravda bude kdesi u prostred .... #-o ale tú sa my asi nedozvieme . hlavne že sa ,,možno" programy uberú ,ale poplatky sa zvýšia .... [-o< no uvidíme ..... :D
Všetko 4K
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od peter54 »

Preregistruj kartu do ciech. Ziskas viac programov za menej penazi.
Kontakt v profile cez www.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od efendy55 »

ja si viem si poradiť .... neboj nič .... =D> a verím tomu že s tým nemajú problém aj iný borci ..... :smoke: :Yahoo!: vieme svoje ....... :D :good:
https://www.zive.sk/clanok/129931/preco ... y-ma-plan/
https://www.zive.sk/clanok/122290/prima ... vat-plany/
Všetko 4K
gusto1
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 626
Registrován: 07.září 2011 - 22:32

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od gusto1 »

https://www.parabola.cz/clanky/6295/sky ... tencialem/
Tie glisnikove odpovede su fakt trapne .... a ide to s nimi dole vodou
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od liquere »

Ked vypadnu sporty kopec ludi vypadne od skylinku, uz su dost nasrati aj z inych veci ako to tak pocuvam .... :x
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
decik
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 625
Registrován: 08.květen 2010 - 13:02

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od decik »

:D Kdo chce kam... :D
jkk
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 22.duben 2007 - 20:18

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od jkk »

Mne sa paci, ze podstatne znizia programovu ponuku (teda min. na Slovensku), a namiesto prirodzenej snahy o zachovanie si priazne zakaznika, tym ze to priznaju a znizia aspon symbolicky poplatky (vsak nejaki zakaznici by to mozno prezuli), tak tie poplatky este zvysia a urychlia rozhodnutie zakaznikov prejst ku konkurencii. Zaujimava obchodna taktika kydat hnoj na hlavu zakaznika.

A este jedna vec - kvalita signalu po poslednej optimalizacii parametrov transponderov, ktore pouzivaju. Ked to trochu prezeniem, tak ked sa objavi mracik na oblohe, tak obraz zacne kockovat, pricom na druhych transponderoch inych poskytovatelov aj z inych druzic zacne obraz kockovat az ked zacnu padat traktory z oblohy (naco krmit rezervu, vsak to zle pocasie nie je kazdy den, vsak).
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od toprun »

Jak tak sleduji ty novinky Skylinku, tak je to jedno vylepšení za druhým. To fakt nemá chybu. ](*,)
http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?p=734797#p734797
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od Steiner »

Skylink bude teraz aj zostávajúce programy prehadzovať z miesta A na miesto B a naopak (v záujme platiacich užívateľov samozrejme) a popritom bude "náhodou" na novej pozícii zabúdať zapájať CAID: 0D96 #-o
Ide sa na to samozrejme od konca - od tých menej zaujímavých ako sú Outdoor Channel a podobne. :shock:
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
XPALIC
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 03.březen 2010 - 13:20
satelitni prijimac: 3xDream 4x Ariva

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od XPALIC »

JJ SHYTLINK opět nezklamal ... nabídka programů je čím dál ubožejší a za to chtěj peníze .... karta doběhne a letí do šuplíku .... jdu ke konkurenci kde aspoň mají lepší programy za míň peněz ... to že nemaj +1 to mi nevadí , naopak tam není tolik sraček kolem .... ideálně ať si JG a spol táhne do L... ale radši do P.....E .... tam odkud pochází převážná část jejich programové nabídky i kvalita služeb....
Odpovědět

Zpět na „Skylink, Antena+“