e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 22.Červenec 2017 - 0:38

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 26 příspěvků ]  Přejít na stránku 1 2 Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vypršelá ICE karta
PříspěvekOdeslal: 07.Červenec 2016 - 10:33 

Poděkoval: 1 krát
Ahojte, nemáte někdo zkušenost s delším vypršením Skylink ICE karty, jakože přestanu platit nějaký balík programů, ale chci si ji nechat, třeba jako náhradní. Když ji nebudu třeba rok dva platit, půjde ještě pak po zaplacení nějakého balíku programů znova používat? Jedná se mi o to, jestli třeba Skylink dlouhodobě neaktivní karty nezruší u sebe trvale v systému (jako to dělají např. mobilní operátoři) (a nebude mi pak jako náhradu nutit tu novou Irdeto M7 kartu, kvůli které bych musel kupovat modul).
Zkoušel jsem se k tomuto něco dočíst ve všeobecných podmínkách, ale fakt jsem to z toho nepochopil. Na infolinku se mi volat nechce, mám zkušenost, že odpovědi operátorů je tam nutné brát s velkou rezervou.
Díky

Předmět příspěvku: Re: Vypršelá ICE karta
PříspěvekOdeslal: 07.Červenec 2016 - 10:57 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Místo/Bydliště: Ostravsko
Poděkoval: 8 krát
Poděkováno: 33 krát
Asi jsi to přehlédl, ale
řešení pro podobné případy tu bylo zmíněno,
po vypršení SePo nejpozději do roka poslat sms (nyní za 25,-Kč na 5 dnů jede základ). Můžeš těch 5 dnů koukat, někde se tu rozebíralo, že kartu ani nemusíš vkládat do přístroje, ale já mám zkušenost jinou.
Nebo si třeba zaplatíš na měsíc nějaký balík.

Servisní poplatek můžete uhradit také jen na 5 dní a to odesláním SMS na číslo 90211 v ceně 25 Kč s textem zprávy „SP číslovašídekódovacíkarty“. Tento způsob není určen pro pravidelnou úhradu Servisního poplatku, ale výhradně jen jako nouzové řešení na překlenutí krátkého období.

http://www.skylink.cz/prakticke-informa ... k+%28SP%29

PříspěvekOdeslal: 07.Červenec 2016 - 11:50 

Díky za odpověď. Já jsem četl nějaký PDF se všeobecnými podmínkami a tam to bylo napsáno pro mě dost nesrozumitelně. Teď je mi to jasné.

PříspěvekOdeslal: 20.Říjen 2016 - 17:25 
Pokročilý
Pokročilý

satelitni prijimac: LX1,LX2,Voyager1,Anaconda+
Místo/Bydliště: Liptov
Poděkoval: 11 krát
Platí vyššie uvedená informácia aj pre SK ?
Teda max. rok neplatiť SERPO alebo nejaký balík ?

PříspěvekOdeslal: 20.Říjen 2016 - 18:30 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Místo/Bydliště: Ostravsko
antoni_sk napsal:
Platí vyššie uvedená informácia aj pre SK ?
Teda max. rok neplatiť SERPO alebo nejaký balík ?

jak platí ta varianta pro SK?
prostě pokud od poslední platby SePo/ev. balíčku uplyne bez 1 dne 1rok, pošleš SMS
Výnimočne je možné Servisný poplatok uhradiť tiež na 5 dní, a to odoslaním SMS na číslo 8877 v cene 1 Euro s textom správy „SP číslovašejdekódovacejkarty“.
Takto se dá karta držet při životě a je úplně jedno jaký má region-to platí všeobecně.
http://www.skylink.sk/ako-uhradit-servisny-poplatok

PříspěvekOdeslal: 21.Říjen 2016 - 9:05 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Funguje to aj na Slovensku. Raz za rok SMS a nevyradia ju z edvidencie. Takto mám kartu "nečinnú už pár rokov. Odporúčam ju však po roku vložiť do prijímača, aby nabehla. Ja som to teraz skúsil po cca. 5 rokoch vložiť a nenabehla. Nepomohli reautorizácie, resety pin, univerzálna čítačka, modul, certifikovaný prijímač. Už mi zostáva len jedna cesta a to poslať kartu do Skylinku na rozbehnutie, aby som mal zálohu. Len som sa ešte nerozhodol , či sa mi to oplatí.

PříspěvekOdeslal: 21.Říjen 2016 - 14:14 
Moderátor
Moderátor

Poděkoval: 29 krát
Poděkováno: 106 krát
To preto lebo keď si ju v boxe mal naposledy tak si na nej nechal platné zápisy. Pred odložením ju treba nechať vymazať - teda nechať v boxe po uplynutí platnosti balíčka aby zápisy vymazalo. A potom odložiť aj na 5 rokov. Pri "udržiavacej" SMS ju už potom netreba zase pchať do boxu lebo zase nabehnú zápisy a zase by ich bolo treba nechať vymazať. Problém je v prítomnosti zápisov na karte, ktorých platnosť skončila dávnejšie ako sa systému páči. Toť vše.

PříspěvekOdeslal: 21.Říjen 2016 - 14:24 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Poděkoval: 40 krát
Poděkováno: 100 krát
To je ako volakedy (alebo aj dnes ?) policajti. Jeden vie citat druhy pisat ....... :oops:

PříspěvekOdeslal: 21.Říjen 2016 - 20:43 
Veterán fóra
Veterán fóra

Poděkováno: 60 krát
mickr napsal:
Ahojte, nemáte někdo zkušenost s delším vypršením Skylink ICE karty, jakože přestanu platit nějaký balík programů, ale chci si ji nechat, třeba jako náhradní. Když ji nebudu třeba rok dva platit, půjde ještě pak po zaplacení nějakého balíku programů znova používat? Jedná se mi o to, jestli třeba Skylink dlouhodobě neaktivní karty nezruší u sebe trvale v systému (jako to dělají např. mobilní operátoři) (a nebude mi pak jako náhradu nutit tu novou Irdeto M7 kartu, kvůli které bych musel kupovat modul).
Zkoušel jsem se k tomuto něco dočíst ve všeobecných podmínkách, ale fakt jsem to z toho nepochopil. Na infolinku se mi volat nechce, mám zkušenost, že odpovědi operátorů je tam nutné brát s velkou rezervou.
Díky

Ani s delším vypršením karty není nic ztraceno. Skylink sice kartu "vymaže " ze seznamu, ale ve správě účtů a karet ji lze zpátky zadat (volba přidat kartu). Při pokusu přejít na tuto kartu se objeví hláška: Než budete moci kartu naplno využít, je nutné uhradit jednorázový Reaktivační poplatek, který činí 299,- Kč. :smoke:

PříspěvekOdeslal: 21.Říjen 2016 - 21:52 
Moderátor
Moderátor

decik napsal:
Ani s delším vypršením karty není nic ztraceno. Skylink sice kartu "vymaže " ze seznamu, ale ve správě účtů a karet ji lze zpátky zadat (volba přidat kartu). Při pokusu přejít na tuto kartu se objeví hláška: Než budete moci kartu naplno využít, je nutné uhradit jednorázový Reaktivační poplatek, který činí 299,- Kč. :smoke:

Ano, alebo 11 či keľo euri, ale to je vec iná, debata bola o tom že aj keď je zaplatené tak karta nenabehne, dôvody boli vysvetlené.

PříspěvekOdeslal: 22.Říjen 2016 - 10:31 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkováno: 1 krát
Steiner napsal:
To preto lebo keď si ju v boxe mal naposledy tak si na nej nechal platné zápisy. Pred odložením ju treba nechať vymazať - teda nechať v boxe po uplynutí platnosti balíčka aby zápisy vymazalo. A potom odložiť aj na 5 rokov. Pri "udržiavacej" SMS ju už potom netreba zase pchať do boxu lebo zase nabehnú zápisy a zase by ich bolo treba nechať vymazať. Problém je v prítomnosti zápisov na karte, ktorých platnosť skončila dávnejšie ako sa systému páči. Toť vše.

Dostala sa mi do ruk taka karta. Su na nej zapisy este z roku 2012. Ako ju rozbehnut? Mam k dispozicii len linuxove boxy a sat v TV. Zatial nepomohla ziadna reautorizacia.

PříspěvekOdeslal: 22.Říjen 2016 - 13:33 
Moderátor
Moderátor

To je ten prípad ktorý sa rieši zaslaním priamo do Skylinku.

PříspěvekOdeslal: 01.Prosinec 2016 - 20:39 

Nefunguji mi kodovane programy Skylinku..
Mam starsi kartu po brachovi Irdeto ICE (zacina 4200.., asi 2 roky nebyla pouzivana), TV LG+CAM SMIT Irdeto (Skylink ready). Zaplatil jsem reaktivaci karty 299Kc + servisni poplatek na 2 roky. Kartu i CAM modul vidim v menu TV, na zakaznicke zone Skylinku vidim vsechno ok (zaplaceno).
CT24HD i Ocko funguji..
Podle Skylink navodu delam Reautorizaci: Vypnu TV z napajeni, zapnu CT1HD, objevi se chyba 30-4, kliknu na webu "reautorizovat". Ale ani po tech 30min. se nic nedeje. Zkousel jsem nechat CT1HD s cernou obrazovkou i s tou 30-4 chybou. Zadny uspech.
Mate nejake rady? Mezitim jsem napsal i do Skylinku..

PříspěvekOdeslal: 01.Prosinec 2016 - 20:59 
Veterán fóra
Veterán fóra

Poděkováno: 60 krát
shann napsal:
Nefunguji mi kodovane programy Skylinku..
Mam starsi kartu po brachovi Irdeto ICE (zacina 4200.., asi 2 roky nebyla pouzivana), TV LG+CAM SMIT Irdeto (Skylink ready). Zaplatil jsem reaktivaci karty 299Kc + servisni poplatek na 2 roky. Kartu i CAM modul vidim v menu TV, na zakaznicke zone Skylinku vidim vsechno ok (zaplaceno).
CT24HD i Ocko funguji..
Podle Skylink navodu delam Reautorizaci: Vypnu TV z napajeni, zapnu CT1HD, objevi se chyba 30-4, kliknu na webu "reautorizovat". Ale ani po tech 30min. se nic nedeje. Zkousel jsem nechat CT1HD s cernou obrazovkou i s tou 30-4 chybou. Zadny uspech.
Mate nejake rady? Mezitim jsem napsal i do Skylinku..

Tady je něco špatně... Nemáš kartu vloženou obráceně?

PříspěvekOdeslal: 01.Prosinec 2016 - 21:49 

Karta i CI modul je ok. Pres TV menu se doklikam na vypis CAM i karty, jeji cislo i status (Status: D00-4 Card In) atd.
Jedinou fintu vidim v tom, ze karta nebyla cca 2-3 roky pouzivana (reaktivace 15.11.). Tady uz nekdo psal, ze tam muzou byt nejake stare zaznamy, ktere je potreba vymazat?

PříspěvekOdeslal: 02.Prosinec 2016 - 10:30 
Pokročilý
Pokročilý

Poděkoval: 2 krát
Poděkováno: 7 krát
píšou lidi , že až po několika reaktivacích se to chytlo skus kanál kterej doporučuje Skylink
a pak taky někdo psal,že až když zavolal na Skilink a objednal reaktivaci tak to najelo

PříspěvekOdeslal: 02.Prosinec 2016 - 12:36 
Veterán fóra
Veterán fóra

Místo/Bydliště: Slovensko
Poděkoval: 7 krát
Niektoré karty tie čo si človek vyberie po rokoch zo šuplíku treba poslať do skylinku aby ju rozbehali
iná cesta nie je.

A aby vám nepršalo z karty skylink teraz ponúka akciu, daždnik ( Parazól ) pre karty čo vypršali
pri tejto akcii netreba platiť ten poplatok 10,99 za reaktiváciu ... :)

Citovat:
Zákazníkom je ponúknutá možnosť bezplatnej reaktivácie ich karty, ušetria tak 10,99 EUR za reaktivačný poplatok
Zákazník zároveň bude mať možnosť získať zvýhodnený balíček Smart na 12 mesiacov za 49,80 EUR.

Antik karta, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE-irdeto-irdetoM7, Hello HD,

PříspěvekOdeslal: 02.Prosinec 2016 - 14:27 
Odborník
Odborník

satelitni prijimac: hdbox9105+
Poděkováno: 3 krát
na skylinku nevidim tu akciu kde to pisu?

PříspěvekOdeslal: 03.Prosinec 2016 - 15:57 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

satelitni prijimac: VU+
Místo/Bydliště: Morava
Hotovo, potvrzuji, reaktivace karty za 0 Kč funguje, stačí se přihlásit do zákaznické zony.

PříspěvekOdeslal: 05.Prosinec 2016 - 8:23 

MarekMM napsal:
Niektoré karty tie čo si človek vyberie po rokoch zo šuplíku treba poslať do skylinku aby ju rozbehali
iná cesta nie je...
Díky moc za radu, už jsem kartu poslal do Skylinku.
Předtím jsem asi 10x dělál reautorizaci přes web, 1x přes telefon-automat. Navíc jsem to zkusil i u rodičů v jejích CAM modulu Irdeto..
Pak jsem volal operátorce, té jsem řekl, že v mém případě bude nutná výměna karty. Ona mi tvrdila, že o ničem takovém neví! A že udělá reautorizaci ona manuálně, že mám čekat 2 hodiny na ČT1HD. No samozřejmě to nepomohlo.
Při druhém volání už to zvedla její zkušenější kolegyně, že ano, že se to u nepoužívaných karet stává, ať to pošlu na jejich ostravskou adresu.
Dneska jsem to poslal..

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 26 příspěvků ]  Přejít na stránku 1 2 Další

Všechny časy jsou v UTC+02:00